Ranking olejków CBD

orchi3033 31.10.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Z uwagi iż nasz rynek jest zalany olejkami CBD przeróżnych firm proszę o utworzeniu rankingu tych preparatów

2. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Swój własny olej z własnego palenia jest ponoć najlepszy :d dziękuję do widzenia :D:

• Lubie to x 1
  3. CharlieTango

CharlieTango Użytkownik

J/w

4. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Wiesz co ciężko o uczciwość sprzedających ( autentyczność olejków krajowych ) wiele firm ma podrabiane certyfikaty , olejki sa robione z konopi niewiadomego pochodzenia ( konopie wyciągaja z gleby metale ciężkie ! ) a co dopiero taki ranking .
    * Ja na pewno nie polecam żadnego krajowego produktu jeśli miałabym coś polecić to tylko oryginalny CW Botanicals Charlotte's web

--- Dodano ---

tu chodzi o olejek CBD ( z przemysłowych konopi ) nie RSO

• Lubie to x 1
  5. ChatBot

ChatBot Tuptuś

wpadłem na temat to tak z ciekawości zapytam.
    thc-thc bubla by nie wciskało... co myślicie o RQS?

6. do dupy zero efektu, jadłem to :)lekkie uspokojenie większe po melisie będziesz miał, dopóki prawo się nie zmieni w naszym kraju to niemasz co liczyć na dobry olejek legalnie

• Lubie to x 1
  7. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Olejek CBD nie ma dawać haju i nie daje, chyba liczyłeś na inny efekt działania. Mamy bardzo pozytywne opinie klientów o olejkach Royal Queen Seeds. I nawet mam przykład w rodzinie moja mama miała iść na zabieg jaskry zaczęła zażywać olej RQS i po pół roku terapii lekarz stwierdził że jaskra znikła i nie ma potrzeby zabiegu. Inny nasz klient zakupił olejek swojemu ojcu który miał raka jelita grubego w czasie chemioterapii zaczął zażywać olej, względem innych pacjentów szybciej wracał do zdrowia a po badaniach okazało się że komórki rakowe znikły. Takich przykładów mógł bym przetaczać wiele. Olejek ten poprawia ogólnie zdrowie całego ciała, reguluje cukier we krwi, to akurat wiem z własnego doświadczenia. Pobliskie sklepy zielarskie kupują od nas olejki RQS i sprzedają dalej i również płyną od tych sprzedawców pozytywne opinie przynoszone przez klientów. Świadczy o tym również sprzedaż która rośnie i są stali kliencie na te oleje CBD.

Faktem jest że dużo klientów sceptycznie podchodziło do olejków CBD RQS bo wcześniej dali się oszukać na zwykły olej zapakowany w ładną buteleczkę. Musicie zrozumieć że za granicą nie ma takiej oszukańczej mentalności ja w Polsce dlatego warto kupować zagraniczne oleje.

pozdrawiam
    Nasiona marihuany, Oleje CBD
    THC-THC.COM

8. L4nceR

L4nceR Kumaty

A wiecie może czy samemu można w jakiś sposób wytworzyć dobry olej CBD? Chciałbym pomóc bliskiej osobie, która nie ma pieniędzy na zakup olejku.

9. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

• Lubie to x 1
  10. Dobrej jakości olejki cbd robią endoca (duński) i cibdol (holenderski).

11. Powiedzcie mi coś więcej o tych olejkach https://vapuj.pl/olejek-konopny-cbd.html chciałem kupić ale czy będą one dobre? Wcześniej kumpel mi przywiózł jakieś ze Stanów i był git teraz jednak nie ma takiej możliwości :/

12. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Zagubiony

bardzo ładnie pokazane,myślę że przy tym filmiku każdy by dał radę to zrobić ;]

13. Większość polskich olejków jest nic niewarta! Dla mnie brak testów laboratoryjnych od razu dyskwalifikuje producenta. Dlatego długo, kiedy miałem taką możliwość, korzystałem z olejów cbdMD z USA. Kiedy wrociłem do Polski ciężko było o dobry olej, ale odkąd pojawił się Eir Health to korzystam tylko z niego. https://www.eirhealth.com/pl/ Mam wrażenie, że jest nawet lepszy od niektórych amerykańskich. Szkoda, że jest tak mało znany. Mógłby pomóc wielu osobom, a tak tracą one pieniądze na buteleczki z wątpliwą zawartością.

14. thc-thc

thc-thc Błyskotlwy

Wybacz ale twój post jest mało wiarygodny, typowe konto SEO z jednym postem reklamującym nieznany olej CBD.

pozdrawiam
    thc-thc.com

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. CBD olej ranking

,
  2. olejki cbd ranking

,
  3. ranking olejków CBD

,