SHB x LAOG oraz Critical Haze x LAOG

Killuminati 06.08.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. VejderSkun

VejderSkun Błyskotlwy

Piękne i zielone krzaczorki,blancior leci ! Ładnie kwitną i widać że im niczego nie brakuje,tak 3maj! Pozdrawiam !

• Lubie to x 1
  2. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę taki wzorowy zadbany out :]
    Narobił sie kolega po pachy i miło oglądać taką FR - komentować nie ma co bo jak pisałam wyżej wzorowo - z fartem ;]

• Lubie to x 1
  3. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Dziękuję wam za miłe słowa. Mam nadzieję, że jeszcze niejednym was zaskoczę ;f

4. DRX

DRX Tuptuś

Co za piękne palmowe liście, kocham taki widok i bujną zdrową zieleń;]
    Tylko czekam na maczety by było za co odpalać kolejne machy ;]

• Lubie to x 1
  5. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Właśnie dlatego uwielbiam indyjki! Wyglądają przepięknie - szczególnie nieduże, gęste choineczki! A działanie również jest wyborne. Czyste myśli i spokój - to co lubię najbardziej.

Niestety tak jak widać topki są bardzo małe, dopiero się budują. Mamy już 24 wrzesień - a jak to w Polsce teraz będzie coraz gorzej. Jestem pewny że nie dojdą, bo potrzebują dobre 1,5 msc pogody, a jak na polską jesień to pewnie i z 2 miesiące. Leję im burzę kwiatów i massive`a. Ale na koniec flo mam też finishera i ripen - z przykrością, ale wiem, że będę musiał go użyć. Skoro i tak naturalnie nie dojdą planuję harvest na 18 października. I od 5 planuję im lać na zmienię finishera i ripena na zmianę co dwa dni. I chociaż ostatnie 3 dni woda + miód. Myślicie, że to dobry pomysł?

6. ZIELONA

Finiszera to bym lała w zasadzie od początku października da to impuls roślinie że czas się kończy ( ostatnie 3 tyg i po nim nie trzeba flaszować ) natomiast jeśli chodzi o ripen to piszą by użyć w ostanich 10 dniach flo ale producent nie bierze pod uwagę smaku i zapachu po tej chemii czyli warto przelać rośliny pare dni wcześniej dużą dawką wody .

• Lubie to x 1
  7. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Dziękuję za pomoc. Tak właśnie zrobię. Pozdrawiam serdecznie! :)

8. Killuminati

Killuminati Tuptuś

UP!
    Witam wszystkich. Panny powoli formują topki. Póki co wszystkie luźno się układają. Dostają massive`a i burzę kwiatów na zmianę co 2/3 dni. Wyglądają zdrowo i nie widać oznak przenawożenia, a dostają duże porcje. Pogoda też dopisuję, w dzień słoneczko, w miarę ciepło, ale w nocy temp. spada do kilku stopni, a nie wiem czy ostatnio nie było przymrozków. Miejmy nadzieję, że to już za nami i przez cały październik będzie ładnie. Ale na wszelki wypadek ripen będzie w pogotowiu.
    SHB x LAOG:
    View attachment 27869 View attachment 27870 View attachment 27871 View attachment 27872 View attachment 27873 View attachment 27874 View attachment 27879 View attachment 27878 View attachment 27877 View attachment 27876 View attachment 27875 View attachment 27880
    Critical Haze x LAOG:
    View attachment 27881 View attachment 27882 View attachment 27883 View attachment 27884 View attachment 27885 View attachment 27886 View attachment 27887 View attachment 27888 View attachment 27889 View attachment 27890
    Razem:
    View attachment 27891 View attachment 27892 View attachment 27893

Następny up za tydzień!

• Lubie to x 3
  9. Killuminati

Killuminati Tuptuś

UPDATE!
    Powoli zbliża się koniec dla panienek. Mimo, że to dopiero początek flo - niestety za późni się obudziły. Ścinkę planuję w najbliższych 2 tygodniach. Wczoraj dostały ripen po raz pierwszy. Między czasie dostaną wodę z miodem oraz na sam koniec kilka dni flusha. Podjąłem taką decyzję z obawy o pleśń i przymrozki, które już są. Critical pachnie przepięknie - jak owoce leśne - bardzo słodziutko. I najbardziej się pokrył trichomami.
    SHB x LAOG:
    View attachment 28160 View attachment 28161 View attachment 28162 View attachment 28163 View attachment 28164 View attachment 28165
    Critical Haze x LAOG:
    View attachment 28172 View attachment 28171 View attachment 28170 View attachment 28169 View attachment 28168 View attachment 28167 View attachment 28166 View attachment 28173
    Razem:
    View attachment 28175 View attachment 28174 View attachment 28176

