Sativka - plon XXL [INDOOR]

Rolling 25.12.2015

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Siemanko wszystkim :*
    Szukam sativy ,która pobudzi moją kreatywność żeby high był mocny i plon duzy :)

2. Last edited: 25.12.2015
  3. Muzyk

Muzyk poprzedni nick - Wiki

Wejdź na pierwszy lepszy sklep i zobacz jakie mają Sativy na IN w ofercie. Sporo masz ciekawych rzeczy do wyboru, Jack Herer, Moby Dick, Lemon Haze od Bebooka. Plon XXL to będziesz miał jak zapewnisz roślince super warunki i lepiej nie sugeruj się tym co pisze producent :D

4. L4nceR

L4nceR Kumaty

Może high po niej nie jest jakiś mocny, ale Durban Poison jest ciekawą odmianą. Ziomeczek rok temu miał z 4 krzaków około pół kilo jarania.. Kreatywność po niej jest naprawdę na dobrym poziomie, jednocześnie można się ogarnąć w dowolnej chwili np. iść do sklepu czy coś..

Słyszałem, że C99 też spoko sativa, chociaż krążą opinie że psychodelik.

5. da radę sezony w 3 miesiące od pestki zrobić ?

6. koleszka84

koleszka84 Kumaty

Myślę jak dasz 2 tygodnie wega a 10 flo myślę że byłoby dobrze

7. Muzyk

Dałoby radę zrobić, ale nie zdążyłby dojść. Musiałby chyba od razu na 12/12 być.

8. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Sorry, ale co to za bzdury? Moje dwie ostatnie uprawy kończyłem przed upływem stu dni, a moc zioła była taka, że Jezus Maryja i anieli święci haha
    Jeżeli po drodze za wiele nie spierdolisz i nie będziesz szarżował z długością fazy wegetacji, to lekkim chujem w 90-95 dni się wyrobisz Przyjacielu

Tu masz link do fotorelacji z uprawy OG Kush - 97 dzień - ścinka: https://forum.nasionakonopi.pl/342,...ite-widow-auto-3m2-2xhps-600w.html#post331767

9. Muzyk

Przeczytałem 2 miesiące. Sorry za wprowadzenie w błąd, ale zmęczył mnie dzisiejszy dzień. Przecież sam miałem auto co po 40 dniach wega zdążyła jeszcze dojść przed setnym dniem życia haha

10. Właśnie og kush chcę ,x2 i durban poison 1/2 przy cfl 100w

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...