Seks randkowe strony

adron3 16.05.2019

Seks randkowe strony 3 5 2votes
3/5, 2 głosów

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. adron3

adron3 Tuptuś

Co myślicie o tego rodzaju jednorazowej przygodzie? Czy rzeczywiście mozna na nich kogoś takiego poznać?

2. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Generalnie o co Ci chodzi ???
    Jeżeli chcesz "poznać" kogoś i mieć w nim przyjaciela to może być problem .
    Ale jeżeli chodzi Ci tylko i wyłącznie o szybkie jednorazpwe trzepanie to tak , te strony właśnoe po to istnieja.

3. Wolę do końca życia być prawiczkiem niż się ruchać z jakąś prostytutką ..
    Po 1 wyobraź sobie ile osób było przed tobą, po drugie dotkniesz ptaka nieznajomego gościa? Tak On dotykał twojej loszy, której zapłaciłeś.
    Byłem młodszy, to w marzeniach miałem pukać lasencje jedne za drugą, umawiać się na seks. Dorosłem , mam dziewczynę i mi to w zupełności starczy. Jak osiągniesz magiczny wiek, wspomnienia wrócą i żale do samego siebie no chyba, że jesteś jakiś niewyżyty. Preferuję masturbację.

4. magiczny wiek...12 lat :D
    tam to raczej seks od tylu tylko ze jestes z przodu :) rozkin haha

• Gowno ! x 1
  5. Z tego co wiem to największym portalem tego typu w sieci jest ten portal:
    sexpolis.pl/sex-randki

I faktycznie jest możliwość poznania tam kogos. Kiedys byłem na nim zarejestrowany, jest więcej facetów niż kobiet rzecz jasna ale lasek jest również dużo. Musisz ją zainteresować .

W koncu nie skorzystałem, usunąłem swój profil bo jak na razie nie szukam takich wrażeń. Ale jesli ktoś chce poszukać to nic mi do tego. Niech sobie szuka.

• Gowno ! x 1
  6. h3

h3

a że tak zapytam panie dorosły :> ty dorwałeś dziewicę czy jak? haha

• Nie lubie. x 3
  7. Asghaton

Asghaton Kumaty

Ja na krainaseksu.pl kiedyś miałem konto i nawet sporo dziewczyn było chętnych na spotkania, ale teraz już mam dziewczynę i nie umawiam się na takie jednorazowe przygody o których mówisz :P

8. Kana Bis

Kana Bis Tuptuś

Poczekaj aż Twoja dziewczyna stanie się Twoja żoną ;) Wtedy porozmawiamy ponownie

• HAHA XD x 1
  9. TSW

TSW Błyskotlwy

Wchuj płacisz za kurwe i przynosisz jej kwiaty, wsumie nie wiem czym się różni twarz idioty od szmaty....

• Lubie to x 1
  10. jednooki23

jednooki23 Tuptuś

Ja kiedyś byłem u dziewczyny z roksy i jakoś nie mam wyrzutów syfa też udało się nie złapać ale ogólnie lepiej pójść już do klubu i darmowe ruchanie no chyba, że jesteś jakimś anonem z wielkim trądzikiem który nie potrafi zagadać. Najważniejsza jest pewność siebie, to nie może wyglądać tak, że facet ma kobietę zdobyć tylko kobieta niech próbuje zdobyć faceta który będzie chciał ją porządnie wyruchać ...

11. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Mi by przeszkadzało to że w tym żadnego uczucia nie ma,ona to pewnie zrobi z automatu. Możliwe że jak się trafi jakąś miłą i poukładaną to jakaś namiastka miłego spotkania może będzie bo będzie jej zależeć żeby wracać ale to i tak nie jest to co z dziewczyną w miłości. Poza tym ja bym się bał zakażenia,poczytajcie sobie jak się to leczy i co zajmują w organiźmie te weneryki-nie tylko penisa i cewkę moczową. Nie wierzę w to że po oralu po każdym kliencie dziewczyna dezynfekuje usta. Seks koleżanka też chyba nie bardzo bo zaraz jedno będzie chciało więcej i się posypie no i jak po koleżeńsku dała to pewnie takich kolegów więcej. Lepiej założyć jakiś normalny portal i szukać 2 połówki taką co akceptuje ganje i lubi florystyke :cwaniak: :d

12. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ależ to trzeba być kiepem żeby na forum przebierać się za darmową kurwę i przed świętami namawiać słabych do wszeteczeństwa:) oby Twoja żona poznała na tej stronie bogatego osiemdziesięciolatka i zostawiła Cię z niczym dla tego piernika:)

13. GoHan

GoHan Zagubiony

14. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

15. Mało jest takich sex portali które są godne uwagi. Moja znajoma założyła konto na seksumy.pl i w sumie też zaczęłam korzystać z niego już jakiś czas temu. Nawet nie wyobrażacie sobie ilu tam jest napaleńców haha trochę lasek też jest ale teksty chłopaków czasami zabijają :)

• Kocham to ! x 1
  16. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Ewelina opierdolisz mi skurwysyna?:) jak opierdolisz kindybała to wykopsam Ci dobrego gieta i bucha z bongosa:)

• Lubie to x 1
  17. RastaMann

RastaMann Tuptuś

hahahahaha dobre kurwa. Ewelina jak mi zwalisz konia dobrze to zapale z tobą amnesie haze,jest kozacka alebeka

18. green kondor402

green kondor402 Tuptuś

Czyżby pan Nikt nie zdawał sobie sprawy z tego że Ewelina to nie Ewelina tylko jedno z kont naciągacza? :) czy też staremu ekscentrykowi na poziomie wulgaryzmy po prostu przeszkadzają:) a może jest rycerzem na białym koniu stającym w obronie nawet kurwiska bez godności( które w rzeczywistości jest tą samą osobą co zder adron i kilka innych kont na tym forum) tak to jest jak się wchodzi na forum raz na tydzień i próbuje nadrobić zaległości:)

19. mr.nikt

mr.nikt Tuptuś

Niewiedzialem nie nadrabiam zaległości honor zwrócony. Ostatnio przeglądam zagraniczne fora... Uk420. Com
    Strainhunters forum.... Tam ludzie piszą grzecznie niema syfu pewno dlatego takie moje zagobienie w świecie. Pozdrawiam i zdrowia.....

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. krainaseksu.pl

Loading...