1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Rak płuc i prostaty

Dyskusja w dziale Leczenie i aplikacja marihuany rozpoczęta przez Natasz w dniu 01.06.2018

1. Natasz

Natasz Inspiracja

Siema Mój ojciec od ponad 1.5 roku walczy z rakiem płuc z przerzutami na prostatę aktualnie przechodzi chemioterapię bardzo ciężko ma bardzo duży problem z oddawaniem moczu czy kału,nie może jesc towarzyszy mu cały czas bardzo duży ból. Zastanawiam się czy nie pomoże mu trochę MJ jest palaczem papierosów od 40 lat jest to starszy człowiek i bardzo radykalny wątpię by miał jakieś pojęcie o marihuanie ale napewno nie jest jej przychylny chciałem mu zaproponować albo mj do spalenia w jakiś małych dawkach pół lufki albo w postaci ciastek. Mam pytanko czy to mu w bolu pomoże albo ułatwi jedzenie czy też oddawanie potrzeb fizjologicznych bo niewiem czy proponować posiadam 50/50 indyjke z sativa

2. Lanrete

Lanrete Zagubiony

To zes sie obudzil czlowieku.

3. Natasz

Natasz Inspiracja

Poprostu znam go i wiem że nie zgodził by się wcześniej na to a teraz jest w takim stanie że "tonący się brzytwy złapie"

4. Natasz

Natasz Inspiracja

Nie jest to legalna inicjatywa ;) bo suszu legalnie nie kupisz proszę o wypowiedzenie się kogoś na temat jaki zadałem pytania

5. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Polecam poczytac:
    http://medycznamarihuana.pl/badania-kannabinoidy-a-nowotwory/

6. THC mu nie podawaj tylko CBD i przez waporyzacje a nie palenie

7. Natasz

Natasz Inspiracja

Wy nie rozumiecie chyba co ja piszę i o co pytam ja niechce go cudownie wyleczyć bo się nie da dalej pali pali fajki a na chemioterapię zdecydował się dopiero teraz o 2.5 roku za późno Kuba thc również pomaga między innymi zmniejsza ból więc proszę o nie spamowanie tylko o odpowiedź na pytanie które zadałem a jak nie masz o tym pojęcia to nie spamuj każdy organizm reaguje inaczej Kolumb !!4 odpowiedzi post pod postem nie na temat Bundy gdzie ty kurwa jest bo posty nabijają !!!

Jest taki przycisk jak

edytuj nie trzeba jebać postu pod postem marco dzięki za fajne artykuły

8. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Czy tylko ja mam tak, że odczuwam inaczej, lecz mocniej jakikolwiek ból po thc?

9. Natasz

Natasz Inspiracja

Koza niewiem czy thc mi niweluje ból czy pozwala o nim zapomnieć ale gdy boli mnie głowa ząb noga czy cokolwiek innego to Mj zawsze mi pomaga

10. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Ja mam dziurę w zębie, i jak normalnie mnie nie boli, tak po zapaleniu czasami mi zarwie, że od razu pod kran i najzimniejsza woda. Tak samo jak się skaleczę, coś mnie ugryzie, albo się o coś otrę to czuję przez kilka sekund jakby w tym momencie kiedy się otarłem, ocierał się tysiąc razy. Cięzko mi to wytłumaczyć ale jak za bardzo się upalę to nawet zwykły dotyk nie jest dla mnie przyjemny. Uderzę dłonią w coś i czuję przez chwilę jakbym cały czas z taką samą siłą i precyzją uderzał tą samą dłonią o tą samą rzecz...
    A, jeszcze od ulicznego palenia mam tak, że jak mi schodzi faza to mam pulsujący ból górnych zatok, że aż całe czoło boli. Pomaga tylko sen.

11. Natasz

Natasz Inspiracja

Hmmm ciekawe też mam dziurę która boli mnie przy myciu zębów lub posiłkach a po paleniu mógł bym gryźć nawet ta dziura i nie robi to na mnie wrażenia

12. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Mój kolega miał raka jądra, kiedy był świeżo po chemiotreapi, był bardzo szczęśliwy móc zapalić zwykłą lufkę. Mówił, że chociaż na chwilę apetyt wróci i nie będzie się czuł jak wrak.
    Z tego co mi opisywał jak się czuje po chemi, porównał bym to do zwały po 3-dniowym maratonu z fetą bez jedzenia i picia małych ilości wody + niepewność jutra. Przykra sprawa... A chłopak młody był wtedy, miał 16 lat.

13. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Nie mam doświadczenia, ponieważ nie testowałem tego na nikim chorym na raka ale przypomniał mi się pewien film pod tytułem ,,tajny składnik '' z 2017r

Ojciec Velego jest chory na raka, ale nie ma pieniędzy na leczenie. Pewnego dnia Vele piecze ciasto z marihuaną. Stan mężczyzny poprawia się. Sąsiedzi chcą poznać przepis na "cudowny" wypiek.

Wszyscy wiemy jak magicznie działa trawka. Gdybym był w Twojej sytuacji nie wahałbym się upichcić coś dla ojca,nie ma nic do stracenia a jak sam nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz,nie żałujmy rzeczy które robiliśmy ale te których nie zrobiliśmy a mogliśmy ;)

Moonweed likes this.
  14. Natasz

Natasz Inspiracja

Oglądałem ten film fajny polecam

Moonweed likes this.
  15. KozaSPolski

KozaSPolski Autorytet

Przypomniało mi się jeszcze jak kilku skłatersów mówiło, że na zjazdy po herze pomaga zioło, ale tylko trochę, bo i tak przejebane jest.

Na zjeździe po herze i kompocie bolą kości i mięsnie, w przypadku raka też. Może to na ten rodzaj bólu pomaga? Bo jak pisałem, na skaleczenia zewnętrzne w moim przypadku działa przeciwnie.

Last edited: 03.06.2018
  16. 2515

2515 Forumowy guru

Niech wypróbuje na te nerki mocnijeszych naparów z ziół moczopędnych, działających przy tym ściągająco na obrzęki, może poczuje się lepiej trochę, ale trzeba tutaj brac pod uwagę inne leki ktore bierze, aby zioła nie wchodziły interakcję...

Może niech inhalator kompresorowy sobie kupi i do tego jakieś olejki ziołowe (może być z konopi) na te płuca, tylko niewiem jakie zioła w tym przypadku polecić, ale jest ich pełno, które wykazują działanie przeciw rakowe, a na ich bazie leki są robione.

Palenie konopi na pewno pobudza do pracy nerki, wiem to z własnego doświadczenia.
    Albo życie albo papierosy, jak traktuje to poważnie to podejmie właściwe leczenie, albo niech chociaż ograniczy palenie.

Co do bólu który czasem silniej/słabiej odczuwamy po MJ, to kwestia indywidualna.

Last edited: 04.06.2018

nasiona marihuany, nasiona konopi