Polecane sklepy

Najtańsze vaporyzatory na rynku

Puszka Henryka czyli starcie Gnomów!

Dyskusja w dziale MAŁE POWIERZCHNIE ~ 0,8m2 / max 400W rozpoczęta przez Heniekzbagien w dniu 04.11.2018

Tagi:
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Ma wątła osoba chętnie zapisałaby się na kartach historii tego forum hehehee, nie mówiąc o tym kurwa złośliwym Crittersie :D

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 100/66flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 40-65%
    FP - 12/12

Bum tralalala karramba oszalał! Critters coś dojść nie może, jebany zwyrol zboczony :D
    Leje mu praktycznie codziennie. Czasem go lekko przesuszę a czasami stoi w pojemniku z wodą i sobie zaciąga jak ma życzenie. Ciekaw jestem jak wygląda bryła korzeniowa i ile tam ziemi jest. Tricho podglądam ale dalej przezroczystych większość. Liście mu jak widać bledną i nie wiem czy stawiać na końcówke i związaną z tym samodestrukcje czy mu czegoś brakuje. Białe włochy jeszcze skubany puszcza. Dziwny typek.

DSC03711.JPG

DSC03713.JPG

DSC03715.JPG

DSC03716.JPG

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Stała się rzecz straszna - morderstwo w centrum miasta!
    Jako że mam pustki w słoikach a szykuje mi się wyjazd na zimowe szaleństwo to ujebałem Crittersowi jedną odnogę, co by mieć co zabrać.
    Maleństwo waży 7.6g, była nawet fota z wagi ale przy obracaniu i zapisie na kartę coś się wysrało i plik się zjebał. Zrobie może potem żeby była dokumentacja do końcowej wagi ale teraz nie chce mi się bo mi woda w balii stygnie i pranie czeka na ogrodzie.
    Macie reszte fotek bandyci.

DSC03718.JPG

DSC03719.JPG

DSC03720.JPG

4. Ryjek

Ryjek Użytkownik

25 pocisnął

Heniekzbagien lubi to.
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Kurde jakbym wiedział jak to się robi to bym tu ankiete postawił - 'ile Critters da siana'
    @Salam alejkum da się?

6. .Salam alejkum

.Salam alejkum Błyskotlwy Staff Member

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Jak nie mój jak mój. Co Ty :D
    Mam selfiaczka zrobić z Crittersem? :D
    Napisałbys mi na priva jak taką ankietę postawić?

8. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Niezla pala wyjebala

9. Halo halo Siemano! Oooooo Man niezły potworek z niego wyrósł! hehe Na koniec koniecznie dodaj focie z bryły korzeniowej bo to pewnie bedzie jedna gruba pietrucha heh Może jak go zaczniesz przesuszać to te tricho i włochy dostana sygnał by zacząć konczyć i pocimnieje bo puki co chyba hujaszek myśli że jest na wakacjach i se pije drinki z parasolką :p Ej no i jak obstawiasz ile z niego wyjdzie? Doświadczenie już masz więc co nieco oszacować jesteś w stanie hehehe pozdro Mordo!

Heniekzbagien lubi to.
  10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Ewidentnie się opierdala złośliwiec. Zielonego pojęcia nie mam ile z niego będzie i nawet się nie zastanawiam, wolę sobie zrobić niespodzianke po kosie :)
    Sampel się od wczoraj curruje i będzie konsumowany w pt tak że się okaże jak klepie i czy już dni Crittersa dobiegają końca.

11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 106/72flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 40-65%
    FP - 12/12
    Siemaneniunio. Wyobraźcie sobie że dzisiejszego poranka ze snu wybudziło mnie jakieś melodyjne mamrotanie. Otwieram oko - jeszcze ciemno. Skupiam resztki mózgu w sobie i nasłuchuje i normalnie słyszę jakieś kurwa śpiewy. KI CHUJ?!?! - myśle. Przekręcam się na drugi bok - ogrzyca pochrapuje ale bez żadnej melodii, czyli to nie ona. Podnosze łeb i kieruję w stronę boksa - bingo! To stamtąd! Po cichaczu podchodzę pod boksa i nasłuchuje i moim uszum ukazuje się piosnka takiej treści - oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam pan, który dał nam pan. Weselmy się, weselmy się i radujmy się nim i radujmy się nim, OTOOO JEST DZIEŃ KTÓRY DAAAA... i jeb odsuwam zamek boksa i cisza jak makiem zasiał. Co się okazało? Crtitters jebaniec sobie pod nosem podśpiewywał a pozostałe 3 lambadziary zapatrzone w niego jak w obrazek. Nie dało mi to spokoju pól dnia i przed chwilą postanowiłem przyjrzeć się Crittersowi z bliska. I CO?! I MLECZNE TRICHOOOOOOOOO LAAAALALAALALAAAAALAALALAAALAALAAALAALAAAAA :D :D :D :D :D :D
    Dostał koleszka żarcia z nawozem i myślę że za 2-3dni przywita się ze swoim stwórcą hihihi.
    Pooglądajcie sobie tego rozśpiewanego gnojka bo juz może nie być więcej okazji :D

DSC03724.JPG

DSC03725.JPG

DSC03726.JPG

DSC03727.JPG

DSC03728.JPG

tu jeszcze martwiące mnie usychające liście przy topach ale już w sumie koło pały z tym
    DSC03729.JPG

Ryjek, cappi, ProrokX485X i 6 inni lubią to.
  12. Lubię Matme

Lubię Matme Tuptuś

Ehh... wygląda jak choinka bez babek :>, jak go zetniesz to będzie Fajny prezent :drzewo::bongo:

Heniekzbagien lubi to.
  13. uho667

uho667 Moderator Staff Member

siemka, jak sa chetni mozna ruszyc z konkursem ponownie

usychajce listki lepiej wyrywac coby plecha nie siadla

,pozdrawiam i elo

Heniekzbagien lubi to.
  14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

A wyobraź sobie Uholku że regularnie je docinam żeby właśnie nie pojawiła się SAMWIESZKTO :D

15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Stało się! W wieku 113/79flo odszedł nasz przyjaciel, brat, gnój jakich mało - Critters.
    Mokrego jak widać na fotce wyszło 86g+7.6g ściętego półtora tyg temu sampla. Co do mocy sampla - OŻESZKURWAJACIENIEPIERDOLE. Zabrałem toto na weekendowy wyjazd ze znajomymi i ludzie przychodzili do mnie z połową bata drąc się - CO TO KURWA JEST?! ZABIERAJ TO ODE MNIE :D
    Decyzja zapadła - moczę AK47 i wrzucam w doniczke bo jest ogień.
    Łapcie foty.

DSC03731.JPG

DSC03730.JPG

DSC03733.JPG

DSC03734.JPG

Ryjek, uho667, ciasto i 4 inni lubią to.
  16. Czyżby to dało około 20 suchego z pół litrowej puszki? :D

17. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Coś koło tego chyba beeeeeeeeeeedzie

18. Tsubasa

Tsubasa Zagubiony

Jak tam Henryku, zbite te topy? W skali od 1 do 10?

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Główna pała 11/10. Te mniejsze tak 7-9/10. Ogólnie zbite nad wyraz :D

Tsubasa lubi to.
  20. ProrokX485X

ProrokX485X Zagubiony

no kiedy werdykt ;p ;p

Loading...