Rakobójca Dr Burzyński - Rak to poważny biznes

Modliszka 20.12.2014

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
 1. Modliszka

  Modliszka Kumaty

  Stanisław Rajmund Burzyński (ur. w 1943 w Lublinie) – polski doktor nauk medycznych oraz biochemik mieszkający na stałe w USA.

  W 1967 roku ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Rok później, w wieku 25 lat, uzyskał na tej samej uczelni stopień doktora nauk medycznych, jako jeden z najmłodszych naukowców w Polsce. W roku 1970 wyjechał do USA i został asystentem w Baylor College of Medicine w Houston w Teksasie. Po dwóch latach objął stanowisko assistant profesor na tej samej uczelni, a w roku 1973 uzyskał pozwolenie na wykonywanie zawodu lekarza w USA. W roku 1977 opuścił uczelnię i otworzył w Houston Burzynski Clinic (klinikę Burzyńskiego), a w 1984 roku ośrodek badawczy Burzynski Research Institute, gdzie kontynuuje badania nad antyneoplastonami.

  Jest autorem i współautorem łącznie ok. 80 publikacji naukowych i komunikatów konferencyjnych, a także autorem 242 patentów zarejestrowanych w 35 krajach w tym 27 patentów amerykańskich. Współpracował z National Cancer Institute, Imperial College London, Uniwersytetem Turyńskim, Japońskim Uniwersytetem Kurume i in. Jest członkiem wielu stowarzyszeń medycznych, m.in. Amerykańskiego i Światowego Stowarzyszenia Lekarzy, Amerykańskiego Stowarzyszenia na rzecz Badań nad Rakiem, Amerykańskiego Towarzystwa Badań nad Układem Nerwowym (Society for Neuroscience), Teksańskiego Towarzystwa Medycznego, Stowarzyszenia na rzecz Neuroonkologii .


  Burzynski Clinic | Advanced Alternative Cancer Treatment | Houston, Texas

  part 1
  Stanisław Burzyński - Rak to poważny biznes (Cały Film) Lektor PL - video w cda.pl

  part 2
  Burzyński - Rak to poważny biznes 2 (Cały Film) - 2013 Lektor PL - video w cda.pl
   
  • Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...