Różnokolorowe liśćie White Russian auto, Fast Eddy auto, Crystal Candy auto

psyloh 26.05.2017

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. psyloh

psyloh Tuptuś

Cześć.
    Nie umiem rozpoznać tych deficytów na zdjęciach.
    Led PP32W x2
    Nasiona auto
    Ziemia canna terra professional
    Podlewam wedle potrzeby, czasem co 2 dni, czasem co 4
    Wentylacja to wentylator kanałowy i filtr węglowy na wylocie + komputerowy na wlocie
    Uprawa 100% bio, na wegu podlane 2 razy biohumusem, teraz po pokazaniu tych deficytów (na początku to trochę olałem, bo myślałem, że po prostu światło nie dociera do tych liści albo niektóre listki umierają, bo to dosyć normalne, teraz zaczęły zmieniać kolory to się zaniepokoiłem) podlałem wodą z popiołem, mixem biobizza na flo (organicznym) i bat guano, wszystko w niedużych ilościach, żeby nie przenawozić.
    Rośliny są około 20-25 dnia flo
    temperatura około 23 stopni stała
    Podlewałem je wcześniej muszynianką magenzowo wapniową i to w tym upatruję się problemu. Być może mają za dużo magnezu teraz? Teraz leję odstaną kranówką, nie znam jej ph, ale te liście były jeszcze wcześniej, przed zmianą wody.

2. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Przebarwienia te jasne jak i ciemne przy szczytach mogły powstać od leda

• Lubie to x 1
  3. psyloh

psyloh Tuptuś

W sensie był za blisko?

4. Racuch

Racuch Użytkownik

100% od Leda miałem to samo led na 30cm w gore

• Lubie to x 1
  5. Uagder

Uagder Zagubiony

http://www.growweedeasy.com/led-grow-lights-burn-cannabis-buds

View attachment 122976

View attachment 122978

View attachment 122979

• Lubie to x 1
  6. psyloh

psyloh Tuptuś

Ok, poprawie lampe. Ale w takim razie co z liscmi z dolu i skad pozostale przebarwienia?

EDIT

Podniosłem lampę, póki co wszystko widać na zdjęciach w kolejności (po 3 zdj) - White Russian, Crystal Candy, Fast Eddy i ostatnie jedno zdjęcie Train Wreck.
    Najbardziej mnie martwią fioletowe liście i martwica. Dodatkowo liście już mocno żółkną na crystal candy, a wydaje mi się, że jeszcze z miesiąc im został, więc nie wiem czy nie podlać biohumusem? Bo to żółknięcie to pewnie od azotu.

Last edited: 29.05.2017
  7. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Przecież to normalne podczas flo, że liście żółkną, bo zużywają cały pokład azotu.

• Lubie to x 2
  8. psyloh

psyloh Tuptuś

Zgadza się, ale po prostu wydaje mi się, że to dość wcześnie na tak mocne żółknięcie, bo to dopiero 30 dzień flo, przy poprzednich uprawach liście żółkły ciut później. (pomijając ostatnią uprawę, bo tam prawdopodobnie przedobrzyłem z nawozami, jeszcze nie wiedziałem jak pod ledami się nawozi) Ale żółknięcie jeszcze nie martwi mnie najbardziej, gorzej z tymi plamkami i fioletowieniem. Wiem, że niektóre odmiany mają fioletowe liście, ale nie znalazłem WR z fioletowymi liściami, może jakaś mieszanka to była, ale seed bank raczej sprawdzony. Problemem też może być podobno temperatura w nocy, ale u mnie jest raczej w normie. Jeśli zaś chodzi o plamki to wiem, że czasem też można to olać, jednak w tym przypadku nie jestem pewien. Jak sądzisz?

9. Zielonylisc

Zielonylisc Zagubiony

Tak jak pisałem szczyty przebarwione od leda (zbyt blisko) a dolne zolkniejace, brak azotu- tzn roślina wysysa z lisci, czarne plany...nie wiem ale bym to olał :)
    Daj jej jesc pk

• Lubie to x 1
  10. psyloh

psyloh Tuptuś

Ok, czyli w zasadzie wszystko już jest w porządku, lampy podniosłem już poprzednio. Nie wiem tylko co z tymi fioletowymi liściami, ale no też oleję. :) Dzięki za odpowiedzi.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. zbyt blisko lampa zółte koncowk led marihuana

Loading...