Puszka v3nom'a czyli starcie gnomów !

v3nom 04.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. 2515

2515 Tuptuś

GoHan przecież ziemia nie wyparowała z puszki ?

2. GoHan

GoHan Zagubiony

Eee ale korzenie zajęły sale miejsce, dobra nie ma co zachodzić w głowę bo może się mylę , poproszę ryjka o wypowiedź co do tematu

3. Ryjek

Ryjek Użytkownik

roślinka się zjadała. głównie potas.
    Mi się nigdy nie udało dociągnąć do końca na nawozach pochodzenia organicznego, ale jakby taka pucha była autopodlewana + życie i odpowiednie nawożenie to podejrzewam że normalnie by to wyszło..
    Jeśli chodzi o ziemię, no to tworzą z korzeniem w pewnym momencie taką jedną "pół litrową", mega twardą bryłę.. Po harveście jak ją sie chce przekroić to czuć pod nożem, że wcale lekko to nie idzie.. hehe
    Venom przygrzmił niezłego szatana =) wnioski na kolejne uderzenie są, więc na pewno wkońcu wyjdzie to zajebiście.
    Pozdro!

• Lubie to x 1
  4. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Też uważam że jakby się V szybciej przesiadł na mineralki to by rozjebał system tym monsterem.
    Ziemia jako tako nie zniknie z puchy, ale wg mnie jest jej na tyle mało w stosunku do korzeni, że całe te bakterie nie wyrabiają z przetwarzaniem organiki na pokarm dla rośliny, która patrząc po wyglądzie, zapotrzebowanie miała
    ODCHUJA I TROCHĘ :D

• Lubie to x 1
  5. v3nom

v3nom Użytkownik

Siema
    Widzę że temat cieszy się zainteresowaniem co przyprawia mnie o lepsze samopoczucie jednak najbardziej martwi mnie to że co poniektórzy to już chyba puszkina uśmiercili.
    Wygląda źle, owszem ale ma się nieźle.
    Żyje. Wypuścił pistille więc się zbiera pomału. wypuszcza kolejne zdrowe liście więc rośnie.
    Dzisiaj dostał w pizdę bo poprzycinałem mu spody i wygoliłem od połowy większość listowia; nie widzę sensu ich dokarmiać a roślina będzie też mniej pić.
    dzisiaj zrobiłem też kosmetyczne przycięcie niektórych suchych liści a to dlatego, że nie kontroluję tego czy niedobory dalej postępują czy już ustąpiły, teraz będę mieć ogólny zarys bo większość liści suchych poszło w pizdę.
    Dodam też zdjęcia tego co uciąłem i jak zauważycie sami nie było tragedii.
    Zostały podlane plagronem grow (3ml/L), plagronem bloom (3ml/L) i pk 13/14 (2ml/L)
    Teraz pozostało nam nic więcej jak czekać.
    Mówcie sobie co chcecie ale ja zamierzam go dopchnąć do końca bez względu na wynik. Nie traktuję tego grow jako porażki ponieważ nazbierałem w chuj cennych dla mnie informacji których nie zdobyłbym czytając internety - za co oczywiście jestem wam wszystkim wdzięczny.
    Wynik jaki będzie taki będzie - jak wyjdzie chociaż na skręta to i tak będzie fajnie.
    Pozdrawiam, łapcie!

• Lubie to x 3
  6. GoHan

GoHan Zagubiony

LUX !!! wygląda ciut lepiej , wal mineralki , i będzie ok , ciul tam z wynikiem !!!

3m kciuki , siedzę obserwuje :D

POZDRO

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

I bardzo dobrze że sie nie poddałeś. On nawet po tej traumie jest pierdolonym monsterem :D

• Lubie to x 1
  8. Ryjek

Ryjek Użytkownik

dokładnie =) jest moc

9. v3nom

v3nom Użytkownik

ELO ELO !
    Puszkin to twarda kurwa która mimo wielu trudności się nie poddaje, nie zwija liści w manatki i nie spierdala w bieszczady !
    Puszkin to prawdziwy John Rambo który po tym wszystkim, co ten noob, v3nom mu zaserwował on pięknie zakwitł i ma większość problemów w dupie

Obsychanie liści postępuje ale już nie w takim tempie, po prostu wydaje mi się że roślinka po poprzedniej przygodzie jeszcze po prostu kilka listków dosuszyła a za kolejne się nie zabiera.
    Podlewanie na zmianę raz woda raz minerały, jednak po poprzednim podlaniu następnie oberwał dwa razy samą wodą.
    Jakoś to idzie.

• Lubie to x 3
  10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Dawaj John Rambo!!!!!!

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...