Puszka Henryka czyli starcie Gnomów!

Heniekzbagien 04.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Ma wątła osoba chętnie zapisałaby się na kartach historii tego forum hehehee, nie mówiąc o tym kurwa złośliwym Crittersie :D

2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    Wiek 100/66flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 40-65%
    FP - 12/12

Bum tralalala karramba oszalał! Critters coś dojść nie może, jebany zwyrol zboczony :D
    Leje mu praktycznie codziennie. Czasem go lekko przesuszę a czasami stoi w pojemniku z wodą i sobie zaciąga jak ma życzenie. Ciekaw jestem jak wygląda bryła korzeniowa i ile tam ziemi jest. Tricho podglądam ale dalej przezroczystych większość. Liście mu jak widać bledną i nie wiem czy stawiać na końcówke i związaną z tym samodestrukcje czy mu czegoś brakuje. Białe włochy jeszcze skubany puszcza. Dziwny typek.

DSC03711.JPG

DSC03713.JPG

DSC03715.JPG

DSC03716.JPG

• Lubie to x 6
    • WOW ! x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Stała się rzecz straszna - morderstwo w centrum miasta!
    Jako że mam pustki w słoikach a szykuje mi się wyjazd na zimowe szaleństwo to ujebałem Crittersowi jedną odnogę, co by mieć co zabrać.
    Maleństwo waży 7.6g, była nawet fota z wagi ale przy obracaniu i zapisie na kartę coś się wysrało i plik się zjebał. Zrobie może potem żeby była dokumentacja do końcowej wagi ale teraz nie chce mi się bo mi woda w balii stygnie i pranie czeka na ogrodzie.
    Macie reszte fotek bandyci.

DSC03718.JPG

DSC03719.JPG

DSC03720.JPG

• Lubie to x 5
  4. Ryjek

Ryjek Użytkownik

25 pocisnął

• Lubie to x 1
  5. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Kurde jakbym wiedział jak to się robi to bym tu ankiete postawił - 'ile Critters da siana'
    @Salam alejkum da się?

6. .Salam alejkum

.Salam alejkum Dyskutant Staff Member

7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Jak nie mój jak mój. Co Ty :D
    Mam selfiaczka zrobić z Crittersem? :D
    Napisałbys mi na priva jak taką ankietę postawić?

8. B4niTa~th€

B4niTa~th€ Tuptuś

Niezla pala wyjebala

9. Halo halo Siemano! Oooooo Man niezły potworek z niego wyrósł! hehe Na koniec koniecznie dodaj focie z bryły korzeniowej bo to pewnie bedzie jedna gruba pietrucha heh Może jak go zaczniesz przesuszać to te tricho i włochy dostana sygnał by zacząć konczyć i pocimnieje bo puki co chyba hujaszek myśli że jest na wakacjach i se pije drinki z parasolką :p Ej no i jak obstawiasz ile z niego wyjdzie? Doświadczenie już masz więc co nieco oszacować jesteś w stanie hehehe pozdro Mordo!

• Lubie to x 1
  10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Ewidentnie się opierdala złośliwiec. Zielonego pojęcia nie mam ile z niego będzie i nawet się nie zastanawiam, wolę sobie zrobić niespodzianke po kosie :)
    Sampel się od wczoraj curruje i będzie konsumowany w pt tak że się okaże jak klepie i czy już dni Crittersa dobiegają końca.

11. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    Wiek 106/72flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 40-65%
    FP - 12/12
    Siemaneniunio. Wyobraźcie sobie że dzisiejszego poranka ze snu wybudziło mnie jakieś melodyjne mamrotanie. Otwieram oko - jeszcze ciemno. Skupiam resztki mózgu w sobie i nasłuchuje i normalnie słyszę jakieś kurwa śpiewy. KI CHUJ?!?! - myśle. Przekręcam się na drugi bok - ogrzyca pochrapuje ale bez żadnej melodii, czyli to nie ona. Podnosze łeb i kieruję w stronę boksa - bingo! To stamtąd! Po cichaczu podchodzę pod boksa i nasłuchuje i moim uszum ukazuje się piosnka takiej treści - oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam pan, który dał nam pan. Weselmy się, weselmy się i radujmy się nim i radujmy się nim, OTOOO JEST DZIEŃ KTÓRY DAAAA... i jeb odsuwam zamek boksa i cisza jak makiem zasiał. Co się okazało? Crtitters jebaniec sobie pod nosem podśpiewywał a pozostałe 3 lambadziary zapatrzone w niego jak w obrazek. Nie dało mi to spokoju pól dnia i przed chwilą postanowiłem przyjrzeć się Crittersowi z bliska. I CO?! I MLECZNE TRICHOOOOOOOOO LAAAALALAALALAAAAALAALALAAALAALAAALAALAAAAA :D :D :D :D :D :D
    Dostał koleszka żarcia z nawozem i myślę że za 2-3dni przywita się ze swoim stwórcą hihihi.
    Pooglądajcie sobie tego rozśpiewanego gnojka bo juz może nie być więcej okazji :D

DSC03724.JPG

DSC03725.JPG

DSC03726.JPG

DSC03727.JPG

DSC03728.JPG

tu jeszcze martwiące mnie usychające liście przy topach ale już w sumie koło pały z tym
    DSC03729.JPG

• Lubie to x 9
  12. Lubię Matme

Lubię Matme Tuptuś

Ehh... wygląda jak choinka bez babek :>, jak go zetniesz to będzie Fajny prezent :drzewo::bongo:

• Lubie to x 1
  13. uho667

uho667 Moderator Staff Member

siemka, jak sa chetni mozna ruszyc z konkursem ponownie

usychajce listki lepiej wyrywac coby plecha nie siadla

,pozdrawiam i elo

• Lubie to x 1
  14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

A wyobraź sobie Uholku że regularnie je docinam żeby właśnie nie pojawiła się SAMWIESZKTO :D

15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

UP
    Stało się! W wieku 113/79flo odszedł nasz przyjaciel, brat, gnój jakich mało - Critters.
    Mokrego jak widać na fotce wyszło 86g+7.6g ściętego półtora tyg temu sampla. Co do mocy sampla - OŻESZKURWAJACIENIEPIERDOLE. Zabrałem toto na weekendowy wyjazd ze znajomymi i ludzie przychodzili do mnie z połową bata drąc się - CO TO KURWA JEST?! ZABIERAJ TO ODE MNIE :D
    Decyzja zapadła - moczę AK47 i wrzucam w doniczke bo jest ogień.
    Łapcie foty.

DSC03731.JPG

DSC03730.JPG

DSC03733.JPG

DSC03734.JPG

• Lubie to x 7
  16. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Czyżby to dało około 20 suchego z pół litrowej puszki? :D

17. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Coś koło tego chyba beeeeeeeeeeedzie

18. Tsubasa

Tsubasa Użytkownik

Jak tam Henryku, zbite te topy? W skali od 1 do 10?

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Użytkownik

Główna pała 11/10. Te mniejsze tak 7-9/10. Ogólnie zbite nad wyraz :D

• Lubie to x 1
  20. ProrokX485X

ProrokX485X Użytkownik

no kiedy werdykt ;p ;p

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...