shaman od oriona

fakejust 12.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. fakejust

fakejust Zagubiony

Siemka, co sądzicie o tym shamanie od oriona ? :D dobrze rosnie ? trenowac dalej lst ? czy juz go puscic wolno ?

• Lubie to x 5
    • WOW ! x 2
  2. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

bardzo ładny krzaczor. Jaki wiek?

• Lubie to x 2
    • Nie lubie. x 1
  3. fakejust

fakejust Zagubiony

jakos 60 dni

4. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

No niezły dywan zrobiłeś. Ja bym wziął pod uwagę otoczenie które też rośnie. Jak nie będzie miała cienia to śmiało możesz się bawić dalej jak grozi jej zacienienie to bym już zostawił tak żeby szczyty kąpały się w słońcu.

5. fakejust

fakejust Zagubiony

kolejne zdjęcie. co powiecie ?

• Lubie to x 7
  6. czekam na dalszy rozwój sytuacji ;)

• Lubie to x 2
  7. no musowo kolejne foty tutaj musza wjechać

• Lubie to x 2
  8. fakejust

fakejust Zagubiony

fotki z dzisiaj chyba juz zostawie ją aby sobie w góre szła.
    a tutaj leciutko jeszcze lst na kilku odrostach poprawiłem:
    jakies rady ? moze jeszcze topping zastosować ? czy juz za późno ? cos robic przy niej oprócz podlewania itd ?

9. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Jak masz ta fotkę z lodyga to przy lodydze na dole rosną nowe odrosty!upierdol je w pizdu a niech roślina koncentruje się na konkretnych odgalezieniach bo tam słońce nie dochodzi!rób to stopniowo i nie gol krxaka tylko te doły

• Lubie to x 1
  10. fakejust

fakejust Zagubiony

dzieki za rade :D to po prostu te takie małe, i te do których słonce nie dochodzi to je obetne :) topping moze mu zrobic jeszcze na wiekszych odrostach czy nie ?

11. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Ja bym już puszczał do góry to się zrobi piękna kula

• Lubie to x 2
    • Nie lubie. x 1
  12. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Miałem oriony w zeszłym sezonie i są to dość późne odmiany...normalnie tnij szczyty i poszczyp trochę tzw supercropping!najlepiej po takim zabiegu zrobić oprysk asahi lub chociaż tytanitem oczywiście wieczorem!masz jeszcze czas także rob jej jeszcze trochę cięć a na pewno Ci się odwdzięczy i będzie krzak petarda bo widać że ma potencjał a potencjału nie ma co marnować także do treningu haha

13. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Miałem oriony w zeszłym sezonie i są to dość późne odmiany...normalnie tnij szczyty i poszczyp trochę tzw supercropping!najlepiej po takim zabiegu zrobić oprysk asahi lub chociaż tytanitem oczywiście wieczorem!masz jeszcze czas także rob jej jeszcze trochę cięć a na pewno Ci się odwdzięczy i będzie krzak petarda bo widać że ma potencjał a potencjału nie ma co marnowac

14. fakejust

fakejust Zagubiony

Ciąg dalszy :D

• Lubie to x 1
  15. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Co ty za mutanta odjebiesz to jeszcze tu nie było ;D

16. Buchacz

Buchacz Użytkownik

Chciałbym móc indoorować i takie wykrętasy robić jak Ty z tego Shamana :D

17. Zajebiscie ci to idzie z fartem będę zaglądać

18. Coś pieknego tu się odjebało. Oby bez lipy do końca!! Powodzonka i z fartem kolego będę zaglądał

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...