Rosja i prawdopodobieństwo III wojny światowej

Gandalf. 11.04.2018

Rosja i prawdopodobieństwo III wojny światowej 5 5 1votes
5/5, 1 głos

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. To co widziś jest wynikiem tego jaka jest narracja w mediach, Rosja nie jest zagrożeniem dla nikogo, to tylko szczucie przeciwko Rosji, taki przykład z biegu, Polska nałożyła czy to EU sankcje wobez Rosji na jabłka, teraz zadaj sobie pytanie komu krzywde tym manewrem zrobili ? dla mnie to nie manewr lecz fortel i sprawa jest prosta, chodzi tutaj o upierdolenie Polskiego rolnika. Posłuchaj co ma do powiedzenia dr.Ewa Kurek na temat nie będę pisał jakich żeby nie być posądzony o antyse......Pozdrawiam

2. Masz racje, dodam tylko że w szerzeniu demokracji poprzez USA jest tak naprawde podbicie kraju który posiadają surowce naturalne, jest wiele krajów gdzie nie ma demokracji a USA nie ruszy nawet palcem. Polecam ksiązki Albina Siwaka zwłaszcza ''bez strachu''

3. Cherrissimo

Cherrissimo Tuptuś

Każdy władający armią zdaje sobie sprawę z konsekwencji wojny światowej dlatego jej nie będzie. Jaka by była III w.św.nie chcesz tego wiedzieć (w ruskich planach wojska nato są niszczone atomem na terenie Polski a jak bardzo się zmieniły te plany myślę że niewiele). Za to IV wojna światowa będzie na kamienie.

4. To co napisałeś jest myśleniem filozoficznym nic nie mającym się do prawdy skrywanej przez tych którzy od zawsze maczali palce w powstaniach rewolucjach i wojnach światowych, jeśli nie dajesz wiary to wyłacz TV i zacznij weszycz tam gdzie inni znależli prawdę, a szybko się przekonasz że równolegle jest pokazywana prawda, tyle że ciągle zacierana bo ktoś ma media w reku od lat. To tak ogólnie, bo cięzko zaczynać przekonywać sceptyka który ocenia sytuacje tylko po lokalnej polityce. Zapoznaj się z osobą którą ostanio sie sam zainteresowałem dr. Ewą Kurek, jest wielkim historykiem, nie słuchaj co pewnie o niej mówią wg zasady jeśli nie możesz podważyć faktów to podważ wiarygodność człowieka a jego fakty staną się niczym, zreszto kto nie słucha nie warty jest dalszej dyskusji metorycznej. Odnosząc się bezpośrednio do tego co napisałeś że nikt nie chciałby wojny to masz racje, po za jedą nacią która od wieków błąka się po świecie nie mając domu, i tutaj zaczyna się historia od 7 wieku. Swoimi słowami pewnie nie wpłyne na zmianę punktu widzenia wiec mogę polecić klka książek lub kanał na YT gdzie równolegle relacjonowana jest wojna hybrydowa, wojna o nasze umysły, to co się dzieje jest już pobawione nawet wszelkich pozorów, coż walka jest w tej chwili o 300 miliardów USD................. a to jest 120 tyś zł na każdą rodzine w Polsce plus utrata państwa, suwerenności i grożba okupacji, tak, tak, dziś nie walczy się wyłacznie bronią, także wojna jest już od wielu lat.

ps. szczucie Polaków przeciwko Rosji jest biciem piany, Rosja w niczym nam nie zagraża, to sprytne fortel skłucić nas wywałołać wojne a po wojnie przejąć włądzę jak to zrobili w 45r zmieniając nazwiska i przyjmując chrzest, wchodzą w stuktury państwa i rograbiając go przez te wszystkie lata, dla innych którzy interesują sie temat jest to jasne jak słonce.

5. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Ja to najbardziej się boję tego że bawet jak już ogarnę bezpieczne miejsce dla najbliższych. I się porzadnie przygotuję na obronę ideałów , przekonań i dobytku , bo nie o Polskę bym walczył bo o Polske to juz dziadek walczył a potem go krew zalewała jak patrzył co sie dzieje. Najbardziej sie boje że kurdupel z Korei pod wpływem gorzoły i dragów z ktorymi ma problem ostatnio zacznie na pałę nakurwiać w guziki i cały nasz misterny plan będzie psu w zad.

