RLS - zespół niespokojnych nóg

MissJokerSmoker 11.09.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Pani terapełtka pszemuwiła hyhyhhyhyhhyhyhhhyhhyhy:D ja dalej uważam że browar i 7 wiader lepiej ci zrobi ale tys jest francuski pudel i łykasz proszki z rokeckefelerowskich fabryk mniam pozdro

2. pozytyw

pozytyw Użytkownik

zamieniłbym "konska masc" na "konopną maść" a browar i 7 wiader na yerba mate i mała lufke albo jointa co jakis czas w ciągu dnia.

antonia, wiesz, ze jesli zrobisz sobie masc z oleju z konopii to ci przejdzie zniknie wręcz

3. yerba mate nie dobre bo to kofeina to gdzie jej na pobudzenie herbatke hyry hyry :D mowie nic jak porządne wiadro oraz dopuszczający jest jakiś jointcik bo nie zaszkodzi przecież. Piwo piast też jest fajne jak masz możliwość to zakosztuj a wręcz uracz jako dama per damessa tego jakze kunsztownego trunku zwilż se wargi niewiasto a zaznać danym ci będzie stanu powszechnie uwazanego za relaks tudzież odprężenie. An z całym szacunkiem wiesz ze cie lubie i zle dla ciebie nie chce

4. pozytyw

pozytyw Użytkownik

no ta jedno piwko jak najbardziej, dobrze sie rozluzni , pare buszków i dobre spanie bedzie - jednak jesli to jakas choroba nerwowa to zakaz palenia HAZE i Sativa

--edit
    mocna indyja i nawet nie bedzie miała siły żeby podnieść powieke, worek

5. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

ale to jest maść z konopiami własnie a nazywa się końska bo ma końską dawkę ziół w sobie :)

• Lubie to x 1
  6. pozytyw

pozytyw Użytkownik

oj... no to nie zrozumiałem wybacz :) ładuj zielsko antonina!

7. Antonienka zoba, na moim przykładzie. Nie raz co spałem to też wierzgałem a to ręką a to nogą, co sie mogło nie przyjemnie skonczyc; wiec teraz na noc wale 3 browarki pale zioło i kompletnie nie pamietam kiedy zasypiam i przesypiam noc jak siemasz wiktor, a rano budze sie wyspany. Polecam serdecznie

8. starmilks

starmilks Tuptuś

Wiele osób naśmiewa się, ze nie ma takiej dolegliwości jednak jest to cały zestaw czynników, które mogą doprowadzić właśnie do takiego uczucia.
    Na stronie jest to opisane dokładnie:
    czytelnia.cefarm24.pl/zdrowie/choroby-i-terapie/zespol-niespokojnych-nog-rls
    Objawy to:
    drętwienie,
    mrowienie,
    drganie,
    swędzenie,
    pieczenie,
    cierpnięcie nóg.

Polecam się na to suplementy, które mogą poprawić krążenie.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...