seria pytan dotyczaca klonow i tworzenia pestek

v3nom 29.05.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. v3nom

v3nom Użytkownik

Czeac. Bez grubszego owijania:
    1. Dostane z laboratorium chemicznego ok. 30ml czystego azotanu srebra oraz takabsama ilosc tricos tam chloru.
    Podalibyscie proporcje jak to Miksowac?
    2. Mam sezonowki w boksie i zamierzam zrobix z nich klony. Te klony pojda na nasionka. Xzy nusze xzekac jak rosliny okresla plec czy ciachac je juz i sie nie cackac?
    3. Po wytworzeniu juz tej mieszanki azotanowej z chlorwm- kiedy i w jakich proporcjach smarowac roslinke? czy taki preparat jest do opryskow?
    4. Zamierzam zmiksowac maui waui z orange budem. Ktos juz probowal? Jest w ogole szansa ze sie uda i ze wyjdzie dobry miks?
    5. Jakies rady dla poczatkukacego klonowniarza? :D
    Wiem ze na wszyatko znaje odpowiedz ale czesto jestem na miescie i szukam rzeczy i wygodniej mi jest miec wszystkie odpowiedzi w jednyn watku niz przexzesywac polowe forum.
    P.s sorka za literowki. Bede na pc to poprawie posta

2. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Sorry, ale... skoro nie masz na to czasu, to po co się za to bierzesz..? :niewiem:

3. v3nom

v3nom Użytkownik

Czas mam, pisałem na szybko a z racji wygodnictwa chcę mieć wszystkie informacje na jednej stronie zamiast skakać z telefonem po kilku stronach; głównie poruszam się na telefonie lub tablecie, nawet na mieście.

#######################################################################

klony już ciachnięte chociaż nie wiem czy to dobrze zrobiłem.
    Gdy fimowałem roślinki to odrosty wsadziłem do wody, podocinałem listki. jak coś wyjdzie to fajnie, jak nie - nie będę żałować. po prostu chcę zdobyć kolejnego level Up'a.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...