Sativ'ka z pobudzającym High'em

NissmoOne 01.02.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam
    Przymierzam się do zbiorów i do nowych podopiecznych …
    Planowałem automaty ale teraz myślę nad normalnymi z tego względu że auto wychodziły mi różne te same warunki a jeden karzel drugi zaś 2 razy większy…

Poszukuję czegoś ciekawego z pobudzającymi właściwościami czegoś euforycznego co poprawi nastrój i da kreatywności, a nie zamuli i wcisnie w fotel.
    Macie coś godnego polecenia.
    Z góry dzięki za zajrzenie tutaj.

2. Easy Sativa, Power Plant, Durban Poison, doslownie minuta szukania w google ;)

3. Grinspoon

4. Minuta szukania ale czy mają one takie właściwości jakie ja szukam. I jak u nich z zapachem kolejna kwestia kezeli takie rośliny wsadze do boxa 50x100 to lepiej dać 4 czy mogę upchac z 6 powiedzmy nie miałem nigdy normalnych zawsze w automaty się pchalem.
    Chce je wepchnac pod Reflektor Led 144x5 Ok. 700w i 300w pobór prądu. ( w porównaniu do cfl 300w będzie podobny rachunek za prad??)

5. #joker

#joker Zagubiony

Wszystko Co jest sativa

Do boxa max 4 rosliny a czemu Bo to sativa

6. THCLORD

THCLORD Użytkownik

jamaican dream od eva seeds i wal tam ich na pierwszy rzut 5 później dziesięć z klonow najszybsza sativa na rynku

7. #joker

#joker Zagubiony

Yhy z Wegiem 10dni daj spokój

8. Hmm… Jamajka dream brzmi ciekawie ale szukam coś co będzie wysokiej jakości z dobrym upaleniem :)
    Niekoniecznie coś mocnego coś co wam dało radoche z palenia chciałbym znalesc swoją "Nische"

9. #joker

#joker Zagubiony

Moim zdaniem cream carmel nie jest to czysta sativa ale gdy zetniesz przy mlecznych trichomach masz oczekiwany haj

Struktura topa jest zajebiście zbita zapach powala

Polecam

10. Dla czego mój kandydat grinspoon przeszedł bez echa? Przecież lepszej sativki nie uraczysz człowiecze

11. #joker

#joker Zagubiony

Lepszej nie uraczysz?? hehe a ile tych sativ paliłes ze piszesz ze nie ma lepszej

12. Napisałem przecież człowiecze więc nie rozumiem czemu odpowiedziałeś joker

13. #joker

#joker Zagubiony

Bez komentarza ... heee

14. Nie obilo się echem obojętnie ale nie miałem czasu sir nią zainteresować dzień w dzien lecę 12h w pracy właśnie wracam idę się wykąpać coś przypalic obejrzex coś i spać jutro wolne wiec coś sam poszukam coś samemu. W Jamajka dream zainteresowany bo szybko dochodzi :)

Co polecacie z medycznej?? Mam w tej chwili Vertigo od dutch pasion i za jakieś 2 tyg zetne i niewiem co nowego nogdy nie miałem medyka i mnie mocno ciekawią :)

15. #joker

#joker Zagubiony

po huj pytasz jak ludzie ci piszą a ty to masz w dziurce wiec po huj chcesz opini

16. master sativa od grzecha (ggs)

17. Bo jestem ciekaw też tych odmian chce kilka by znalesc coś co mnie zaciekawi…

18. Powiedz ktoś proszę vo zdecydowałem się na durban poison czy dać do boxa 50x90x160 6 roślin i jednego medyka :) Czy lepiej ze 3 bądź 4 i ten medyk bo nie wiem
    jak zajmą mi powierzchnię i jak z zapachem tego durban'a.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...