RUMCAJS- Kera White Thunder -od Kera Seeds, 0,15 m2, 5860 lumenów + LED 660nm 10W

Rumcajs z Plebani 29.12.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. 1.Nasiona: 1x Kera White Thunder - Kera Seeds
    2.Oświetlenie: 4 x 24 CFL 2700K - 5860 lumenów
    3.Box: Szafka 30x50x55
    4.Doniczka: 6 litrów prostokątna
    5.Medium: kokos prasowany
    6.Nawozy:Asahi SL , Plagron : cocos A+B, PK13/14, PH Min + PH Plus
    7.Wentylacja 2x90x90 wyciąg +2x 40x40wlot wiatraki komputerowe
    8.Trening LST, Topping
    9.Warunki będą podawane na bierząco
    10.Przyrządy Nawilżacz mini , mierniki : PH, EC

Fotoperiod 18/6 WEG
    12/12 FLO

Dzień 1 WEG

50% wilgotność dzień - 65% noc
    25 C temperatura dzień - 22 noc

• Lubie to x 7
    Last edited: 30.12.2017
  2. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

elegancko, kolejny projekcik widzę, proboszcz na plebanii już pewnie gryzie paznokcie na samą myśl jak Rumcajs zajedzie na dzielnie i przed parafie z nowym siukwaskem
    masz w planach za jakiś czas odpalać coś na większym metrażu?

3. 4x northern light auto od RQS czeka na odpowiedni moment na 0,49 m2

4. GoHan

GoHan Zagubiony

Siemanko rumcajs , siadam w 1 rzędzie , jak led ? działa ?

5. MissJokerSmoker

MissJokerSmoker Użytkownik

Powodzenia!;))

6. siemanko , ten 100 watowy ? jeszcze nic pod niego nie wleciało , zastanawiam sie nad hydro do tego panelu .

7. Rumcajs Kera White - 7 WEG .

Joo, roslina miala pierwsze dni niska wilgotnosc do 40 % ze wzgledu na bliska odległosc do zarowek , teraz juz odsunieta dalej od lampek i na ten moment w normie okolo 50 % , w dniu 3-5 dostala troche wody , max po 30 ml. 50 % stezenie coco a+b plus stymulator korzenia 100 % dawki .
    Dzisiaj porzadne dolanie okolo 2 litry wody o wartosci 1800 EC , dolem wylecialo 1/4 tego co wlalem wiec ok, wartosci ph na wleiwe i wyplywie te same 6,2 -6,3 .
    Temp bylo do dnia 7 28-29 teraz juz 25-26 . Zobacze jak bedzie wygladała za tydzien zeby FIM - ować po tym w planie Asahi SL ,.

• Lubie to x 2
  8. RUMCAJS Kera White - WEG 12 stabilnie do przodu

Wczoraj ( tj 11 dzień ) pierwsze doginanie , dziś juz ładnie odbiła we właściwą stronę.
    Dziś podlewanie 100 % nawozów zalecanych przez producenta.
    Temp i wilgotność w normie .
    Wleciał wiatrak mieszajacy dodatkowy ,.80 mm

• Lubie to x 1
  9. Rumcajs Kera White - 17 WEG

Jooo, to juz 17 dzien , w dniu 20 mysle jebnac fimming , spryskac Asahi SL i tak 25 dnia jak dojdzie do siebie przełaczyc na FLO, roslina jak widac na foto , do 20 dnia dociagne ja do brzegu a potem tylko bedzie szlo w gore , temp 28-25 wilgotnosc 51% . Jade caly czas nawozy na 100 prc dawki co 3-4 dni podlewam ., Zasolenie gleby troche przesadzone bo na wyplywie okolo 3000 ale jutro czysta woda zalatwi sprawe ,. 4 litry .
    Mysle ze idzie calkiem ok .

• Lubie to x 5
  10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Ale ładnie idzie!

11. Rumcajs Kera White - FLO od około 10 DNI , życie około 37-40 dni

Znów zajebałem sie w akcji i straciłem rachube , długo mnie tu nie było . A więc tak :
    - fimu nie było i tak naprawde od jakiegos czasu nie robie nic od LST , przełączyłem ja jakos chyba 9-10-11 dniu temu . Doba Ciemni była.
    Asahi dostała tylko raz 3 dni temu bo zapomniałem podlewac jakis czas i troche podwiędłą , na zdjeciu po 3 dniach od asahi i musze przyznac ze jest to mega zajebisty preparat ,. Do dawek coco a coco b jest dodawany pk 13.14 . Roslina nie jest tak doglądana jak przewaznie , zapierdol w zyciu i brak czasu mimo to chyba nie jest najgorzej , troche juz przerazsta boxa ale do ogarniecia . temp i wilg dzien 25 C - 45% noc 25 C - 60 %

• Lubie to x 3
  12. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Rozjebała Ci ta bestia boxik, że żadnych nowych aktualizacji nie widać? ;D
    Pochwal się jak teraz wygląda, na ostatniej fotce było więcej niż bardzo dobrze!

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...