Setki kilometrów 1x Auto Cream Candy 2x Auto NL 2x Auto Gorilla Glue 2x Auto Devil XXL

Osky3535 21.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Ogólnie to jest problem
    Automaty mają ponad półtora miesiąca i 8 sierpnia będą miały 2 miesiące a nadal nie widzę oznak kwitnienia tylko pokazały płeć
    Co to może być ? Za dużo biohumusu ? Daje co 2 podlanie

2. Up [04.08.2019]
    Pogoda :
    W dzień słonecznie i powyżej 25°C
    W nocy deszcz
    Rośliny:
    Automaty - powoli wchodzą w kwitnienie dziś dostały ostatnią dawkę biohumusu
    Euforia - rośnie jak na drożdżach
    Kiedy lać coś na kwitnienie?
    Jak mogę pozbyć się zwierzyny bo sporo się kręci na spocie. Jak na razie sram i sikam na spocie ale to daje słabe rezultaty
    Zdjęcia
    Auto:
    Cream Candy
    IMG_20190804_112443.jpg IMG_20190804_112451.jpg
    Northern Light
    IMG_20190804_112520.jpg IMG_20190804_112537.jpg
    Sezon Euforia
    IMG_20190804_112551.jpg

• Lubie to x 3
  3. TSW

TSW Błyskotlwy

ludzie już palą tegoroczne automaty a tobie kwitnąć zaczynają :D

4. Łoś

Łoś Tuptuś

Osky co agent :D
    Powiem ci, że mam spota w dzikim lesie, gdzie żyją dzikie zwierzaki, a wystarczyło, że raz odlałem się do słoja z dziurkami, bo deszcz by wymył i jeszcze mam na poziomie 40cm dookoła drut miedziany i wystarcza, zwierzyna jak się kręci to tylko obok.

Spokojnie 3-4 do góra 5 tygodni i będą gotowe, widocznie były trochę stresowane więc się opóźnią.
    Swoje też trochę zestresowałem i z tydzień opóźnienia już mają, ale moim zdaniem warto automata zestresować, żeby później na flo wszedł, bardziej się rozrośnie na wegu

No niech palą ja zazdroszczę, sam żałuje, że wcześniej nie miałem czasu, a teraz tylko się uzbroić w cierpliwość trzeba :D

5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

O$KY poka no fote tej kupy co tam sadzisz wokoło, może coś robisz nie tak.

• HAHA XD x 2
  6. Osky! Za duzo orzeszkow ziemnych jesz, dziki wabisz wraz z kupa! Ladnie ze sie udalo po licznych perypetiach

7. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Jak już idziemy taką taktyką odstraszania zwierzyny to kuźwa może jakiś ząbek czosnku zjedz przed załatwianiem i może to załatwi sprawę :D

8. Up 10.08.2019
    Pogoda:
    Słońce rozpieszcza i co 2 dzień deszcz więc nie muszę ciągle nosić wody
    Rośliny:
    Automaty weszły w flo i mocno zapierdalają do góry
    Auto NL ma 10 szczytów
    Auto Cream Candy ma 8szczytów
    Euforia roślinie powoli i chyba coś wjebało jej końcówki od paru mniejszych szczytów ale trudno. Jak myślicie kiedy ona wejdzie w flo?
    Kiedy lać im jakieś nawozy i coś na pleśń ? Polecacie coś dobrego lecz taniego ?
    Zdjęcia :
    Na lewo Cream Candy na prawo NL
    IMG_20190810_124203.jpg IMG_20190810_124215.jpg IMG_20190810_124222.jpg IMG_20190810_125019.jpg IMG_20190810_125029.jpg IMG_20190810_124315.jpg IMG_20190810_125326.jpg

• Lubie to x 2
  9. Łoś

Łoś Tuptuś

Osky fajna choineczka na tym ostatnim zdjęciu ci się wyhodowała :D

• Lubie to x 1
  10. No
    Osky3535 kurde , rolnicy , traktory , hahaha , rozne przygody , tabliczki z krzyzem haha , ale widzisz pfu pfu ładnie idą może co będzie , opłacało się 3mac za ciebie kciuki hahaha

Bardzo ładne laski

• Lubie to x 1
  11. A i czy mogę mieszać je wszystkie naraz :)

12. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Wszystko masz na opakowaniach,ile ml/L.Dlaczego chcesz mieszac organiczne z mineralnymi?

13. Nie wiem pierwszy raz mam doczynienia z nawozami "wyższej półki"
    Myślę że ten 3pack będę mieszał ze sobą a terraflores osobno
    Będą one dobre? Ma ktoś jakąś opinie na ich temat?

14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Nawozy dzielą się na mineralne i organiczne. Wysokość półki nie ma tu znaczenia. Jak ty chcesz to doprowadzić do końca skoro takich rzeczy NIE WIESZ?!?!?!?
    Pamiętaj że benzyna (koniecznie 95, a nie 98) wspomaga mieszanie nawozów.

A już myślałem że jest nadzieja dla typa.

15. Czyli jak raz podleje tym Terra flores a kiedy indziej bb pack to popsuje coś ?

16. Albo nawozisz nawozami organicznymi albo mineralnymi jak już koledzy wyżej pisali a nie jednym i drugim nieważne że na zmianę. A czy coś popsuje to nie wiem bo nie próbowałem ale raczej logiczne że tak. Chcesz to próbuj będzie Twoja strata ;)

17. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Fajnie Ci te krzaki idą,jak utrzymasz to do końca to będzie dużo jarania :rastaman: Widzę że na oucie zdecydowanie większe te automaty idą niż w boxach zazwyczaj. Z fartem i powodzenia.

18. kupujesz try pack biobizza i na flo od canny zamiast od biobizz :D

19. To zrobimy tak że pack od BioBizz będzie szedł do automatów a Terra flores do Eufori i na koniec porównam je :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...