pytanie o kontrowersyjny trening

green kondor402 19.08.2019

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. otóż mam plan na indoor i dziwny trening na którego pomysł zrodził się w mojej chorej głowie:) pytanie brzmi czy opłacalne będzie na małej powierzchni boxa (85x55x wysokość dowolna bo to szafa) próbować wytrenować 6x white widow x big bud tak żeby rosły praktycznie same szczyty główne i cała moc szła w nie (przeglądając fotorelacje zauważyłem że ta odmiana rośnie sama z siebie w taki sposób że rośnie jedna wielka maczuga a reszta to tylko tło)...wpadłem na taki pomysł z powodu małej powierzchni boxa oraz chęci zebrania jak największego plonu...chciałbym ograniczyć ilość liści i odrostów bocznych tak żeby owe główne szczyty były jak najlepiej doświetlone no i jak już wspomniałem żeby cała moc poszła właśnie w nie...i pytanie czy jest to wykonalne i opłacalne?

2. v3nom

v3nom Użytkownik

Main lining sie kłania, technika znana od zarania dziejów

3. Dzięki wielkie jadowity koleżko:) wpisywałem u wujka gogla rodzaje treningów to nic na ten temat nie znalazłem ale teraz kiedy uświadomiłeś mi nazewnictwo na pewno będzie łatwiej...Dzięki jeszcze raz i pozdro600:)

4. kurde poczytałem i nie do końca o to mi chodziło...miałem na myśli żeby każda roślina miała tylko po jednym szczycie a nie po kilka równych...coś takiego jak na tych fotach tylko jeszcze bardziej oskubane z bocznych odrostów a w trakcie życia roślinki mocny fryzjer żeby dobrze doświetlić...po prostu uprawa bez treningu ale z drastycznym fryzjerem i przycinaniem wszystkich bocznych odrostów...do tego stopnia że zostaje tylko jeden szczyt na roślince...po prostu na wyrosnąć tylko jedna ale ogromna szczota:) ma to sens czy bredzę?:)

57746.jpg

54816 (1).jpg

54814.jpg

5. o takie półmetrowe maczugi mi się rozchodzi:)

6. tutaj jeszcze lepszy przykład

attachment.jpg

56190.jpg

• Lubie to x 1
  7. po prostu czy planty bez odgałęzień są opłacalne czy lepiej zostawić kilka pobocznych szczytów biorąc pod uwagę że box mały i światło nie wszędzie dotrze jeśli zostawię boczne szczyty...czy w takim wypadku mogę liczyć na lepszy plon lepiej doświetlając sam szczyt główny i przy okazji zostawiając całą energię rośliny tylko dla niego czy więcej palonka wyjdzie jak zostawię oprócz maczugi jeszcze kilka mniejszych topów

8. dobra postanowione...wyczytałem w krótkim artykule o przycinaniu że zostawienie samej łodygi centralnej może dać większy plon z ogólnej powierzchni i tak też zrobię:) za tydzień zamawiam 6 pestek white widow x big bud i podweguję je trochę u tamtej kaleki w szafie:)

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...