Pytanie dotyczące nasion konopi

mateuszolaa 30.06.2016

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam zacznijmy od tego ze znalazłem parę najprawdopodobniej samosiejek bo nikt ich nie dogląda. Są to sativy wysokość około 1-1,5 metr ( w cieniu wyrosły), są i panie i panowie. jako iż już zaczęły kwitnąć nie chce ich przeznaczyć na "coś" dobrego :) a na nasionka. Moje pytanie bo z tego co się orientuje nasiona będą gotowe we wrześniu? Jak wyglądają gotowe nasionka proszę o fotki bo w życiu nie widziałem takich na krzaczku :) Czy nasionka same wypadają na ziemie jak są gotowe czy dopiero jak je "wytrząse" porządnie? Jak najlepiej zebrać te nasionka. Jeżeli uważasz że są na forum materiały których nie znalazłem a są odpowiedzią na moje pytanie proszę podziel się nimi a wredne komentarze zachowaj dla siebie POKÓJ :)

2. nie kradnij.

3. Kradzież (art. 278 kk) – zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela. Dotyczy to również przedmiotu pozostawionego przez niego w znanym mu miejscu w zamiarze późniejszego jej zabrania. Wymóg dokonania zaboru oznacza, że nie jest możliwa kradzież rzeczy znalezionej przez sprawcę lub jemu powierzonej. Nie wyklucza to odpowiedzialności za inne przestępstwo, a mianowicie za przywłaszczenie. Wiec co najwyżej przywłaszczenie. To raz :) Dwa jak byś umiał czytać napisałem że są bez właściciela co oceniłem po miejscach ich rozłożenia miedzy sobą. A trzy to jak będę czekał na nasiona to będę widział czy ktoś przede-mną chciał zrywać jakiś plon w co wątpię bo jest sporo panów. Jedyny zbiór jaki będzie to nasiona ja się tylko pytam jak je zebrać najłatwiej żeby było ich dużo i bez zbędnego przychodzenia.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...