Pytanko o długość grow..

Gość 29.05.2017

1. Gość

Gość Gość

Koledzy i Koleżanki moje panny Jack Herer i Big Bang AF wg producenta ppwinny być gotowe ok 65 dnia. Moje zakwitły po 30 dniach od wyjścia z gleby. A dziś ok 60 dzień topki wyglądają jak popcorn.. Co prawda do czasu aż zakwitły były ostro glebiwane (lst) czy to mogło je przychamować? O czas nie chodzi. Mogę je trzymać nawet 100 dni ale czy warto? Dopiero co zaczeła pokazywać się żywica na liściach..

Ps. Czy jako niezarejestrowany mogę odpowiadać w swoim yemacie w "pytaniu bez logowania"?

2. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

Na producenta nie patrz.Scinaj gdy gotowe LST trening jest niskostresujacy tskze na to tez nie patrz.Srednio auto na out ok 100 dni sie liczy sa tez szybsze ale to wszystko zalezy od warunkow pogodowych itd itp srednio licz 100 dni

3. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Nie wyrobisz się w tym czasie,mi sie wydaje że ten czas co podają to jest samego kwitnienia. Napuchnie Ci to,mi się teraz żywica zaczęła pokazywać jakieś 2-3 tyg temu a jedną roślinę chcę potrzymać jeszcze tydzień drugą 2 tyg,mają teraz 84 dni jakoś i obie auto. Na pewno coś lst opóźnia ale nie powiem Ci ile,chcę to sprawdzić przy następnym grow bo będzie beż żadnego treningu. Ścinasz wg koloru trichomów,jaki kolor ci odpowiada czy mleczny czy bursztynowy i jest gites,możesz jakiegoś boostera użyć na puchnięcie.

Loading...