1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Raport postu autorstwa stary rowerzysta

Dyskusja w dziale Raporty i ostrzeżenia rozpoczęta przez stary rowerzysta w dniu 10.02.2018

1. stary rowerzysta raportował właśnie post.

Powód:
    Forum: Konkursy i open seedy
    Moderatorzy: Brak

Dodane przez: mr.nikt
    Oryginalna zawartość:

2 people like this.
  2. Znasz sytuacje ? Znasz. Więc za taką humorystykę powinieneś dostać w zęby normalnie. Po drugie, jak masz cokolwiek komukolwiek wypominać to nie rób nic, bo tak robią tylko... :) A Wiadro zostaw w spokoju bo przesadziłeś naprawdę grubo jak śmiesz wogle jeszcze Jej wyrzuty robić. Wstydź się bo masz czego.

1 person likes this.
  3. 2515

2515 Forumowy guru

Bądźmy bardziej obiektywni.... Zabraniasz mu wyrażać swoje poglądy, to dobrze że wypomina, czasem trzeba wypomnieć (ale nie lubię natręctwa), bo może ktoś ślepy jest i czegoś nie dostrzega, choć oczy ma.... pewne długi jak kolwiek się spłaca.

4. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Miałam się nie wypowiedzieć, odpuścić, ale w sumie, co mi będziesz bezkarnie jechał. Ni huj. Tym bardziej, że publicznie.
    Dzisiaj pierwszy dzień od kiedy tu jestem, Mr.nikt, nie wisisz na czacie 20 h na dobę. A też masz dziecko, nieraz pisałeś, że Cię na balkon niedługo wydupczą, bo zaniedbujesz czas dla rodziny. Żalisz się, że kobieta Cię nie rozumie. Wcale się nie dziwię, Ciebie zrozumieć to trzeba mieć chyba dyplom z popierdolologi.
    Generalnie guziczek z pętelką wiesz o mnie, moich dzieciach i życiu, a się wypowiadasz, jakbyś w kuchni u mnie siedział.
    Przypomnieć Ci, kto to czegoś od kogoś chciał na początku? Czy screeny wrzucać?
    Dwa. Sam się do Zielonej odezwałeś w sprawie pestek, ja Cię o to nie prosiłam, nigdy.
    Trzy, to co do mnie dziś napisałeś na PW, podszywając się w dodatku ZA WYSŁANNIKA ADMININISTRATORÓW, było tak bardzo przegięciem, że nawet słoń by tego nie udżwignął. Żarty żartami, ale są pewne granice. Nie po to jest to forum, żeby dopierdalać sobie nawzajem, to nie jest w duchu koneserów konopi.
    Gdybyś był trochę bardziej spostrzegawczy, to byś zauważył, że nie jestem tu kosztem czasu dla dzieciaków, swoją drogą, pierdolenie takich rzeczy na forum.. słabe człowieku bardzo.
    Co Cię boli, że na czacie nikt nie chce z Tobą gadać? To się zachowuj normalnie.
    I wsadź seobie w dupę te pociski do mnie, bo spływa to po mnie jak deszcz po plancie, nie przyjmuję krytyki od chamów. A niewątpliwie się do nich zaliczasz!
    Ogarnij, bo nie wiem czy wiesz, ale córki wybierają chłopaków na wzór ojca, a chyba swojej Księżniczce tak źle nie życzysz! Jeszcze zdążysz zaliczyć psychoterapię zanim Mała ruszy w świat. Powodzenia!

--- Dodano ---

Twoja wypocina jest w myśl zasady: Nie wiem, to się wypowiem. Pozdro!

5 people like this.
  5. Gandalf.

Gandalf. Expert

heh a gdy typowi grubej napisałem szczerze w wątku z smoke reportami to ino zaraz z Alem pogłaskaliście typa po głowie i porządek został zrobiony z tym co napisałem ta. i jaki macie tego efekt ;d kolejną gównoburze na forum ;d, chyba że to Zielona zrobiła porządek z tamtym to sorry Al za rozkmine w Twoją stronę
    typ odpierdala maniane jak 150 na forze, z tego co czytam wyżej aż w głowie się nie mieści, że osoba co najważniejsze dorosła bawi się w takie podchody
    przypominasz mi mr nikt sobą wątek fabularny z filmu "podziemny krąg" gdzie bohater stwarza sobie fikcyjną rzeczywistość, polecam każdemu film dla mnie to tu przypadek nikta to to samo, jeśli się mylę to również sory
    co ty chcesz typie udowodnić na co to? Nie prościej byłoby zaprzyjaźnić się z nami z forum niż rzucać sobie kłody pod nogi a później pisać że podpierdoliło nas
    albo masz 16 lat i masz jakieś kompleksy i za dużo wolnego czasu albo coś naprawdę musiało się stać poważnego w twoim życiu że bawi ciebie jeszcze takie wirtualne zachowanie
    defakto też tu cały czas siedze nie i też możesz to w moją stronę powiedzieć ale paradoks polega na tym że większość z mojego grona siedzi i nie mam co robić niekiedy
    człowieku nie prościej Ci będzie siebie ogarnąć i zachowywać się jak przystało? to ci przyniesie wiele pozytywnych aspektów, ludzie chętnie pogadają z tobą itd
    Chyba że zależy Ci tylko na tym aby rozpierdolić fajną atmosferę, to nie było nawet tematu

nasiona marihuany, nasiona konopi