Setki kilometrów 1x Auto Cream Candy 2x Auto NL 2x Auto Gorilla Glue 2x Auto Devil XXL

Osky3535 21.06.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemka
    W tej FR chciałbym przedstawić swoją uprawę outdoor z automatami
    Poprzednie wszystkie planty z innego spota zaj*bał jakiś pajac a były już całkiem spore.
    Uprawa 2 outdoor
    Charakterystyka spota - Trudny dostęp pokrzywy po 2m, drzewa kolczaste i dzikie jeżyny i maliny. Widać ślady saren (dajcie jakieś domowe patenty na zwierzynę )
    Trening - LST
    Nawozy - na wegetację biohumus i humus up, a na kwitnienie planton k lub florovit (piszcie co lepsze)
    Odmiany - są w nazwie postu wszystkie od Pan Pestka ( jak ktoś ma jakieś zbędne pestki to BARDZO CHĘTNIE przyjmę bo bida teraz po tej kradzieży )
    Zdjęcia będę wrzucał w soboty
    Ziemia - z biedronki 20l za 3,49zł a jak się korzenie rozrosną to będą szły w ziemię spotową na której rosły pokrzywy + perlit (nie widać na zdjęciu bo robiłem przed dodaniem )
    Ogółem użyłem 80l ziemi z biedry
    Jak na razie na spocie jest jedna Auto Cream Candy reszta pestek kiełkuje
    Fotka spota IMG_20190620_162657.jpg
    Fotka małej ma ok 3dni
    received_2254522171327934.jpeg
    Siema

• Lubie to x 2
  2. Łoś

Łoś Tuptuś

Patent na zwierzyne ---> Odlej się dookoła spota( u mnie działa i zawsze jak chodzę na spota to z pełnym brzuchalem, żeby na spocie zaznaczyć kogo to teren i wystarcza :D

Bądź kup trochę drutu i zabezpiecz teren

• Kocham to ! x 1
  3. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Powodzenia,moze tym razem sie uda:)

• Kocham to ! x 1
  4. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Nie będzie tam za dużo cienia?

• Lubie to x 2
  5. Właśnie martwię się o to i muszę wykarczować trochę drew

6. Właśnie martwię się o to i muszę wykarczować trochę drew

7. Osky jesteś nieśmiertelny,co Ciebie nie zabije to tylko wzmocni :)
    Już teraz chyba nabrałeś trochę doświadczenie i nie będziesz za bardzo przypałować co.
    Nawet o tym nie myśl żeby odwiedzać spota częściej niż co tydzień a najlepiej co 2 tyg. Powodzenia!

8. Nareszcie :p a nie jakies lesnie bractwo marihuanisty chciales tworzyc z wlasicielem lasu. Fajnie to wyglada. Na zwierzyne jak wyzej, mocz, znoszone ubrania, wlosy

9. Oficjalnie od dziś będę sikał do butelki żeby być pewnym że coś mi tego nie wpierdoli
    Dam też podziurawione butelki z mocną chemia bo zwierzyna tego nie lubi podobno

• Lubie to x 1
    • Nie lubie. x 1
  10. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Krzaki też mocnej chemii mogą a nie lubieć,może warto to rozważyć jeszcze.

11. i jak tam mistrzu idzie?

• Lubie to x 3
  12. W sobotę będzie up

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jest i Osky czempion outów :)
    Czymam kciuk!

• Lubie to x 1
  14. Powiem wprost
    Szukam osoby/sklepu co obdaruje mnie pestkami auto bo po prostu nie mam siana na nowe pestki

15. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Znowu coś nie tak poszło ? Nie jestem pewny ale coś mi się kojarzy że chyba na forum haszysz był dział oddam pestki.

16. Wszystko git
    Dzięki zaraz obczaje

17. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

Poprzednie planty zajebal jakiś pajac? Nie nauczyłeś się niczego z własnego doświadczenia. Chyba nie potrafisz wyciągać wniosków chłopcze, powinieneś być wdzięczny ze ten dobry człowiek nie zawołał niebieskich a ty jeszcze miałeś w planach go szukać. :dead: Jeśli nie zmienisz podejścia albo nie zaczniesz używać tego co masz pod kopuła to nie wróżę Ci dobrze, choć życzę jak najlepiej:peace:

• Lubie to x 1
  18. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Nie wiem czy ktokolwie z TEGO forum da Ci choćby jedną pestke, bo po tym co wypisujesz to lepiej już te pestki dać gołebiom - jeden chuj, i tak na straty pójdą.

• Lubie to x 1
  19. Up 29.06.2019
    Słońce na spocie jest od 09:30 do 21:00
    Na spocie jest:
    1 Auto Cream Candy
    1 Northern Light Auto (1 padła przez upały)
    Tydzień temu wysadziłem 2x Auto Gorilla Glue ale nie wyszły też przez upały (było codziennie powyżej 32°C
    Dziś do doniczki poleci 1x auto mazar - doniczkę dam do cienia żeby nie było żadnej straty bo jestem wkurwiony na maxa
    Za niedługo przyjdzie do mnie paczka z nasionami od Gnome Seeds
    Maluchy w środę dostały biohumus
    Cream Candy dzień 9:
    IMG_20190629_111605.jpg
    Auto Northern Light 7 dzień :
    IMG_20190629_111538.jpg
    5

• Kocham to ! x 1
  20. Powodzonka mordeczko

• Lubie to x 2
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,