RSO / lzy feniksa - UWAZAJCIE PROSZE :)

mayamarlenka 06.04.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Moi Drodzy chcialam przestrzec chorych ludzi szukajacych RSO. Sama jestem chora na nowotwor piersi 4stopnia z przezutem na kregoslup, biodro i miednice. Tak wiec do rzeczy:

Od 4 lat walcze z nowotworem ktory pomimo 2 chemioterapi, 1 elektrochemi, radioterapii i 2 rodzajach hormonoterapii rozwinol sie do stadium 4 i lekarze szukali w ciemno bo nie wiedzieli jak mi szybko pomoc. 12 Miesiecy temu dowiedzialam sie o olejku RSO ktory byl jedyna sensowna deska ratunku. Jak wiekszosc z chorych szukalam wszedzie w europie (Holandia, Czechy, Hiszpania) gdzie niestety mnie oszukali i sprzedali olejek oszukany wyprodukowany niewiadomo gdzie i z czego. Dopiero po glebokiej analizie, czytaniu i dowiadywaniu sie znalazlam klinike w USA ktora zajmuje sie leczeniem nowotworow produktami z medycznej konopii. Po skontaktowaniu sie z nimi, niestety koszt leczenia na miejscu mnie przerosl ale zaoferowali mi sprzedaz olejku RSO do domu i wyjasnili na czym to polega i jak sie leczyc.

Kilka faktow co mam nadzieje otworzy wam moi Drodzy oczy na OSZUSTOW ktorzy zeruja na naszym nieszczesciu:
    - RSO musi byc atestowany i ekstraktowany w warunkach labolatoryjnych pod nadzorem kontroli jakosci
    - Rosliny na olej RSO musza byc hodowane w naturalnych warunkach ( slonce, woda deszczowa, tropikalne powietrze itp )
    - Tylko z medycznych szczepow mozna wyprodukowac orginalny olej RSO
    - Olej nie moze byc mieszany z innyim a tymbardziej przegrzany bo wtedy oduza ale nie leczy!
    - Ekstrakt musi pochodzic z calej rosliny w odpowiednich proporcjach

Te informacje i inne uzyskalam po wizycie w klinice i kupnie pierwszej partii olejku. Odkad zaczelam go brac moj nowotwor stanol w miejscu i nie mam zadnych nowych zmian. We wtorek ( 02.02.2019) odebralam nowe wyniki tomografii ktore potwierdzaja skutecznosc olejku RSO gdyz nadal nic nie rosnie a ja jestem w pelni sil - jezdze samochodem, bylam 2 razy na nartach w tym sezonie, zajmuje sie domem (corka, partner i piesek ), jezdzimy takze na wakacje bez problemow. :)
    USA to jedyne miejsce na swiecie na dzien dzisiejszy gdzie produkcja olejku na potrzeby medyczne jest legalna i kontrolowana, dlatego przestrzegam przed kupowaniem czekokolwiek z europy.

Mi udaje sie szczesliwie sprowadzac go ze stanow juz od ponad roku i koszty sa znacznie mniejsze niz ceny lokalnych oszustow gdyz Stany nie pobieraja podatkow jezeli produkt idzie na leczenie.

Prosze nie wierzyc na slowo kazdemu kto sprzedaje! Jesli RSO pochodzi z europy to najprawdopodobniej ktos go robil w domu po najtanszych kosztach z niewiadomego materialu badz materialu pelnego pestycydow i pewnie byl kilka razy przegrzany gdyz kazdy z kim rozmawialam w europie gdy zaczynalam zadawac za duzo pytan ucinalo rozmowy...

Dodam ze podobne ostrzezenie dalam na kilku grupach to zostalam z nich usunieta badz zablokowana. Albo z jednej grup facebook pan pisal do mnie zebym nie negowala jego syropu RSO bo jest prawdziwy hahaha jakos moja klinika w zyciu nie slyszala o syropie RSO poniewaz podkreslam nie wolno go rozcieczac a RSO ma konsystencje i kolor nafty, tak wiec nie da sie go pic jak syropku. Jak pisalam i prosilam o testy i detale to juz nie odpisywal BA nawet zablokowal mi mozliwosc komentowania co dla mnie bylo odpowiedzia sama w sobie. To samo sie tyczy np Ebay czy allegro co ja tam zobaczylam to sie za glowe zlapalam. Ludzie pomyslcie jak mozna robic promocje czy cos policzcie na logike - jak jakis tam Pan X ktory probuje nam wcisnac 60g olejku ze niby w promoci 10tys zl to z czego on to robil ja sie pytam ?! Poniewaz zeby kupic ilosc trawy bardzo dobrej jakosci (cena dla dealera i to nie jest trawa organiczna jak w stanach) trzeba dac ok 13tys zl !!! to jakim cudem on ma jakies dziwne promocje no chyba ze doklada z dobrego serca w co nie wierze bo sie oglaszaja jak sklepy z cukierkami. Albo zastanowcie sie czemu chca jakis dziwnych platnosci w formie BitCoin ? Bo tego nie mozna znalesc! Chory czlowiek nie mysli dokladnie zaplaci grube pieniadze a w bitcoinie one juz uciekna nie odzyska ich, przeciez nie pojdzie na policje ze chcial kupic olejek RSO. Moglabym tak wymieniac i wymieniac. Duzo sie nauczylam przez ostatni rok biorac olejek a takze z tego jak nas oszukali. Szkoda mi ludzi kotrzy sa oszukani i oddaja swoje ostatnie pieniadze na oszustow.
    Ja mam olejek z legalnego zrodla i nie ma zlego pytania dla mnie, na kazde pytanie z checia odpowiem (oczywiscie jesli jest zachowana kultura w rozmowie)

Tak wiec jesli ktos szuka rady z checia pomoge :)

I BLAGAM UWAZAJCIE NA OSZUSTOW JESLI NIE LUBIA PYTAN DOKLADNYCH TO UCIEKAJCIE I SZUKAJCIE DALEJ :)

• Lubie to x 2
  2. Witam. Czy moge prosic o linka lub kontakt tego szpitala w USA? dzieki

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...