RainForest 2 Aero-Hydro 18 roślin

Gruby_Lolek 11.02.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Mam zbędny i dzialający.
    Dodam Adjust-a-Wings (+spreader) z HPS Dual 400W plus zasiacz.
    Zestaw świetnie sprawdził się w boxie 1m x 1m.
    Obecnie zmieniam box na wiekszy i oświetlenie na LED.
    77c43bd6.jpg 0_0_productGfx_1546a2c1e8cfd25e1b215d99426710e7.jpg

2. Czy masz jakieś fotki z roślinami w tej donicy?

3. Miałem ale nie mam, ...kasowałem je z kómorki w popłochu ;)

Rosną w tym wynalzku zdrowo. Mocne i grube pniaki - musiałem je ciąć piłą aby zrobić porządek w boxie.. Rosły w niej trzy rośliny. Korzenie pod koniec zajmowały jakieś 3/4 jej objętości pojemnika.
    Jest dobry dostęp do pomiarów EC i PH. Wymiana wody z jedzonkiem jest prosta.
    Odczepiasz rurkę umieszczoną z boku i woda wylatuje do końca - rurka jest jednocześnie wskaźnikiem poziomu wody.
    Z 3 roślin wyszło mi ~450g suszu pod HPS 400W. Zajebiście wielkie pąki Amnesia Haze Femi. -> Royal Queen Seeds od thc-thc. Nawozy: General Hydroponics. Pąki pod koniec musiałem wiązać do listwy przy suficie bo zacząły się łamać łodygi od ciężaru kwiatów.
    Stosowałem wodę z odwróconej osmozy - idealna żeby mieć kontrolę nad parametrami, mam takie źródełko przy myjni samochodowej za śmieszne pieniądze.
    Jedyna niedogodność to noszenie baniaków, dobrze że mam auto ;), sąsiadom mówiłem że bimber noszę ;-D.
    Rośliny rosną w tym cuceńku jak na drożdzach... aby tylko trzymać się zaleceń dawkowania nawozów.

Polecam RainForest, sprawdził się w 100%.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...