Puszka Henryka czyli starcie Gnomów!

Heniekzbagien 04.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. 2515

2515 Tuptuś

heniu, heniu, heniu ... już słychać jak tłum na mecie krzyczy.

• Lubie to x 1
  2. uho667

uho667 Moderator Staff Member

kozak boby moj puszkin dostal w leb razem ze scinka i nie bylo co palic hehe kilka wlosow pozdro

• Lubie to x 1
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Jak tylko skumają że nie podniosą korkami z wodą wilgotności w boksie haha

4. pozytyw

pozytyw Użytkownik

ty ładnie, jakie liściochy napuszone od szronu, no no , poklepie konkretnie :)

• Lubie to x 1
  5. LastNinja

LastNinja hidden in the shadow

niezła dzida

• Lubie to x 1
  6. Siemanko :) Super masz tą rakiete hehe i widać ze ta mineralka im smakuje i pasuje :) Czekamy na up z niecierpliwością! Pozdrówki

• Lubie to x 1
  7. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 85/51flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Mamy poniedziałek więc czas na upa.
    Przesiadka na mineralne chyba Crittersowi służy, a na pewno nie zaszkodziła. Siedzi sobie w tej puszce i coś tam od czasu do czasu mamrota pod nosem. Chyba jakieś zaklęcia rzuca bo dziwne rzeczy mi się śnią ostatnio. Nie mam nic więcej do dodania :D

DSC03651.JPG

DSC03652.JPG

DSC03653.JPG

DSC03654.JPG

• Lubie to x 9
  8. Ale ślicznie wygląda:) aż ślinka cieknie :D:D

• Lubie to x 1
  9. Heinrich to jest pojebane! haha " Pozwolenie na start i odloooooooooooot" :D Pani Zielona powinna być z Ciebie dumna! Kozak jesteś! Odjebałeś Bracie faje! haha No człowiek zostaje bez słów jak sie widzi taki coś :P gdzie bym śmiał doradzać haha Ave Heniek ;p

• Lubie to x 1
  10. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Dzięki za miłe słowa pany.
    Jak tak na niego patrzę to się zastanawiam jakby wyglądał jakby mu zrobić lst hehe.
    Podejrzałem ostatnio tricho i jeszcze przezroczyste więc 2tygle leeeeeeekko. Ale przyznam że z chęcią bym już gnoja przykopcił :D

11. Heniek żadne LST!!! Ten główny szczyt jest dokurwisty i robi robotę ;D

12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Paczajku ale mi po głowie chodzi jakby wyglądał jakbym mu za młodu lst zrobił, a nie że teraz.
    Teraz to to jest turbo dzida i prędzej ręka mi uschnie niż coś Crittersowi zrobię :D

13. ZIELONA

ZIELONA Autorytet Administrator

Brawo , piękny klasyczny świerk jak na akacza przystało , pojemnik z wodą robi robotę :)

• Lubie to x 1
  14. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Ahoj dzikie ryje!
    Zajrzałem dzisiaj Crittersowi głęboko w oczy i jednak jeszcze zostanie ze mną dłużej niż 2tygle - tricho przezroczyste :D

001.jpg

• Lubie to x 5
  15. Ryjek

Ryjek Użytkownik

Świerk wymiata =)
    mega się prezentuje. Świetna robota Henryku =))

• Lubie to x 1
  16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 94/60flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 40-65%
    FP - 12/12

Hajduszoboszlo niewierni!
    Smutek i nostalgia jaka pochłonęła forum w poniedziałek sprawiła, że opuściły mnie chęci na upa, ale dzisiaj powróciły ze zdwojona siłą.
    Tak więc jest! O to on! Critters w swej całej okazałości. Coś mu tam zaczynają listki żółknąć lekko. Jak tylko zassie z pojemnika resztę preparatu to dostanie końską dawkę swoich syntetyków. Pachnie nieziemsko. Nie moge się doczekać aż go spróbuję.
    Jak tylko wyleci z boksa to w jego miejsce leci ta sama pestka, tylko że w doniczce bo bardzo mi się spodobał ten AK. Tyle z bagien. Do zdjęć marsz!

DSC03664.JPG

DSC03666.JPG

DSC03668.JPG

DSC03669.JPG

DSC03670.JPG

• Lubie to x 7
  17. pozytyw

pozytyw Użytkownik

puszkator atakuje , gruby zwierz

• Lubie to x 1
  18. judaista

judaista Moderator Moderator

Jest trochę przeźroczystych, ale tez wch.. bursztynowych.

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Jak to w takim raize rozumieć Juda? Ma już moc posępnego czerepu czy jeszcze nie? Już tak raz miałem że na roślinie były i przezroczyste i kurde bursztyny...

20. 2515

2515 Tuptuś

Może nowy rekord padnie na tym forum... Al Bundy wyciągnął chyba z puszki około 20g suchego, GL.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...