Seriale - co teraz oglądasz/oglądałeś niedawno - VOD,TV,TORRENT

judaista 16.03.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. judaista

judaista Moderator Moderator

Jak w temacie, rzucajcie tytułami co oglądacie lub oglądaliście niedawno. Nie chodzi o seriale z zamierzchłej przeszłości typu Breaking Bad, Rodzina Soprano itp itd, bo każdy o nich wie i już je oglądał jeśli chciał.

W erze serwisów streamingowych powstaje mnóstwo najróżniejszych produkcji , lepszych i gorszych i wiadomo, że nie wszystko da się obejrzeć. Dawajcie tytuły warte marnowania na nie czasu :D

Ostatni serial jaki skończyłem to Killing Eve, brytyjski komdiodramat kryminalny z nutą brutalności. Nie każdemu podejdzie na pewno, ale dla mnie mocne 8/10

@h3 dajesz coś!

Last edited: 16.03.2019
  2. Ja mecze sie z the walking dead 8 sezon ,jak kiedys fajnie sie to ogladalo to teraz tak oOOO .
    A niedawno ogladalem ostatni sezon gry o tron ( ost ktory wyszedl ) i czekam na nast :)

3. judaista

No 8 sezon był męczący, ale teraz leci już 9 i dzieje się.

4. mam 9sezon sciagniety ale 8 musz nzmeczyc a nie chce sie w uj :)
    O i zapomniałbym mam jeszcze sciagniete 8 odc True Detective S3 , gdyz 1sezon byl wyjebisty , drugi dobry byl z bale'em i hendersonem a 3 go nawet nie odpalałem i nie wiem z kim jest ale zakladam ze bd dobrze

/////////////

moze lece mainstreamowo ale wg mnie HBO naprawde robi zajebiste seriale np rodzina soprano , true blood, gra o tron , true detectives i many many more

5. h3

h3

true detective 1 miażdży czache... któś na FW fajnie opisał głównego bohatera: gość mówi wszytko to co chiałbym powiedzieć ale nie umiałem tego ubrać w słowa :D

teraz na liste wpadło do mnie W potrzebie / High Maintenance komedia
    no i ten Kingdom / King-deom też całkiem niezłe noty zbiera

można iść też w stronę horrorów @judaista bo pamiętam że ostatnio oglądałeś Castle Rock i jeszcze jakiś od neflixa
    mogę polecić Ci American Horror Story s01 był kozak, reszty nie oglądąłem bo nie za bardzo lubię się bać, ale podejrzewam że przynajmniej kilka pierwszych sezonów trzyma dobry poziom, każdy inna historia o ile nic się nie zmieniło

swoją drogą był już temat o serialach, pamiętam, bo polecałem tam Stranger Things jeden z najlepszych seriali ever według mnie
    przydałoby by się zbić te dwa wątki

• Nie lubie. x 3
    Last edited: 17.03.2019
  6. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Slepnąc od świateł
    Serial który ma tylko 8 odcinków na podstawie książki ale jak dla mnie w chuj dobry.
    Główny wątek - handel kokainą (Polska)
    Wątki poboczne - kilka jest ;)

TRAILER:

JEDNA ZE SCEN:

• Lubie to x 2
    • Nie lubie. x 1
  7. judaista

Właśnie wjechał nowy trailer Sabriny, nowy sezon już 5 kwietnia. Bardzo dobry serial jak ktoś nie widział

No i jeden z moich ulubionych ostatnio seriali komediowych, nowy trailer, premiera 29 marca.

8. .Salam alejkum

.Salam alejkum Błyskotlwy Staff Member

• Kocham to ! x 1
  9. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Ja właśnie kilka dni temu zacząłem oglądać. Jestem na 5 odcinku pierwszego sezonu.
    Baja jest świetna jeśli ktoś lubi rasistowski humor i nie wykrzywia ryja słuchając wulgaryzmów ;)

upload_2019-3-26_15-49-45.png

• Lubie to x 2
    • Nie lubie. x 1
  10. judaista

Love, death and robots. Zbiór 18 krótkich animacji, każda z nich jest zajebista. Polecam wrzucić na fazce.

11. h3

h3

12. h3

h3

• Nie lubie. x 2
  13. judaista

@h3 the boys oglądałem, zajebiste polecam.

14. Polecam Better Call Saul jako uzupełnienie Breaking Bad, jakoś za miesiąc ma wyjść jeszcze film o tym co działo się po serialu, więc ja czekam z niecierpliwością

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...