Shaman, Easy Sativa, Gorilla Zkittlez, Auto Devil XXL, Quick Kush, C99 x Blueberry

raiseNstuff 21.04.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. raiseNstuff

raiseNstuff Tuptuś

Siema growery ! :D

Nikt jeszcze się nie zameldował ze swoim outem, a do maja coraz bliżej, dziwne...
    W tym roku postanowiłem pójść o krok dalej z moim bagiennym spotem, bo potencjał w nim drzemie srogi ;)
    1. Pestki

5x Shaman (Orion)
    5x Easy Sativa (Orion)
    3x Gorilla Zkittlez (Panpestka)
    1x Gorilla Breath (Humboldt)
    4x Auto Devil XXL (Panpestka)
    2x Quick Kush (Dinafem)
    2x Cindarella 99 x Blueberry (Seedsman)
    ?x Noname (nie wiem ile ich wykiełkuję, póki co mam 2)

Na samym wstępie pragnę podziękować @panpestka.pl za sionka z OS :) Muszę przyznać, że pierwszy raz dostałem pestki, które tak ładnie kiełkowały. Ciekawie się zapowiadają te Gorille ;]

2.
    Spot - info

Nowy spot na bagnach, które eksploatowałem rok temu. Tym razem sadzę w kopcach, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ziemia na kopce została przytargana z okolicznej odkrywki. Korzystałem już z niej rok temu więc nie powinno być problemu. Kopce zostaną jeszcze zmieszane z azofoską i dolomitem. Wygląda to mniej więcej tak:

Całość zostanie jeszcze ogrodzona. Jest jeszcze drugi, mniejszy spot, ale o tym innym razem ;]

Jeśli chodzi o nawozy to temat jest jeszcze otwarty.

Sezony są już pod lampą. Z automatami czekam na lepsze warunki.

I na koniec... Moje parapeciaki, które mają w tej chwili 21 dni. 3 dni temu dostały FIM-a i zaczynają ładnie odbijać. Czekam do maja i lecę z nimi na spota :)

Więcej wkrótce ;]

2. No jak się nikt nie zameldował, jak dups to już w marcu zacząłhaha. Ja zaczynam gdzieś dopiero w maju, a to tego czasu zasiadam i obserwuje. Pozdro i z fartem. Myślisz, że Gorilla Zkittlez dojdzie?

• HAHA XD x 1
  3. raiseNstuff

raiseNstuff Tuptuś

Heh, tamtej „fotorelacji” z zamrożonej pestki nie liczę :p

Co do Gorilli to wątpię ze dojdzie, to raczej egzotyk do boxa jakiegoś ;) No, ale zobaczymy co z tego da. W każdym razie słońca rośliny będą miały pod dostatkiem.

4. Może dojdzie jesień jest coraz dłuższa więc jeśli pleśń jej nie zeżre to może do listopada postać. Ja w tym roku na test wysadzam blue hash, mam teraz w boxie i wydaje mi się, że ma szanse dojść, zaindukowała najszybciej, top główny jest już wielkości pięści i np w porównaniu z jakimś red purps'em to jest 3 razy większy, puchnie jak pojebany. Jakbym się uprał to bym mógł nawet za tydzień dwa ścinać. Może będzie jakieś odkrycie roku outdoor :D

5. raiseNstuff

raiseNstuff Tuptuś

Warto próbować, bo już niewiadomo co sadzić pod tym naszym niebem :p

Co do plechy to o dziwo rok temu nie miałem z nią dużego problemu. Były jakieś pojedyncze ogniska, ale bez tragedii.

6. No to mam nadzieje, że i w tym roku tak będzie. Sam mam taki problem, że mam kilka podmokłych spotów w chaszczach i tej plechy to się trochę boje. Topsin niby jakoś tam zabezpiecza, ale jak się zacznie plecha to nie ma przebacz. Co do tego planta, to myślę, że się po prostu taki szybki fenotyp trafił, dlatego będę go zapylał.

7. felipe

felipe Tuptuś

napisz pozniej ile ci orionów wyjdzie z ziemi :odlot:

8. raiseNstuff

raiseNstuff Tuptuś

Easy Sativy wyszły wszystkie, Shaman 4/5, ale tego się spodziewałem, bo nie było kiełka ;)

• Lubie to x 1
  9. felipe

felipe Tuptuś

o to moze wezme w przyszlym roku cos od niego, bo we wczesniejszych latach to kiszka byla, duzo ludzi kurwilo na te nasiona, albo nie kielkowaly albo wyrastaly jakies pokraczne mutanty

10. raiseNstuff

raiseNstuff Tuptuś

Krótkie info... Ze względu na dalsze problemy z tym forum załączam foty z # gdzie prowadzę fotorelkę aktywniej.

DZIKI ZACHÓD

WEG: 8 TYDZIEŃ - NoName - Automaty były różnie sadzone
    Oprysk: Asahi + SuperVit + CalMag + Florovit (+ Hesi Boost na automatach)

Powitał
    Dzisiaj szybki upek, na spota dotarły 2x AK 47 od f2. Wszystko rośnie i wydaje się być w porządku. Sezony i fast wchodzą już na flo powolutku więc najlepsze przed nami. Okazało się, że od ostatnich odwiedzin nic nie popadało i jest mała susza. Na szczęście deszczyk już nadciąga. Foty robiłem na szybko, bo jakiś knur łaził dosyć blisko i chciałem jak najszybciej odjebać swoje i wio na chatę :D

Quick Kush - 2 metrowiec

Auto Mazar

Auto Anubis f2

Amnesia Gold

[​IMG][​IMG]

Auto Devil XXL @panpestka

Relacja z bagien pojawi się za kilka dni zapewne.​

• Lubie to x 3
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...