rzekomo hurtowe minusy ode mnie he?

Gandalf. 28.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Szufla!

Zawistniaku jeden śmieszny co celowo mnie podjebałeś do moderacji że rzekomo daje hurtowe minusy
    Śmieszny jesteś zazdrosny ryju siejąc ferment
    Chce konfrontacji i dowodów na mnie że to zrobiłem
    wszystko pięknie wyświetla się w "helpfull post rating" czy jak tam to brzmi
    Edit:
    Dawałem minusy to prawda ale nataszowi za obraze mnie i wiary, to szczera prawda i otwarcie pisze oraz się podpisuje pod tym hurtem jeśli to Ci po głowie chodzi
    Ale pod Twoimi zarzutami Al, to nigdy!
    Bo jeszcze nie zdarzyło mi się się abym zaspamił minusami bez powodu kogokolwiek
    Szkoda ze tak stawia sie sprawę i pierwsze co uderza sie do mnie

Ja nie mam nic do ukrycia przed nikim a mam dość już pomówień, stąd pisze ten temat.

Bo ja zejdę z forum a debil co wymyślił tą bajeczke zacznie siać do każdego ferment na temat rzekomych wymyślonych minusow
    i kto to udowodni nikt! Jest temat założony, jest naświetlona sprawa i tyle w temacie

A tak się składa że mam spiny z innymi modami, więc zawsze będzie pretekst do bana dla mnie he

Last edited: 28.12.2017
  2. ChatBot

ChatBot Tuptuś

za poważnie chyba to tego wszystkiego podchodzisz... po co tyle nerwów, agresji?? to nie polityka...

• Lubie to x 1
  3. Natasz

Natasz Gość

Mój list do mikołaja obraża twoja Wiarę haha to w jakie gusła wierzysz okresl się napinaczy

4. v3nom

v3nom Użytkownik

On jest psychiczny, ja wam to mówię już tyle czasu... Niedowartosciowany jakiś

• Lubie to x 2
  5. GoHan

GoHan Zagubiony

Hahahahaha

• Lubie to x 1
  6. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Ja nie pisze o liście, tylko o innych twoich wypowiedziach jeśli chodzi o hurt, jeśli forum zlagowalo i nic nie dostałeś to zaraz naprawie tylko znajde to, trudno nazwać hurtem jednego dislike'a w takim razie

Dwa ile ty masz lat..? twoje" xd xD " w większości wypowiedzi, zaprzeczają owej dorosłości którą chcesz pokazać od jakiegoś czasu.

to logiczne skoro piszesz do Mikołaja list to nie daje minusa za wyznanie jak tego sie chwytasz w poście i szukasz prowokacji tylko nadzwyczajniej nie przypadlo mi to do gustu, tak jak mój tobie

--- Dodano ---

po co prowokujesz? mi chodzi o podejście Al'a
    i zarzuty bez podstaw, w które uwierzył typ w dodatku kiedy to pewnie pisał jakiś typ z fikcyjnego konta.
    czuje się obrażony i wyjebany. A pisze to publicznie bo wątpię aby ta podjebka skończyła się na jednym razie, więc po co mam tonąć w gownie później? w świetle użytkowników którzy nie poznają sprawy

--- Dodano ---

A może to Ty byłeś? bardzo nie lubisz mnie od momentu kiedy nie wyszedł Ci również bezpodstawny pojazd na mnie w temacie odznak.

7. Natasz

Natasz Gość

Przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie pomysł o nim pół godziny jak trzeba będzie to godzinę jak już uświadomisz sobie swoją zenade Usuń ten temat oszczędź sobie wstydu a jak nie dojdziesz do wniosku że odpierdalasz maniane to

Sprzedawco butów zrób to ty bo jest to temat bez treści wartosciowych

8. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

nakieruj mnie:d, bo nie widzę tam nic nie logicznego i nie spójnego ze sobą, pada oskarżenie w moją stronę i nie mam prawa tego wyjaśnić i nie stawiać żetelnie sprawy bo jakiemuś dziecku , to nie pasi?
    to teraz ty mnie posłuchaj przesledz raz jeszcze post #6 i to co napisałem do bota

*właśnie to ty odjebales maniane w poście #3, nie wiem czy jesteś tego świadomy

*edytowalem pierwszy post aby ludzie pokroju Natasz nie mieli problemu z wylapaniem sensu

9. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Ze tak sie wroce cytatem z innego tematu...
    Jak widac pomimo ze jest adminem nie ma zbytnio nic do powiedzenia, natomiast mała prowokacja jeszcze nikomu krzywdy nie wyrządziła prawda wielki AL?
    To forum stało sie nie poważne ...

10. Cardcarp

Cardcarp Zagubiony

Ja pierdole... przecieram oczy ze zdumienia, jak to czytam. Ile Wy macie lat? Napinacie się o jakieś głupie gwiazdki i słoneczka. Jeden obraża się o jakieś minusy, drugi o jakieś kurwa odznaki. Wiele osób na tym forum posiada dużą wiedzę na temat hodowli i chętnie pomaga innym. I chyba taka była idea tego forum, czyż nie?