6. Ja to boję się wizji wojny ale nie wiem jakbym się zachował gdyby takowa wybuchła.
    Z jednej strony chciałbym zagwarantować rodzinie bezpieczeństwo i uciekł bym razem z nimi za granicę, pomagać i troszczyć się w ciężkich chwikach
    z drugiej strony chciałbym rozwalić kilka łbów

7. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Dlaczego Rosja?? Moim zdaniem jesli juz dojdzie do czegos,to glownym sprawca calego zamieszania beda Stany Zjednoczone. Prawde powiedziawszy blizej na kulturowo do Rosjan/pomijajac wszelkie animozje I nalecialosci historyczne/,niz do tego tygla multi-kulti zwanego Stanami Zjednoczonymi.Nasi 'przywodcy' na sile chca wylizac dupe amerykanom a znajac zycie I troche historii,takie uklady na odleglosc,gwarancje,sojusze itp,mozna o kant dupy rozbic,co niby ma zdzialac garstka zolnierzy,ktorzy beda stacjonowac w PL,teoretycznie maja wzmocnic flanke NATO,tylko ta flanka bedzie liczyc ok 4-6 tys zolnierzy lacznie z technikami,kucharzami I calym zapleczem,czyli do ewentualnej walki pozostanie ok.60% calego skladu osobowego-smiechu warte,ale morale polskiej spolecznosci zostanie napewno podniesione haha

• Lubie to x 1
  8. LastNinja

Bulion Zawsze możesz odstawić najbliższych do rodziny za granicą. II Swiatowa spowodowała że jesteśmy wszędzie . Później możesz wrócić i nie musisz zabijać jak nie chcesz , możesz psuć krew wrogowi wysadzając mosty , paloć magazyny itd co jak co ale partyzantke to mamy we krwi ;)

9. LastNinja

10. Ghost Rider

Ghost Rider Użytkownik

Cze

Tak naprawde swiatem rzadza 2 rodziny. Juz tylko 3 kraje albo mniej sa niezalezne finansowo od rot....i rok. Nacje porownal bym do pewnej grupy najemcy lokalu. Skoro nie jego nie trzeba szanowac zaplacono wiec syf i nadmierne zurzycie wliczone w cene. Niestety polacy celowo sa oglupiani a ze latwo sie daja mamy tak jak mamy. Wiekszosc ludzi nie ma wlasnego zdania ida do szopy w niedziele i tam juz duza czesc ma rozpiske co i jak .... Ja nie widze tu zadnej nadziei bedzie tylko gorzej. Glupota przyciaga najwiecej ogladajacych wiec swiadczy to o poziomie intelektualny ... mamy idealne spoleczenstwo bo zeczy niematerialne sa traktowane jak realny swiat. Jeszcze tylko wycofanie obiegu gotowkowego i mamy matrix.Wirtualna zeczywistosc to religia nowoczesnego swiata moze troche wybieglem ale mysle ze do tego dazymy i takie bedzie ostateczne zniewolenie...

Rosja hmmm kiedys bylem przeciw a teraz jestem za. Do takich wnioskow doszedlem gdy moja wiedza historyczna zostaka uzupelniona o te najistotniejsze fragmenty. Podstawa to akcja z falszywa flaga na kazdym kroku gdzie tylko bylo mozliwe... Teraz w tym temacie to usraisra jest specjalista. Niestety lizanie dupu w/w niczego nie daje nadal mamy wizy i pseudo wlasnosc na ktorej nawet bronic sie nie mozesz. Ludzie funkcjonuja na zasadze spychologi i jest z tym wiekszosci wygodnie wazne co ktos powie nie ja hahahaha dobra koncze bo Amazonka sie przy tym chowa hahaha...

Pozdro

Last edited: 11.06.2019
  11. Chwytasz prawde. Znajdz na YT dr. Ewę Kurek która ma odwagę i przeogromną wiedzę i mówi o tym wszystkim bez zahamowań, warto byłoby podepszeć się jeszcze kilkoma informacjami w postacji książek, po za tym bardzo dużo otwartym już tekstem mówi się na kanale ''Media Narodowe'' i ''wrealu24'' po ujawinieu tajnej notatki przez Stanisława Michalkiewicza.

12. W USA jaki w Polsce rzadzą nasi ''przyjaciele'' z USrarela to oni są sprawką zamieszania wokół imigrantów, roszczeń, żołnierzy amerykańskich którzy naprawde nie zabezpieczają flanke przed Rosją tylko pilnują dostepu do przeogromnych surowców naturalnych.

