Puszka Henryka czyli starcie Gnomów!

Heniekzbagien 04.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. A to faktycznie lepiej nie kusić losu zwanego Ogrzyca haha tak jak kolega powyżej mówi azot uzupelniać i będzie cymes na tej fotce bobki wyglądają na zbite włochy brązowe i by sie wydawało po kolorze liści ze chce konczyć ale widocznie to fatamorgana heh hiperwitaminoze mu zapodaj aż zacznie gadać to będzie znak że sie najadł heheheh

• Lubie to x 1
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

A żebyś wiedział że tak zrobię. Z nadzieją że w wigilię sobie z cwaniaczkiem pogadam jak trza

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 64/30flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Critters dalej idzie jak po swoje. Dostał sporą dawkę PK i AlgaBlooma i trochę AlgaGrow w ziemię i oprysk. Do tego wsadziłem go w pojemnik z pożywką i tak sobie zasysał kilka ostatnich dni. Żółknięcie chyba przystopowało. To co zżółkło oberwałem. I tyle. Dzisiaj w okolicy północy czeka mnie poważna rozmowa z tym ancymonem. Tyle. Pozdro i spokojnych świąt ekipa!

DSC03605.JPG

DSC03606.JPG

DSC03607.JPG

DSC03608.JPG

DSC03609.JPG

• Lubie to x 6
  4. pozytyw

pozytyw Użytkownik

qrde niezły sprzęt. ile tam na nim jest z 10 -15 ? spoko

5. 35 :) 10 suchego wyjdzie jakbys ja owijal wokol puchy ale i tak wygrasz konkurs tylko apmaietaj pestki do mnie leca :D
    za wspieranie i ogolny monitoring :D

• Lubie to x 1
  6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Hehehehe, kurde powiem Ci że nie miałem totalnie planu na prowadzenie go w tej puszce :/
    Będzie co ma być. Byle do końca bez przygód. Dobrze że mi 2 te akacze zostały bo sadzę go nabank w następnej turze, już w donicy.

7. to dobrze ze wiesz ze pestki ida do mnie :)

• Lubie to x 1
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Naturalnie!

9. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Z tej pół litrowej puszki wyciągniesz więcej niż niejeden cwaniak typu Brykiet. Te chujki się powinny uczyć uprawy ;D

• Lubie to x 1
  10. Siemaneczko! o Man ale maczupikczu heh 10g suchego?! ee farmerku tylko tyle koledze życzysz? i ty jeszcze pestki chcesz?! haha Moim skromnym zdaniem będzie minimum 20g! pozdro Heniek! Jedziesz z tematem piona!

ps. pogadaleś z draniem w pasterke? jakie konkluzje? hehe

• Lubie to x 1
  11. Niezla choinka! Tylko bombek brakuje i swiatelek!

• Lubie to x 1
  12. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Pogadałem. Okazał skruchę, ale średnio mu wierze. Cwaniak typowy. Zobaczymy jak będzie :D

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 71/37flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Zapadła decyzja - od jutra przechodzę na mineralne. Obawiam się, że ziemi w puszce jest już na tyle mało, że cała mikroflora nie ogarnia już 'karmienia' rośliny. Omijamy więc owe żyjątka w procesie karmienia. Liczę że dzięki temu ruszy z kopa bo ewidentnie Critters nie powiedział jeszcze ostatniego słowa patrząc na wykwit włosiwa.
    BEZPRZYPAŁOWEGO NOWEGO ROKUUUUUU !!!!!!

DSC03616.JPG

DSC03617.JPG

DSC03619.JPG

DSC03620.JPG

• Lubie to x 7
  14. benger

benger Użytkownik

No @Heniekzbagien Twoj akacz ewidetnie n1 ma szanse być z pośród tych wszystkich puszkinów ;d Oby tak do końca!
    edit: Puszka nie taka łatwa jak mogłoby się zdawać :D Dobry ruch z tą mineralką, na przyszłość jakbym ruszał z puszka to też już tylko mineralka 100%

• Lubie to x 1
  15. Ciekawe jak by ten projekt poszed na tyle ze hydro;) .

16. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Chciałem bio ale tu raczej widzę że ściana nie do przejścia. Zresztą ja tam cały czas jestem świeżak w temacie. Ważne co by z obserwacji wyciągać nauki na kolejne podejścia.

17. marcopolo

marcopolo Moderator Staff Member

Heniu,musisz uwazac przy przejsciu na mineralne,mala bryla korzeniowa,ziemi prawie zero wiec I nawoz musi byc dawkowany bardzo delikatnie aby roslinka mogla sie dalej rozwijac.Trzymam kciuki.

PS.Podnies moze dawke papu I czekaj.

• Lubie to x 1
  18. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Critters dostał dzisiaj małą dawkę florovitu z npk 3-5-7. Zobaczymy jak zareaguje

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 78/44flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

U Crittersa chyba idzie na lepsze. Od przesiadki na mineralke żółknięcie przystopowało. Do tego wpakowałem go w pojemnik na żywność i ma tam papu też żeby sobie ciągnąć. Póki ogrzyca się nie skapuje to będzie sobie w tym stał. Główna pała puchnie, mniejsze bombki też. Siadać oglądać!

DSC03635.JPG

główny
    DSC03637.JPG

mniejsze pacynki
    DSC03638.JPG

DSC03639.JPG

• Lubie to x 7
  20. Ciekaw jestem kiedy ludzie zaczną uprawiać takie wielkie pały w korkach po coca coli haha niezły świerk z tego Crittesa :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...