Sklep thc-thc

Gość 31.03.2017

 1. Gość

  Gość Gość

  Zamawialiscie kiedyś z tego sklepu na własny adres?
  Było bez problemowo?
  Sklep thc-thc
   
 2. Jest okej, ale polecil bym Tobie GNOMA co roku robie u niego zakupy dzisiaj takze zrobilem zamowienie i nigdy sie nie zawiodlem a buzia sie cieszy mega gratisy !
   
 3. Zielarz Gepard.

  Zielarz Gepard. Tuptuś

  Ja też polecam gnomesgarden.ie

  --- Dodano ---

  Ps ; Mega gratisy ze z papci wypadniesz.
   
 4. thc-thc

  thc-thc Dyskutant

  Przepraszam że odkopuję stary temat, ale natrafiłem na niego w google, nie widzę w tym temacie zbyt wielu informacji o nas, więc coś dodam.

  Opinie o naszym sklepie znajdziesz tutaj https://blog.thc-thc.com/opinie-o-sklepie-thc-thc/ również na tym forum jest sporo opinii.

  Co do Gratisów, to tylko u nas można wybrać swój gratis z całej naszej oferty, nie ma u nas ograniczeń gratisowych nasion do kilku odmian. Gratis dorzucamy do każdych wydanych 75zł, po za tym mamy Promocję 500+ więcej...https://thc-thc.com/gratis/ oraz mamy masę odmian w Promocji 1+1, same najlepsze odmiany między innymi od Dutch Passion, Royal Queen Seeds...https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/promocje-11/ tylko u nas paczki nasion 100szt są również objęte ofertą 1+1, czyli dostaje się 100+100 + standardowy gratis.


  pozdrawiam
  THC-THC
   
 5. Amsterdamczyk85

  Amsterdamczyk85 Tuptuś

  Dutch passion i royall queen seeds to akurat chyba najgorsze banki... Z naciskiem w szczególe na RQS... Nasiona dla turystow:/
   
 6. thc-thc

  thc-thc Dyskutant

  Nie zgodzę się z tym absolutnie, Dutch Passion ma najlepszą genetykę na rynku, Royal Queen Seeds jest gorszy, ale nie bez przesady. Złe opinie Dutch Passion w Polsce wynikają z faktu sprzedaży ich podrabianych nasion, co udowodniliśmy https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podrobki-dutch-passion/

  Piszę że Dutch Passion jest najlepszy, bo wiem to z własnego doświadczenia, testując w Hiszpanii różnych producentów, oni wypadają najlepiej. Ich odmiany mają najlepszy wigor i plon. I nie są to też moje opinie, ale jest to fakt że Dutch Passion się po prostu najlepiej sprzedaje. Ludzie kupują ciągle ich nasiona, a Ci co mieli raz DP, to zwykle nie chcą nic innego.

  pozdrawiam
  THC-THC
   
  Last edited: 20.11.2020
Loading...
Loading...