Sativa Automat outdoor - jak najszybsza

Ruderalis 19.05.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Szukam dobrej sativy (80-100%), automat która jak najszybciej dochodzi outdoor. Póki co znalazłem Auto Viking Sativa oraz Easy Sativa. Co bardziej polecacie? A może macie swoją propozycje? (wybaczcie brak formatowania, nie działa na TORZe)

2. p0werful str0ng

p0werful str0ng dobry z NATURY

sativa to full sezon nie automat. co do sativ to ak47 auto i pewnie śą jakies nowości dobrze poszukaj napewno coś znajdziesz
    kup sobie Sweet tootha w AFie nie pożalujesz:)

3. Oblukaj sobie Auto Speed Bud z Female Seeds, u mnie się spoko spisały w indor, rzeczywiście szybkie, jest też na pewno FR na forum out ( nawet dzisiaj oglądałem) też były tam one i zapierdalały jak koliber w po równaniu do innych :d

4. Xorax

Xorax Tuptuś

Niestety ale sativy w auto nie mają tego czegoś, działają mocno zbliżone do indici. Ale dalej mimo wszystko trochę jak sativa.

5. A jeśli nie automat to jest jakaś zwykła odmianka która dojdzie do trzech miesięcy? To co najbardziej zbliżone i szybkie na sativę? Chodzi mi o wysoki, śmieszkowy haj, bez efektu kamienia. Ak47 już raz miałem i było naprawdę spoko (właśnie automat ale indoor)

6. zwykła odmiana nie dojdzie w 3 miechy, jak chcesz fajną sativke to oblukaj oryginał amnesie auto z dinafem nie pożałujesz :D:

7. Bebook

Bebook Błyskotlwy

jak chcesz sati afa to poszukaj genow hejzomatika, nic lepszego z af sati nie znajdziesz

8. #joker

#joker Zagubiony

auto viking sativa znam i to bardzo dobrze rosnie duza krzaczasta ale nie jest szybka

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...