Raport postu autorstwa Gandalf.

Gandalf. 26.12.2017

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Gandalf. raportował właśnie post.

Powód:
    Forum: Raporty i ostrzeżenia
    Moderatorzy: Brak

Dodane przez: v3nom
    Oryginalna zawartość:

2. v3nom

v3nom Użytkownik

haha

• Lubie to x 1
  3. Natasz

Natasz Gość

GANDALF nie przesadzaj hipokryto kto wczoraj mnie zwyzywal też miałem zrobić screen... Bez przesady ludzie szanujcie się i innych na chuj ta gimboburza każdy co chwilę się z kimś kłóci MJ Łączy nie dzieli....

• Lubie to x 2
  4. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

Precz szatanie, Ty mi coś zarzucasz? A rób ss wbijaj tutaj zaraz, ty pierwszy obraziłes wiele osób i moją wiarę przyrownując Jezusa do typa który zdechł na drzewie, co już nie pamiętasz? i próbujesz mi coś wmawiać he?
    Masz coś do powiedzenia z dupy, na to wychodzi.

5. Natasz

Natasz Gość

Haha szatana tys widział haha taka gadka z tobą poziom gimnazjum albo niżej

• Lubie to x 1
  6. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

*ty sam się tak zwiesz gdzieś w fotorelce, zapewne tez go widziałeś w egzorcyzmach emily rose, pozdro
    idz kręcić ambarasy do siebie i niestrugaj jarząbka

7. v3nom

v3nom Użytkownik

Nie no idiota, jiz zaspamil kilka fotorelacji typu jak ci idzie, pokaz foty i czy testowales.
    Moze probuje moda zlapac albo co bo nie rozumiem takiego nachalnego zainteresowania. Masz problem chlopie i jeszcze ludzi wkurwiasz a na prawo i lewo kazdemu wytykasz nieistotne rzeczy. Obrazil cie? Prawidlowo, konfidentow nikt nie szanuje.
    Nedzny frojdek znowu zaczyna sie rzucac, gowniarz zasmarkany

8. Gandalf.

Gandalf. Użytkownik

wkręcam się dopiero, ludzka ciekawość nie zna granic, słyszałeś?

9. Al Bundy

Al Bundy Zagubiony

Ludzie, jak ja Was wszystkich lubię, nawet nie wiecie, tym bardziej przykro mi czytać jak ze sobą rozmawiacie. Dajcie już spokój.
    Szanujcie się, szanujmy się i nie marnujmy czasu na przepychanki. Kontynuacja tych pocisków = ban na 1 dzień dla każdego uczestnika.
    I to nic osobistego. Możecie mnie wyzywać jak chcecie, staram sie nie eskalować konfliktów i dogadywać z każdym z Was, ale jeśli nie
    przestaniecie sobie skakać do oczu, będę musiał postępować bardziej zdecydowanie. Uwierzcie, że wolę normalną rozmowę.

• Lubie to x 2
  10. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Panowie co wy tacy spięci , święta są ( jeszcze ) , czasami lepiej nic nie pisać niż pisać na ciśnieniu albo zastanowić się dwa razy czy dana odpowiedź kogoś nie obrazi ....
    Rozumiem emocje i chęć pokazania wiedzy czy doświadczenia ale można to zrobić w lepszej formie .
    Obrażanie kogokolwiek nie świadczy o inteligencji , przeciwnie .

* czy was ktokolwiek doświadczony wyśmiał czy obraził za brak wiedzy ?

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.
Loading...