Puszka v3nom'a czyli starcie gnomów !

v3nom 04.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Coś pięknego V!!!
    33g z puchy to nowy rekord forum!
    Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować i obiecać próbe zdetronizowania Ciebie!!!

2. Nic tylko graty złożyć za rekord. Wygląda apetycznie8):DD

3. Moonweed

Moonweed Tuptuś

100% prawdy!! :) Nie obserwowałem fr, ale szczerze gratuluje wyniku. Wielu growerom się nie udaje tyle wyciągnąć z normalnej doniczki.

Jeszcze raz, graty!

4. Na Zdrówko Kolego Venom ,i do następnego są chętni ? pozdrawiam

5. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

Może teraz rywalizacja w wersji af lub out ???? Łatwiej by było bo odpadły by weg.

6. 2515

2515 Tuptuś

Sorry że wracam do tego, ale chciałem jeszcze podyskutować na temat tych bakterii.

Pisałem wcześniej że, ważne aby występowały w medium. Heniek dodał też potem ze są potrzebne do tego, aby korzenie mogły wchłonąć składniki mineralne poprzez proces rozpadu w którym uczestniczą.

Wydaję mi się że mylimy się obaj z heńkiem i całą resztą.
    Bakterie nie sa "potrzebne" i nie są odpowiedzialne za rozkład , one że się tak wyrażę tylko żerują na nie ożywionej materii. Gdyby było inaczej to by rozłożyły wszystko do prostej formy, nie powstała by przez to żadna bardziej złożona żywa forma, nie obronilibyśmy się przed nimi, one dominują w wszechświecie.
    Człowiek na przykład aby strawić pokarm, potrzebuje nic innego jak enzymy, czy to wchłoniemy zależy dalej od naszego metabolizmu.
    Bakterie tutaj są na ostatnim planie, ich rola to pochłoniecie reszty, bo w przyrodzie nic się nie marnuje, nic nie ginie (...)

Co powoduje w takim razie rozkład do coraz prostszej formy ?
    Poprostu chyba wiązania ulegają rozpadowi gdy niedostarcza sie im energii.

Roślina jako całość pochłania z otoczenia związki w najprostszej formie, potrzebne jej do wegetacji.

Last edited: 16.05.2019 at 19:16
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...