Z zielonym pozdrowieniem

• Lubie to x 4
  11. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

, oczywiście, to forum stało się bardziej nie poważne od momentu kiedy wpierw zaczęły komuś moje posty przeszkadzać, później blanty, fr, a ostatnio odznaka oraz ludzie z którymi się zbratałem na forum i którzy coś pisali w mojej sprawie
    a najśmieszniejsze jest to że niektórzy ludzie to mi zajebali korone na głowę tego złego bo nie daje po sobie jeździć a jest to wbrew ich woli.
    bo jak się stawialem tak nadal to robię i będe.

12. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Dokładnie jak mowisz tylko wytłumacz po co zostały wprowadzone te odznaki i minusy bo chyba ich kiedys nie było?
    Ja myśle zeby wlasnie poróżnić tu ludzi bo sprawiedliwości nigdy nie było i nie ma a fakty sa faktami, jeszcze sie zdziwisz za pare miesiecy czy idea pomocy to to o co tu wlasnie chodzi ... bo ja myśle ze chodzi o to zeby powalić zęby przed monitorem

• Lubie to x 1
  13. Cardcarp

Cardcarp Zagubiony

Cóż mam rzec. Każdemu przyświeca inny cel. Jak ktoś lubi trzepać kitę nad odznakami to jego sprawa. A najlepiej żeby sobie mógł te odznaki zakupić - a admin kupował by za nie ziarenka i robił konkursy :) był by spokój. Jestem osobą która nie przepada za przebywaniem w chujowej atmosferze. A od jakiegoś czasu zaobserwowałem takową na tym forum. Proszę więc zwaśnione strony to przybicie piony, bo dalsza kłótnia nikomu na dobre nie wyjdzie. Popierdolić żale sobie możecie na onecie czy wp pod artykułami o świniach przy korycie. Tutaj skupmy się na utrzymaniu zdrowej atmosfery. To miejsce jest właśnie po to, żeby uciec od tego gówna, które nas zewsząd otacza. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem a nawet jak uraziłem to mam to w chuju bo trzeba mieć do siebie dystans i nie brać wszystkiego na poważnie :) Pozdro Wariaty!

• Lubie to x 5
  14. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Chyba chodzi o mnie z tymi minusami, aczkolwiek myślę ze masz małe pojęcie co sie działo wcześniej pod moim adresem
    dzisiejszej nocy ktoś puścił bajere i co i ja mam obok tego przechodzić obojętnie?
    bo sie zawsze znajdą eskperci od dorosłości? i będą prawic tak jak Ty, no w takie kulki to nie grajmy

bo jest to śmieszne, że za jakiś czas sytaucja się powtórzy a każdy będzie to mnie mial za złego bo dociekam swojego, popychadłem nigdy nie byłem i nie będę nawet w świecie wirtualnym.

sprawa jest gorąca to ją poruszam, dosyć kurwa najazdow na mnie
    zawsze najwięcej do gadania o byciu wporzadku a także godzeniu się mają właśnie eksperci od dorosłości którzy się przyglądają z boku, bo najłatwiej być zbawcą który pogodzi zwasnione strony pierdolac trzy po trzy, jeśli sprawa nie dotyczy siebie samego

15. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Pewnie kazdy co czyta moje wywody na temat odznak itd mysli ze mam jakis bol dupy czy czuje sie nie zauważony hehe...
    Mi to koło chuja lata tak jak wam wszystkim...krzaka se wyhoduje i bez tego.
    Nie mniej jednak podoba mi sie pomysł aby one były ale pod warunkiem ze zmieni sie koncepcja ich przypinania do profilu.
    Nie rozumiem z czego wynika ta niedbałość, z braku czasu, chęci czy pomysłu jak to bezstronniczo wcielić w klimat tego forum.
    Zielona to wymyśliła a teraz olała temat.
    Skoro ludzie tworzą forum to powinni sami decydować o tym jak to ma wygladac.
    Gandalf juz stwierdził ze nie lubicie zmian i przyznałem mu racje.

• Lubie to x 3
  16. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Popieram Cie w kwestii większej całości ale, nie w kwestii olania także nie wypowiam się na ten temat
    każdy z nas ma więcej czasu jedni mniej itd, jak trafnie zasugerowałeś wyżej
    lepiej poczekać moim skromnym zdaniem na rozwój wydarzeń

17. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

ja bym Ci Natasz juz dawno bana dał za tego avatara no ale tak wyszło że nie moge :D moim zdaniem to bardzo prowokuje i dziwie sie że jeszcze nie miałeś chociaż ostrzeżenia za to no szanujmy sie

18. Natasz

Natasz Gość

Google pentagram czytamy edukujemy się i potem myślimy o dawaniu banów

19. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

Ty nie masz zwykłego pentagrama tylko pentagram odwrócony więc google czytamy edukujemy sie
    W satanizmie funkcjonuje pentagram odwrócony, w który często wpisuje się głowę kozła, co ma oznaczać szatana lub demona Bafometa i zarazem być obraźliwą aluzją do Jezusa Chrystusa jako kozła ofiarnego
    takze skończ mi tu pierdolić o edukowaniu bo jest różnica między pentagramem a pentagramem odwróconym także pozdrawiam skończyłem już z Toba dyskusje :)

20. Natasz

Natasz Gość

Szatanizmie tak funkcjonuje nie w satanizmie poza tym by siem zgadzało tylko że to jest przypisane znaczenie chrześcijańskie

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...