1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Royal Highness CBD x1,Royal Medic CBD x1,Critical Haze x1,Sweaty Betty x Critical + F1 x1, 600 hps

Dyskusja w dziale DUŻE POWIERZCHNIE od 0,8m2 /min 400W rozpoczęta przez przezorny w dniu 31.01.2018

1. przezorny

przezorny Inspiracja

Na prośbę Zielonej umieszczam zdjęcia bez oświetlenia hps.

Attached Files:

ZIELONA, Adamus10 and Tsubasa like this.
  2. przezorny

przezorny Inspiracja

Witam,

Na 111 dniu życia Royal Highness (medyczna odmiana) straciła swój żywot. Zdjęcia obrazują wszystko. Jeżeli chodzi o moje zadowolenie z wagi, muszę powiedzieć, iż zawsze można powiedzieć było by więcej było by lepiej, lecz trzeba Wszechmogącemu dziękować, za to jak obrodziła. Zawsze jak wyschnie może ze 100 g na czysto będzie. Cieszę się, że w ogóle coś wyszło, bo ostatnio byłem na wyjeździe i myślałem, że już popleśniały kwiatostany, a tu jakieś jednostki. Jednak 3 wiatraki ustawione jakąś tam solidną pracę wykonują mieszając powietrze, bo wilgotność 60 % a wtedy plus obecna temperatura jak wiemy sprzyjają pleśni. Pierwsze zdjęcie to ścięta wczoraj dziewczynka, resztę to już pomieszane.

Jeżeli chodzi o SB 111 dzień i RM 93 dzień. Sweaty betty sądzę, że gdzieś w czwartek/piątek będę ścinał, gdyż muszę poczekać, aż pierwszy sort wyschnie. Jeżeli chodzi o Royal Medic ona pozostanie jeszcze odrobinę gdyż ani po trichomach a tym bardziej po brązowych wąskach nie widać, aby była jeszcze gotowa. Warto zauważyć jak fajnie się rozrosła RM, może coś więcej da. :)

Zdjęcia poniżej

Pozdrawiam

Attached Files:

ZIELONA and marcopolo like this.
  3. przezorny

przezorny Inspiracja

Witam,

W 114 dzień swój żywot straciła sweaty-betty-x-critical-f1.

Rozpisywać się nie ma co zdjęcia poniżej.

Attached Files:

Moonweed likes this.
  4. Moonweed

Moonweed Kumaty

Fiu fiu ;d Fiu fiu ;d
    Nie spodziewałbym się, że z tego planta aż tyle wyjdzie. Wbija w fotel? ^^

GZ!

5. przezorny

przezorny Inspiracja

Dziękuje za wypowiedź. Ja powiem szczerze, że dochodziłem odrobinę większej ilości gramatury, jednak jest co jest. Jednak akurat ta krzyżówka, jest tak wytrzepana, że do tej pory mocniejszej nie miałem.

Pozdrawiam

6. przezorny

przezorny Inspiracja

Na sucho z Royal Highness

Attached Files:

ZIELONA likes this.
  7. przezorny

przezorny Inspiracja

Witam,

Suchego z Sweaty beety x critical f1

Attached Files:

8. Moonweed

Moonweed Kumaty

Podsumowująć to łożesz kurwa, jarania to Ty będziesz miał - zarówno na długie letnie dni, jak i jesiennie długie noce ;d
    Z obu plantów wyszło tyle samo?

Niestety forum trochę zamiera i stąd mała aktywność, ale ja napiszę tak - fajna fotorelacja, fajne planty, fajny wynik ;) jeszcze raz gratuluję!

9. Tsubasa

Tsubasa Wiedza nadprzyrodzona

Bardzo dobry wynik. Smacznego życzę ;d

10. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Ladny wynik.Smacznego
    PS.Bedzie jakies podsumowanie?

11. przezorny

przezorny Inspiracja

Witajcie, o kurcze nie przyszły mi żadne wiadomości, że cokolwiek pisaliście - wybaczcie. Nadal nie wiem jak ustawić aby po każdej napisanej wiadomości przychodził mi email o jakiejś aktywności na moim GL. Mniejsza o większość.