13. Łoś

Łoś Tuptuś

Ja tam widzę inny scenariusz, albo ktoś chory umysłowo, szajbus jebnie tą bombę atomową i juz będzie po polach, albo ciapaci Beda w co raz większym stopniu zasiedlac caly świat, jak poczują juz potęgę, że cały świat jest ich to wtedy jesteś albo z Allahem albo przeciw niemu i giniesz.

14. Musiałbyś poznać celu EU weg. Manifestu z Ventotene- trzyrozdziałowy dokument, stworzony przez trzech włoskich antyfaszystowskich, socjalistycznych i komunistycznych intelektualistów, tego pierwszego imię i naziwsko wydnieje nad wejściem głównego gmachu EU. Nie jest tajemnicą że EU jest niedemokratyczna, tam rządzą lobbyści i komisarze, europalamantarzyscie są tylko od podpisywania ustaw. To wszystko łatwo sprawdzić. Dla ciekawości napisze że architektem EU była Halstein prof. prawa ,nazista jeszcze z czasów Hitlera oczyszczony z zarzutów podczas procesów Noryberskich został pierwszym prezydentem EU, EU tonic innego jak Neomarkzizm. Cel uni to jednej rząd, jedna armia , Polska i reszte krajów stracą na zawsze suwereność i wtedy się zacznie kiedy nie będzie gdzie już uciekać. Potomkowie tych którzy dziś rządzą w EU, w samej Rosji wymordowali 70 milionów ludzi, wielemilionów dolarów kosztowało fałszowanie historii, jak ktoś dobrze słucha co się dzieje dziś to jest świadkiem zmiany histori, gdzie Polakom zaczyna się wmawiać że są winnymi holokaustu wraz z Nazistami [nie Niemcami] itp.

15. Ghost Rider i Baltazar oprócz tego co mówicie,czyli tych kilku rodzin żydowskiego pochodzenia co tam o wszystkim decydują dowiedziałem się czegoś nowego.

Chodzi o to ,że oni również są sterowani od wielu pokoleń przez jednego człowieka tzw kapłana. W skrócie to się zaczęło w taki sposób,że ten tzw kapłan zaplanował stworzyć swoją armię ale nie taką z karabinami tylko składającą się z ludzi co będą sterować wszystkimi rządami na całej planecie z jego polecenia.

Za czasów Mojżesza kiedy on prowadził naród żydowski po pustyniach przez 40 lat żydzi mieli wkręcane,że są narodem wybranym,wyższą rasą i całą reszta ma im służyć. Takie wkręty szły. Zrobili im sieczkę w głowach ale oni w końcu w to uwierzyli,otrzymali wiedzą którą zataili przed resztą ludzi czego skutki widzimy cały czas.

16. Powinieneś przeczytać Talmud a wystarczą fragmenty.

17. W jakim celu czytać to? Zakłamana księga jak wszystkie inne. Po za tym wiem mniej więcej co tam jest napisane.

18. Moim zdaniem możesz się mylić i to bardzo, bo to księga w której są zawarte nazwijmy to wytyczne, dzięki talmudowi można zrozumieć ich mentalność.
    Np. nie pamiętam jak ię nazywa to zjawisko kiedy Żyd ma prawo w obronie życia zabić każdego, przyjaciela, rodzinę a nawet oddać własne dzieci w ręce Niemców gdzie wiedzieli że dzieci jadą do obozu co czynili w czasie 2 wojny światowej będąc np. w getcie co można wyczytać w książkach a o czym mówi np. Tadeusz Bednarczyk czy dr. Ewa Kurek i tutaj nie mogą posądzić ja o antysemityzm bo wiedzą że są na to dowody historyczne.

Last edited: 16.06.2019
  19. Moim zdaniem możesz się mylić i to bardzo, bo to księga w której są zawarte nazwijmy to wytyczne, dzięki talmudowi można zrozumieć ich mentalność.
    Np. nie pamiętam jak ię nazywa to zjawisko kiedy Żyd ma prawo w obronie życia zabić każdego, przyjaciela, rodzinę a nawet oddać własne dzieci w ręce Niemców gdzie wiedzieli że dzieci jadą do obozu co czynili w czasie 2 wojny światowej będąc np. w getcie co można wyczytać w książkach a o czym mówi np. dr Ewa Kurek,i tutaj nie mogą posądzić ja o antysemityzm bo wiedzą że są na to dowody historyczne.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...