1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Są tu jakieś apatrydy?

Dyskusja w dziale Offtop rozpoczęta przez StrażnikGrochowa w dniu 07.11.2018

Tagi:
  1. Jak ktoś nie wie co to znaczy to znaczy bezpaństwowiec. To ja jestem panem i nie potrzebuje innego państwa nade mną.

Orientowałem się temacie i wygląda to tak:
    - zrzec się można polaczkowatego obywatelstwa jeżeli się ma inne ( można inne kupić offshore ) więc to nie problem

Ale co gdybym chciał być w ogóle bezpańśtwowcem.

No bo jest taki motyw że oskarżam ( wpierw chujolandia teraz Haga) polaszków, że to kurwyy jebane bezmozgie nazistowskie a ja, że jestem One Man from Lost Book of Nostradamus....

Oczywiście naziDuduś ( na którego mam kwity) jest exSS podobnie jak lekarze, sędziowie, wojskowy cała administracja i 50% polaczków niedopierdolonych..Więc ja tego państwa teoretycznego nie uznaję a co więcej jak dojdzie do właściwych wydarzeń to albo z chujolandii zostanie pogorzelisko albo przepędzę to plugawe plemie z tych ziemi i terytorium będzie moje.. Jak już wielokrotnie wspominałem jedynie młode dziewczyny ( nie hybrydki SS) będą mogły tutaj sobie przebywać i żyć a ja będę jedynym facetem w stadzie setek tysięcy -milionów ładnych dziewcząt :)) które będą mieć zajebiście...Co do reszty polaczków dla mnie to wy możecie nawet na polu minowym namioty porozbijać. Mam to gdzieś, jak któryś kraj będzie na tyle glupi że was do siebie przyjmie to jego strata. Słowiańska i polaczkowata chołota tutaj nogi nie postawi ( wstęp tylko dla młodyc dziewczyn nie hybryd SS)

No i wcześniej chciałbym być bezpaństwowcem...

W sumie mam wszelkie prawa i uprawnienia do tego co napisałem wyżej, więc mi się to po prostu kurwa należy ale wpierw trzeba wojenko wojenko cóż żeś ty za pani, że polscy naziści leżą zajebani!

Czy odesłanie paszportu, którym ówcześniej wytarłem sobię dupę + blog + pozwy kierowane do Hagi umożliwią mi zostanie bezpaństwowcem? Próbował ktoś tak robić?

W sumie ktoś może zapytać a co ci chooju naród polski, że go tak szkalujesz... No polaczki tak... Testoviron--->Nosacz Sundajski--->polaszki SS + obozy + wołyń + kontynuacja eksperymentów SS + polaszki głupie + polaszki zawistne...

Uchowało się polaszkom przez kilka dekad ten chlew obsrany gównem zarządzać ale jak to się mówi zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy i silniejszy - no i kurwa się znalazł ;d

---------
    Macie jakieś pomysły jak się pozbyć tego plugawsta polskiego zwanego obywatelstwem. Jak widzę na paszporcie Orła to mi się rzygać chce. Barwy polskie i polonizm powoduje u mnie większy odruch wymiortny niż Aya....

Ale młode dziewczęta są ok. Szkoda żeby się zmarnowały siedząc pod strzechą niedorozwiniętychh Januszy. A za te moje pomiki co se takie wielkie stawiacie ( król polski) wg. bajek biblijnych to już w ogóle pozamiatane będą mieć polaszki, głupie jak chuj i brudne i śmierdzące z demencją...

Serdecznie pozdrawiam:)

nasiona marihuany, nasiona konopi