Zatem,

W dzień 125 od włożenia w ziemię nastąpił koniec życia Royal Medic. Co mogę o nim powiedzieć, jakiś taki jest nie bardzo zbity. Może to być efekt nie dobrej ziemi w której pierwotnie przebywał, być może nie odpowiednio nawozy dawkowałem - zbyt rzadko. Na przyszłość proponuje raz woda raz nawóz, raz woda raz nawóz i tak do końca, aby się lepiej zbijały. Co dziwne, a może i nie w przypadku tej panny nie było w ogóle pleśni. Fakt faktem na jedną roślinę chodziły 3 wiatraki, może to spowodowało fenomenalny efekt jak na tą porę.

Zdjęcia wszystko przedstawiają. Zapraszam do aktywności.

Jeżeli chodzi o poprzednie rośliny to próbując Royal Highness muszę powiedzieć, że jest on delikatny i subtelny. Smierdzącej Beatki nie próbowałem, ale na pewno trzepię po bandzie. Teraz zobaczymy jak będzie wyglądał proces curringu w przypadku RM.

Attached Files:

ZIELONA likes this.
  12. przezorny

przezorny Inspiracja

Panie Moderatorze, proszę łaskawie powiedzieć jak by miało wyglądać podsumowanie. Prosze wybaczyć na prawdę nie wiem. Wszelkie wskazówki i sugestie wskazane.

13. przezorny

przezorny Inspiracja

Witam, ostatnia roślina z mojego ogródka. W dzisiejszym dniu została zapakowana do słoiczków. Obiektywnie należy stwierdzić, że jest to największy zbiór w moim minionym sezonie, co można zaobserwować na wcześniejszych zdjęciach.
    Wyszło 3 słoiki i jeden malutki zwykły. Pierwszy raz mi zabrakło słoików:), ale to chyba dobrze.

Prosiłem moderatora o info wzór jak mam opisać podsumowanie, lecz jak widać nie otrzymałem odpowiedzi.

Sądzę, że to ostatnia moja relacja na tym forum, szkoda że po zmianie szaty graficznej forum nie powróciło do swojego pierwotnego charakteru.

Dziękuję obserwującym za wszelkie komentarze, wskazówki, doradztwo i obserwację. Pozdrawiam

Attached Files:

marcopolo likes this.
  14. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Podsumowanie calego grow.Dzielisz sie swoimi spostrzezeniami odnosnie uprawy.Co zrobiles zle,co mogles zrobic lepiej,jakie bledy ewentualnie popelniles,co bys poprawil przy nastepnej uprawie.Wszystko to co ma zwiazek z aktualnym grow.
    Ladny wynik.Smacznego.
    PS.Niestety nie mamy wplywu na szate graficzna itp.

15. przezorny

przezorny Inspiracja

Zatem podsumowując moje tego roczne efekty zbioru, chyba należy być zadowolonym, nie ma co narzekać.

Jeżeli chodzi o błędy to napewno efekt złej ziemi spowodował definitywny brak chęci wzrostu, co się może i odbiło na w gramaturze a na pewno na czasie trwania całego GL. Zatem warto pamiętać o doborze odpowiedniej ziemi.

Po za tym nie dostrzegam jakichś większych problemów, po za zbyt dużą wilgotnością w boksie udało mi się opanować rozwój pleśni.

Sam smak medycznej jest jak dla mnie wyjątkowy. Jest to inny zupełnie stan a niżeli po normalnych innych odmianach. Po medycznej człowiek jest spokojniejszy bardziej wyluzowany. Inne czasami potrafiły wkręcać niechcianą fazę.

W sumie z moich ocen to tyle. Może po usprawnieniu forum od poczatku września ponownie się zobaczymy z nowym projektem.

Dziękuję za wszelkie pytania, podpowiedzi, sugestie itp. Oczywiście też wszystkie oceny i wpisy powodowały chęć dalszego wystawiania tutaj. A jak będzie w przyszłości zobaczymy.

Poniżej cały zbiór z dwóch moich sezonów.

Attached Files:

ZIELONA likes this.

nasiona marihuany, nasiona konopi