• Lubie to x 3
  10. Killuminati

Killuminati Tuptuś

UPDATE
    Siemanko. Dziś sporo zdjęć, gdyż dużo się pozmieniało. Plan działania również uległ zmianie. Obie panny miały zrobionego fryzjera. Poobcinałem im prawie wszystkie wiatraki i dużo przytopowców. Zostały tylko te na których było sporo trichomów. Od wtorku dostają finishera. Ogólnie jak widać topki nie są napuchnięte, bo nie mają nawet miesięcznego FLO. Brakuje im bardzo dużo do dojrzałości. Póki co pogoda wymarzona, mimo, że tydzień temu były już przymrozki, jednak obecnie jest dużo słońca i ponad 20 stopni w dzień. Postaram się je zostawić jak najdłużej - jak tylko pozwoli pogoda. Obawiam się również pleśni i nieproszonych gości, więc dokładnego terminu harvestu nie znam. Niestety zdjęcia układają się nie tak jak powinny, ale mimo to warto na nie kliknąć i obejrzeć je w dużym rozmiarze!
    Shiskhaberry x Afghan Bombay Kush:
    View attachment 28450 View attachment 28459 View attachment 28457 View attachment 28456 View attachment 28455 View attachment 28454 View attachment 28453 View attachment 28452 View attachment 28451 View attachment 28458
    Critical Haze x Afghan Bombay Kush:
    View attachment 28461 View attachment 28462 View attachment 28463 View attachment 28464 View attachment 28465 View attachment 28466 View attachment 28467 View attachment 28468 View attachment 28460 View attachment 28470 View attachment 28471 View attachment 28472
    A tak wyglądają razem + zdjęcie spota:
    View attachment 28469 View attachment 28473 View attachment 28474 View attachment 28475 View attachment 28476

Zapraszam również tutaj: http://forum.nasionakonopi.pl/360,bebook-flavour/19938,2,kilka-fotek-z-outa.html

• Lubie to x 3
  11. Pięknego fryzjera żeś im zrobił nie ma co. No pogoda teraz jest super i oby była taka dalej:p Powodzenia życzę

12. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

zamiast ripena użyj finishera od green planet to to samo co ripen tylko że organiczny

13. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Witam. Dnia 24.X panny zakończyły swój żywot. :drzewo: Właściwie to mogły jeszcze dojrzeć, jednak pleśni - podobnie jak mi - zasmakowały krzaczki i zjadła kilka szczytów. Trichomy były w większości mleczne, więc dobrze. Zdjęcia mało wyraźne, gdyż robiło się już szaro na dworze, a dodatkowo aparat się buntował. Zdjęcia gotowego suszu i smoke raport troszkę później. Mokrego wyszło ponad pół kilo + odpadki, z których chce wytrzepać troszkę haszu, gdyż są całe w żywicy. Ciesze się, że uprawa dobiegła szczęśliwie do końca, mimo licznych potknięć i błędów. Pozdrawiam!
    SHB x LAOG:
    View attachment 28643 View attachment 28642 View attachment 28644
    Critical Haze x LAOG (pachnie owocami leśnymi, głównie poziomkami mmmm :) )
    View attachment 28641 View attachment 28648 View attachment 28647 View attachment 28646 View attachment 28645
    A tutaj cały spot, a raczej to co na nim zostało:
    View attachment 28650 View attachment 28649

• Lubie to x 3
  14. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

No to gratulacje czekam na SR tych dwóch odmian bo mam je aktualnie u siebie :D pozdro i smacznego degustowania się

• Lubie to x 1
  15. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Chciałem Ci podziękować, gdyż przez całą FR mi doradzałeś i pomagałeś :) A SR dam na pewno, ale gdzieś za tydzień, bo póki co si suszą. :)

16. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

nie śpieszy się z sr niech sobie pocarringuje nabierze mocy i smaku moje maja zaledwie 2 tyg tak że hehe mamy czas

• Lubie to x 1
  17. ZIELONA

Wzorowa uprawa i FR - Brawo :]

• Lubie to x 1
  18. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Dzięki za miłe słowa ! ;]

19. Killuminati

Killuminati Tuptuś

Siemanko Panny dawno sciete a dalszych informacji brak hehee Co ja mam opowiedziec hmm Mimo plesni, wyszło ponad 100 gietow zajebistego palonka. Topki są zbite i lepkie, pięknie pachną, zwlaszcza Critical - owocami lesnymi. Haj jest relaxujacy, rozluznia cale cialo. Chill lapie bardzo szybko mmm Dym ciezki ale nie drapie gardelka. Na przyszły out wysadze znow takie pechy!
    to dodam, że po obu nic mi się nie chce, ale zamulki nie ma. Jestem typem czlowieka co po paleniu nie lubi zalatwiac spraw nie mam te weny ;f
    SHB:
    Smak: 8/10
    Zapach: 7/10
    Moc: 8
    Critical:
    Smak: 8/10
    Zapach: 8/10
    Moc: 7/10

Pozdro ! <wodna>

• Lubie to x 3
    Last edited: 08.11.2014
  20. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

czy któreś jest bardziej pobudzające nie zamula tylko stajesz się kreatywniejszy chce ci się coś robic energyy ooo tak to ujme :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...