Rishi Kush

G-Farmer 15.01.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Rishi Kush


  [​IMG]

  Rishi Kush to hybryda o niewielkich wymaganiach, odpowiednia dla poczatkujących ale również doświadczonych rolników. Dobrze reaguje na różne techniki uprawy jak na przykład LST czy SCROG. Jej bogata produkcja żywicy idzie w parze z bardzo przyjemnym działniem.
  Rośliny są zazwyczaj mocno pokryte żywicą od dołu do szczytów co sprawia że jest to dobra odmiana do produkcji haszyszu. Dokładne trymowanie jest zbędne gdyż liście nie odstają w jakości od kwiatów, zwłaszcza jeśli preferujemy vaporyzację. Dym jest delikatny i nie wywołuje kaszlu(przy odpowiedniej uprawie i curingu). W czasie zakwitania Rishi Kush uwalnia owocowy aromat lecz wysuszone kwiatostany posiadają delikatny słodko-pikantny, cytrusowy aromat, jak połączenie cytryny i gumy miętowej.

  W odróżnieniu od mocno uderzających odmian, Rishi Kush działa stopniowo nasilając długotrwały efekt. Polecana zwłaszcza tym którzy preferują subtelniejsze działanie które nie odbiera sił i motywacji. Rishi Kush łączy subtelne fizyczne działanie z czystością umysłu oraz nie wywołuje paranoi. Odmiana ta jest skuteczna przy bezsenności, braku apetytu lub złym samopoczuciu.

  Geny: Połnocne Indie; Hindu Kush
  Okres kwitnienia Indoor: 65 - 68 dni
  Zbiory Outdoor: Koniec Września(Południe) - Połowa Października(Północ)
  Plon Indoor: 400 - 450g /m2
  Plon outdoor: 600 - 800g
  THC: 13 - 14%
  CBD: 0.15%
  CBG: 0.50%

  Producent: Mandala Seeds

  Link: https://gnomesgarden.eu/pl/mandala-seeds/442-rishi-kush-regularne-mandala-seeds.html?refid=34
   
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...