1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Skad wziąć szałwie ?

Dyskusja w dziale Salvia Divinorum rozpoczęta przez Inator w dniu 30.03.2014

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Inator

Inator Inspiracja

tak jak w temacie,widzialem na magicznychmuchomorach jednak gdy zobaczylem regulamin odechcialo mi sie zamawiać :szok:

wiec pytam skad wziasc sadzonek/ekstrat

Jeszcze nigdy nie palilem wiec chcialem sprobowac

2. L4nceR

L4nceR Expert

Przyłączam się do pytania - jestem bardzo ciekaw :) Ale pewnie wiele tego w necie można wygrzebać jeśli wie się gdzie szukać :P

3. Inator

Inator Inspiracja

Ale gdzie dokładnie ? Bardzo cięzko dostać ta rośline,nawet nasiona są nielegalne :/

4. bil

bil Inspiracja

5. Inator

Inator Inspiracja

Dokładnie,NIE POLECAM ZAMAWIANIA Z TEJ STRONY PRZYPAŁ JAK NIC .

6. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Salvia divinorum - Magiczny sklep Naguala jak widać susz jest bardzo tani. Od razu mówię że nie wiem jak to się ma do naszego prawa i jak to naprawdę wygląda ale zawsze można zakupić gdzieś za granicą albo niech ktoś wam kupi i wyśle sionka to będzie mniej przypałowo niż z jakiegoś sklepu.

7. damiano1996

damiano1996 Forumowy guru

Jeśli chodzi o szałwię to jest ona zdelegalizowana tak samo jak nasionka których nie dostaniecie w polskich sklepach, najlepszym rozwiązaniem jest skombinowanie sobie szczepka szałwii POZDRAWIAM

8. bil

bil Inspiracja

Na mocy nowelizacji z dnia 20 marca 2009 r. ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie roślin żywych, suszu, nasion, wyciągów oraz ekstraktów z szałwii wieszczej jest od 8 maja 2009 roku nielegalne w Polsce
    Szałwia wieszcza

9. Inator

Inator Inspiracja

Człowieku tak stona od 2009 roku nie działa ... Pisałem na emaile,ale nie odpisywali .

--- Dodano ---

Hmmm ,a wiec skad to załatwić ? Dużo szkałem w necie,pytaliśmy znajomych nikt nie ma ... :szok:

10. grabarz

grabarz Expert

wziąć* !!!

tez to zauwazylem, błąd poprawiony ;] / Benio

Last edited by a moderator: 05.04.2014
  11. Domel

Domel Autorytet

Silk Road

12. Inator

Inator Inspiracja

Nie piszcie mi tu głupot ;d Jak ktoś wie skad ogarnac szałwie to niech pisze ,a nie -,-

13. slu12

slu12 Autorytet

nie polecam palenia tego, ryje beret i ciezko ogarnac faze

14. Inator

Inator Inspiracja

Ja w temacie zadałem inne pytanie ... Boże co za ludzie japierdole Pytanie zadam jeszcze raz tym razem DUŻYMI LITERAMI CZY WIECIE SKAD OGARNAC SZAŁWIE BEZ PRZYPAŁU ? :)

15. experimental

experimental Tuptuś

Wengorz likes this.
  16. Inator

Inator Inspiracja

Spoko,dzieki stary ;d Tylko ciekawe jak jest z wysyłkami i zapłatą,bo pewnie pobranie raczej niemożliwe ;c Zamawiałeś ?

17. experimental

experimental Tuptuś

Salvi nie, co innego z tego sklepu zamawiałem, nie pamiętam co.
    Płacisz przelewem, jak zagadasz to na poste restante ci wyślą.

18. dominikanin

dominikanin Inspiracja

Silk Road hehehe, dobre

19. damiano1996

damiano1996 Forumowy guru

ta strona juz nie działa ;d i nie wiem czy wgl działała

20. Inator

Inator Inspiracja

Tam Polska waluta nie można płacić,nie ogarniam takich stron :gniew: . Niech ktoś mi zamówi,a ja mu zapłace xd Dam 50zł napiwku +ewentualna wysyłka do mnie . piona

--- Dodano ---

Pewnie nikt mi nie zamówii,ale jesliby ktoś był chetny podam tel na priv i sie dogadamy jestem w stanie dać wiecej napiwku :)

Thread Status:
Not open for further replies.

nasiona marihuany, nasiona konopi