1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Raport postu autorstwa tapczan

Dyskusja w dziale Raporty i ostrzeżenia rozpoczęta przez tapczan w dniu 13.02.2018

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tapczan

tapczan TURBO WŁĄCZAM POTEM

tapczan raportował właśnie post.

Powód:
    Forum: Konkursy i open seedy
    Moderatorzy: Brak

Dodane przez: mr.nikt
    Oryginalna zawartość:

2 people like this.
  2. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

był AL i jakoś nie usuną za to tobie się nie podoba Macie jakieś uczulenie na mnie czy żal wam dupę ściska .

--- Dodano ---

jakoś nic nie wspomniał bandy zna się na zabawie .AL wam daleko do ala nie jesteście godni ziemi po nim sprzątać . w ten sposób psujecie atmosferę na forum .Ganja to euforia stan.
    pozdrawiam i życzę dużo słonka .

--- Dodano ---

wlepek nie robicie to chociaż trochę humoru w temacie się przyda panietapczanie

3. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

Ja też podbiję do wątku. Jestem miły i spokojny ale wkurwia mnie to i niszczy mi krew że wszyscy muszą się trzymać reguł a ten koleś pisze coś chce w jakim chce temacie i nikt nic z tym nie robi a przypomnę że to nie pierwsza interwencja w sprawie tego kolegi. Al jeżeli ci tak podszedł do gustu kolega to zrób mu zakładkę dla shizofreników , bo ciągle wtrąca się w tematy zaśmiecając je lecz nic do nich nie wnosząc. Nr Nikt, nic do ciebie chłopie nie mam prucz tego spamowania w tematach konkursowych ogarnij się trochę i postaraj się wsiąść w nich udział zamiast spamić.

6 people like this.
  4. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Zastanawiam się właśnie nad tym tylko zapomniałem jak się obrabia zdjęcie tak dawno tego nie robiłem . Postaram się mam jeszcze dużo czasu .

5. Natasz

Natasz Inspiracja

Popieram

6. Gandalf.

Gandalf. Expert

wiecie ;d... osoby na wózkach, albo skyrzwdzone - zawsze mają fory w życiu nie ma co sobie dupy zawracać typem skoro nikt z tym nic nie robi, miejcie wyjebane i traktujcie typa jak powietrze

im więcej zabiegacie o porządek w tej sprawie tym typ dostaje większego powera do działania

Al popiera działania takie, to jak któremuś z was się podwinie noga i wyłapiecie gonga od Ala to trzeba grupą się wstawić i tyle
    bo Alowi typ zaimponował to nic z tym i tak nie zrobi, a jak my coś przeskrobiemy to będzie już pizda ;d to widzę trzeba myśleć już o grubych life hackach
    Ja się nie dam oj nie nie

chyba że jestescie pizdeczkami co się boją moderacji to nie było rozkminki ;d

pozdrowionka serdeczne

3 people like this.
  7. mattiv

mattiv Expert

Jeśli ban na czata nie pomaga, to albo się kolega ogarnie albo poleci ban całkowicie.

8. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

mam fajne zdjęcie poszukam jak sam nie ogarnę piszę do GoHan a wtedy klękajcie narody.zrobię wlepkę choć bym miał 2 noce i 3 dni klęczeć przed kompem.

--- Dodano ---

przez to forum to jak nie pod mostem to przytułek to mnie czeka na pewno .mam foty tylko jak to wgrać jak trzeba w sklep lalkami bawić córka mnie znienawidzi :(

--- Dodano ---

nudno by wam tu było jak by nie nikt to tylko kukalibyście przez okno czy wam pod chałupą kurwy nie stoją .

9. v3nom

v3nom Weteran

czy ja wiem czy nudno....
    innowacji nie wprowadzasz, twoje posty i osobę ludzie raczej omijają więc jakoś mega rozrywkowy czy godny zapamiętania to ty nie jesteś :)

1 person likes this.
  10. Al Bundy

Al Bundy Moderator Moderator

Spokojnie, założymy specjalny wątek dla nikogo i tam będą leciały te cudeńka.
    Sporo postów już zostało usuniętych, więc bądźcie sprawiedliwi Panowie drodzy.

PS. Gandalf - "powinie", nie "podwinie" się noga, a tak poza tym masz rację ;d

2 people like this.
  11. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Ani na wózku ani skrzywdzony przez los.
    Al wiem że przeginam jeszcze twoim kosztem . Niczego mi nie zakładaj .Postaram się ogarnąć i przerobić zdjęcia które wstawiłem . No ale to nie temat na teraz .Spokojnie pomyśle . Bedzie tak jak jest tylko zmienię to i tamto .Może jeszcze wstawię nowe . Tylko dla zabawy , nic więcej.
    i nie noga tylko szkita
    Olej mnie al śnieg stopnieje idę precz .

12. v3nom

v3nom Weteran

nie bądź bardziej żałosny niż jesteś, lizanie dupy nie pomogło to teraz bojkot wprowadzasz jaki to nieszczęśliwy jesteś ?
    dla mnie mr.nikt jest tym samym czym ty byłeś na samym początku z taką różnicą że on piszę głupoty dla beki a ty się mądrowałeś na prawo i lewo polecając userom żeby dawkować 'ocet na oko'.

13. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

Powiem tak pierwsze rośliny przed 2000 rokiem nie miałem neta nie miałem fem.i grało wszystko było co zapalić .A teraz wam się w dupach poprzewracało i tylko piszą jakie to mają badyle .itd.itp.Sami nie potrafią zdania zbudować .Przypierdalają się na każdym kroku , chcesz pokazać jaki jesteś mocny pokaż to samemu sobie . Zrób jeden z drugim dzień przerwy , a nie tylko szukacie jak dokopać . We łbach macie tylko dym ibadyle . Książkę sobie przeczytaj a nie dopierdalasz jak mi pizdę zrobisz uważaj by kto kiedy tobie z dupy pizdy nie zrobił.
    Każdy robi swoje Każdy pilnuje swego .Nikt do nikogo się nie przypierdala to kiego chuja (nawet chuja piszecie z błędem) sracie na nikogo .zresztą szkoda czasu .Długo by wymieniać .Bohaterowie zza awatara.powodzenia i dużo dużo słonka .
    czy wy wiecie jak to jest ......nieważne wali mnie to

--- Dodano ---

....i tak mija rok za rokiem ile mam zdjęć ani jednego wszystkie mam w głowie

14. Al Bundy

Al Bundy Moderator Moderator

Zamykam temat, mają rację Ci co twierdzą, że zasady są jednakie dla wszystkich,
    dlatego dziś wjedzie cieć Bundy na miotle, pozamiata, kurze wytrze, a jak ktoś lub
    nikt zacznie bałaganić, to go woźny do kąta pośle na dużej przerwie i tak będzie stał.
    Twórczość jorgusia tytułującego się nikim bywa zabawna, mniej lub bardziej doceniana,
    ale - jak wiadomo - w nadmiarze nawet czysta woda może się okazać zabójcza. Ufam,
    że ten prosty przekaz trafił do Waszych kochanych, konopnych, zielonych serduszek i że
    nikt już nie będzie się na nikogo złościł, krzywo patrzył, czy nie lubił z byle powodu.
    Kochajmy się, lubmy się, bądźmy dla siebie życzliwi i mili. Przynajmniej próbujmy ;d

6 people like this.
Thread Status:
Not open for further replies.

nasiona marihuany, nasiona konopi