Setki kilometrów 1x Auto Cream Candy 2x Auto NL 2x Auto Gorilla Glue 2x Auto Devil XXL

Osky3535 21.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Na wsi na pole w mieście na dwór xd

2. ale dworki byłóy na wsi :D

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Serio ktoś tu jest zdziwiony finałem?
    Błagam was :D

4. AlteGenieser

AlteGenieser Tuptuś

ja obstawiałem przedwczesną ścinke

5. ja kominiarzy na drzewach i lotrnikow na spadochronach lub takim czyms jak wiewiorka lata

6. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ja myślałem że po tych wtopach to sobie znalazł fajne miejsce i że te automaty mu dojdą przynajmniej. Szkoda bo byłem ciekawy tego Cream Candy, Ciekawe jak mu to ktoś znalazł-Jak będziesz chciał jeszcze kiedyś coś robić na zewnątrz to nikt o tym nie wie,spot na odludziu typowym i najlepiej chodzić 3,4 rano.

7. Jeśli moge wiedzieć jakie wtopy wczesniej zaliczył? :D

8. Traktor rozjechał mi rośliny na polu
    Potem posadziłem w lesie na środku pola to rolnik zostawił mi wiadomość żebym to zabierał albo wzywa psiarnie
    Następnym razem jakiś cwel zajebał 18 krzaczków w wczesnym weg
    I teraz to

9. Co region to inaczej
    U mnie idzie się na plac albo na dwór
    Gdzie indziej idzie sie na pole a gdzieś tam na podwórko

10. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Moze uda sie ja przesadzic,nie masz nic do stracenia.Jesli bedziesz mial nowa miejscowke przenies ja z bryla ziemi,dobrze podlej i powinna dac rade,troche moze zamulic ale mysle ze sobie poradzi.

11. Ogólnie nie chodzę na spota a dziś nad nim krążył helikopter policyjny xd

12. paranoja
    ale brykiet teraz bd dostawrczal funu nom

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Osky dawaj na spota. Może policjanty zostawiły Ci jakąś kartke :D

14. Byłem dziś na spocie
    2tyg temu zaowazylem tam straż leśną (byłem jako grzybiarz).
    Eufori nie ma została całkowicie ścięta nie ma nawet kawałka łodygi odstającej od ziemi
    Moje nawozy zostały na miejscu
    Opuszczam to miejsce i szukam spota na następny sezon

15. Co sezon masz grube przypały, balansujesz na krawędzi stary. Lepiej zrób indorka, bo jak tak dalej będzie to w końcu (odpukać) wjebiesz się. A byłoby szkoda, ale cóż Twoja decyzja ;) jeżeli dalej chcesz iść w outa to mogę życzyć farta i braku przypału. 5!:wodna:

16. RastaMann

RastaMann Tuptuś

No właśnie ja też mam takie zdanie,pokombinuj coś z indoor i niech nikt nie wie.

17. Chciałbym indoora.
    Fundusze to nie problem ale osoby z którymi mieszkam nie były by zadowolone z mojego niecodziennego hobby.
    Zobaczę co się da zrobić i może za niedługo pojawi się nowy post w indoor :)

18. Zapomniałem dodać że dowiedziałem się kto zajebał moje 2 automaty z spota.
    Po kilku dniach wpadli mu niebiescy na chatę bo ktoś z sąsiadów go podjebał haha

• HAHA XD x 1
  19. I takie są skutki uboczne złodziejstwa :D Pewnie te twoje roślinki dały moc w szuszu tak aby za złodziejstwo postarały się te twoje Panny nie dać się przez kogoś zjeść. One poznały ciebie a nie jego, więc z tąd ta magia Panienek :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...