Roślina za bardzo urosła

Panaceum 07.05.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam, mam spory problem z swoimi roślinkami bez AF. Do tej pory sadziłem automaty.Rośliny rosły dosyć niskie 80 cm maks. Teraz jednak roslinki bez AF poszły mocno do góry. Zostały przestawione na kwitnienie, te jednak zamiast wyhamować z rozrostem, wręcz z początku przyspieszyły. Sytuacja wygląda tak że już prawie dotykają lampy i szczyt zaczyna być suchy (brązowe liście). Roślina też zaczęła kwitnąć. Generalnie nie ma za bardzo je powyginać (brak miejsca) , zaś czytałem że nie przycina się roślin gdy są w fazie kwitnienia.Aktualnie rośliny są ustawione na światło 12/12, podlewane biobizz : topMax + bioBloom (kwitnienie)/

Jakieś podpowiedzi co robić ?
    Czy to prawda że jeżeli będę je naginał czy ścinał to nie robić tego gdy śpią ? gdyż stres rośliny jest znacznie wyższy ? czy to raczej przesadna informacja ?

2. Racuch

Racuch Użytkownik

daj fote

3. Proszę bardzo ;) niestety aktualnie posiadam jedynie takie foto. jutro o tej porze będę posiadał zdjęcia na zyczenie.

4. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

poczytaj o HST albo SC bo ja tu nie wiedzę innego wyjścia .
    * polecam poczytać troche o treningu i ogólnie uprawie , zaoszczędzi Ci to późniejszych problemów .

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...