1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

growshop SensiShop.pl - Growshop Katowice, Growshop Śląsk

Dyskusja w dziale Sklepy z nasionami i akcesoriami rozpoczęta przez SensiShop_pl w dniu 25.11.2013

1. SensiShop_pl

SensiShop_pl Błyskotlwy

Witam wszystkich ogrodników, chcę was zaprosić do nowego sklepu stacjonarnego w Katowicach oraz internetowego www.sensishop.pl.

Oferujemy akcesoria ogrodnicze oraz nawozy wiodących producentów, a nasz doświadczony personel dołoży największych starań aby każdy klient był zadowolony i czuł się bezpiecznie.

Do końca roku dla wszystkich klientów stacjonarnych przygotowaliśmy rabaty 20% a dla klientów internetowych 15% po wpisaniu kodu rabatowego nasionasensi.
    Do każdego zamówienia dodajemy atrakcyjne gratisy i gadżety.

Paczki wysyłamy pod szyldem firmy transportowej która nie jest związana z branżą ogrodniczą co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo!!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu (24h) bądź e-mailem.
    Jeśli macie pomysły na to aby nasza strony była wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze proszę śmiało pisać na PW ,a postaramy się wdrożyć wasze pomysły w życie.

Sklep stacjonarny znajduję się w Katowicach pod adresem:

Ul. Jasna 11 (w pobliżu Silesia City Center)
    Tel. 507 817 100 (telefon na kartę który będzie się zmieniał więc co jakiś czas warto sprawdzić na stronie)
    e-mail: sklep@sensishop.pl
    gg: 49083976

Serdecznie zapraszam

SensiShop.pl

DPS, VisualWeed, dzonson. and 2 others like this.
  2. High FIVE

High FIVE Guest

Powodzenia !

3. Bebook

Bebook Weteran

polecam, fajna obsługa, szybko i na temat. Do konca roku rabacik, gratisow pelno mimo tego...

SensiShop_pl likes this.
  4. SkunSpecjal

SkunSpecjal Wiedza nadprzyrodzona

polecam wysylka natychmiastowa kontakt bdb i dobre gratisy

SensiShop_pl likes this.
  5. diserjwp

diserjwp Kumaty

z czystym sumieniem polecam ten sklep . Dzięki za koszulkę i te blanty czekoladowe sa kozakiem :) . Jeszcze raz dzięki

SensiShop_pl likes this.
  6. Ekwador

Ekwador Forumowy guru

Konkurs ! Super Nagrody !

View attachment 14029
    Paczuszka doszła do mnie parę dni temu. Co najlepsze w tym wszystkim, że nie zdążyłem dzisiaj wrócić do domu i babcia biegła z nią by mi ją dać ;d haha kochana babcia !
    Gratisy super !
    Pakowanie super !
    Wysyłka super !
    Gorąco polecam, Ekwador :)
    Ps. Fotoleracja z auto ak pojawi się już niebawem. Gdy tylko przywita Nas wiosna.

SensiShop_pl likes this.
  7. pdg

pdg Moderator Moderator

również polecam

SensiShop_pl likes this.
  8. Polecam szybka wysyłka bardzo dobry kontakt gratisy też miłe zaskoczenie towar w 100% zgodny z opisem

SensiShop_pl likes this.
  9. Protour

Protour Zagubiony

polecam ten sklep, swietny kontak, blyskwiczna przesylka i w ..uj gratisow. THX. Piona;]

Last edited: 12.02.2014
    SensiShop_pl likes this.
  10. tobiasz1233

tobiasz1233 Autorytet

Polecam w 100% kontakt znakomity jeszcze z tak miłym gościem nie gadałem od growshopow przesyłka doszła na drugi dzien :)

SensiShop_pl likes this.
  11. Antonio Montana

Antonio Montana Użytkownik

Sklep polecił mi kolega więc wybrałem się do niego na zakupy i zostałem mile zaskoczony :) nowy nie wielki sklep ale niczego w nim nie brakowalo kupilem namiot 120x120x200 z calym osprzetem + nawozy i dostalem wszystko od reki + drobne gratisy i rabat. Sklep jest dobrze "ukryty" i idealny dla tych ktorzy wola spokojne zakupy bez mijania sie z innymi klientami.
    POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM

SensiShop_pl likes this.
  12. Giecik

Giecik Forumowy guru

Ile zaplaciles za komplet ?

SensiShop_pl likes this.
  13. goodganja

goodganja Geniusz

Widze HOME BOX MINI - tak jak ja xd zobaczymy jak bedzie u cb ;))

SensiShop_pl likes this.
  14. Antonio Montana

Antonio Montana Użytkownik

Komplet wyszedł mnie 2850zł a powinien ponad 3K będzie fotorelacja to sobie zobaczysz co tam mam

SensiShop_pl likes this.
  15. SensiShop_pl

SensiShop_pl Błyskotlwy

Wystarczy że przed wizytą zadzwonisz i się umówisz a będziesz mógł odebrać towar o każdej porze dnia i nocy. Zamówienia internetowe realizujemy w piątek :)

DPS and like this.
  16. SensiShop_pl

SensiShop_pl Błyskotlwy

Zapraszam wszystkich na zakupy. Oprócz nawozów w promocji także growboxy !! Promocja trwa do 15 czerwca, a później zmiana !! Piszcie w PW jaka kategoria produktów was interesuje (boxy, zarówki, wentylatory, filtry itd.) a te które będą najpopularniejsze zostaną objęte promocją po 15 czerwca !!

Pozdrawiam Piotrek

Last edited: 23.05.2014
    1 person likes this.
  17. SensiShop_pl

SensiShop_pl Błyskotlwy

Kolejna promocja w SensiShop.pl !! Tym razem przeceniamy oświetlenie i wszystko co z oświetleniem związane !!
    Promocja trwa do końca lipca.

Pozdrawiam
    Piotrek

DPS likes this.
  18. SensiShop_pl

SensiShop_pl Błyskotlwy

Zapraszam wszystkich na zakupy w SensiShop.pl !! Do końca wakacji promocja 15% dla wszystkich i na wszystko !! Przypominam że Growshop jest czynny 24h na dobę jeśli chcesz nas odwiedzić w sklepie stacjonarnym w Katowicach po godzinie 17 wystarczy zadzwonić i się umówić !!

Pozdrawiam
    Piotrek

DPS likes this.
  19. AkaGie

AkaGie Dyskutant

Polecam polecam i jeszcze raz polecam! Wszystko git, zakupy można zrobić nawet w niedzielę późniejszą porą po dogadaniu i umówieniu się ze sklepem. Wszystko na wysokim poziomie, jestem mega zadowolony i na pewno będę wracał :) No i załapałem się na promocję ;d

SensiShop_pl likes this.
  20. ARYJCZYK 88

ARYJCZYK 88 Weteran

teraz jak promocja jest 15% to sie skusze, pytanie czy tez wrzucacie jakies gratisy do zamowien?

nasiona marihuany, nasiona konopi