1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Puszka Henryka czyli starcie Gnomów!

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Heniekzbagien w dniu 04.11.2018

1. A to faktycznie lepiej nie kusić losu zwanego Ogrzyca haha tak jak kolega powyżej mówi azot uzupelniać i będzie cymes na tej fotce bobki wyglądają na zbite włochy brązowe i by sie wydawało po kolorze liści ze chce konczyć ale widocznie to fatamorgana heh hiperwitaminoze mu zapodaj aż zacznie gadać to będzie znak że sie najadł heheheh

Heniekzbagien likes this.
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

A żebyś wiedział że tak zrobię. Z nadzieją że w wigilię sobie z cwaniaczkiem pogadam jak trza

3. Heniekzbagien

UP
    Wiek 64/30flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Critters dalej idzie jak po swoje. Dostał sporą dawkę PK i AlgaBlooma i trochę AlgaGrow w ziemię i oprysk. Do tego wsadziłem go w pojemnik z pożywką i tak sobie zasysał kilka ostatnich dni. Żółknięcie chyba przystopowało. To co zżółkło oberwałem. I tyle. Dzisiaj w okolicy północy czeka mnie poważna rozmowa z tym ancymonem. Tyle. Pozdro i spokojnych świąt ekipa!

DSC03605.JPG

DSC03606.JPG

DSC03607.JPG

DSC03608.JPG

DSC03609.JPG

4. pozytyw

pozytyw Banned

qrde niezły sprzęt. ile tam na nim jest z 10 -15 ? spoko

5. 35 :) 10 suchego wyjdzie jakbys ja owijal wokol puchy ale i tak wygrasz konkurs tylko apmaietaj pestki do mnie leca ;d
    za wspieranie i ogolny monitoring ;d

6. Heniekzbagien

Hehehehe, kurde powiem Ci że nie miałem totalnie planu na prowadzenie go w tej puszce :/
    Będzie co ma być. Byle do końca bez przygód. Dobrze że mi 2 te akacze zostały bo sadzę go nabank w następnej turze, już w donicy.

7. to dobrze ze wiesz ze pestki ida do mnie :)

8. Heniekzbagien

Naturalnie!

9. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Z tej pół litrowej puszki wyciągniesz więcej niż niejeden cwaniak typu Brykiet. Te chujki się powinny uczyć uprawy ;d

10. Siemaneczko! o Man ale maczupikczu heh 10g suchego?! ee farmerku tylko tyle koledze życzysz? i ty jeszcze pestki chcesz?! haha Moim skromnym zdaniem będzie minimum 20g! pozdro Heniek! Jedziesz z tematem piona!

ps. pogadaleś z draniem w pasterke? jakie konkluzje? hehe

11. Niezla choinka! Tylko bombek brakuje i swiatelek!

12. Heniekzbagien

Pogadałem. Okazał skruchę, ale średnio mu wierze. Cwaniak typowy. Zobaczymy jak będzie ;d

13. Heniekzbagien

UP
    Wiek 71/37flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

Zapadła decyzja - od jutra przechodzę na mineralne. Obawiam się, że ziemi w puszce jest już na tyle mało, że cała mikroflora nie ogarnia już 'karmienia' rośliny. Omijamy więc owe żyjątka w procesie karmienia. Liczę że dzięki temu ruszy z kopa bo ewidentnie Critters nie powiedział jeszcze ostatniego słowa patrząc na wykwit włosiwa.
    BEZPRZYPAŁOWEGO NOWEGO ROKUUUUUU !!!!!!

DSC03616.JPG

DSC03617.JPG

DSC03619.JPG

DSC03620.JPG

ZIELONA, LastNinja, GrabuZZZ and 3 others like this.
  14. benger

benger Weteran

No @Heniekzbagien Twoj akacz ewidetnie n1 ma szanse być z pośród tych wszystkich puszkinów ;d Oby tak do końca!
    edit: Puszka nie taka łatwa jak mogłoby się zdawać ;d Dobry ruch z tą mineralką, na przyszłość jakbym ruszał z puszka to też już tylko mineralka 100%

15. Ciekawe jak by ten projekt poszed na tyle ze hydro;) .

16. Heniekzbagien

Chciałem bio ale tu raczej widzę że ściana nie do przejścia. Zresztą ja tam cały czas jestem świeżak w temacie. Ważne co by z obserwacji wyciągać nauki na kolejne podejścia.

17. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Heniu,musisz uwazac przy przejsciu na mineralne,mala bryla korzeniowa,ziemi prawie zero wiec I nawoz musi byc dawkowany bardzo delikatnie aby roslinka mogla sie dalej rozwijac.Trzymam kciuki.

PS.Podnies moze dawke papu I czekaj.

18. Heniekzbagien

Critters dostał dzisiaj małą dawkę florovitu z npk 3-5-7. Zobaczymy jak zareaguje

19. Heniekzbagien

UP
    Wiek 78/44flo
    Temperatura - 24-28st
    Wilgotność - 35-65%
    FP - 12/12

U Crittersa chyba idzie na lepsze. Od przesiadki na mineralke żółknięcie przystopowało. Do tego wpakowałem go w pojemnik na żywność i ma tam papu też żeby sobie ciągnąć. Póki ogrzyca się nie skapuje to będzie sobie w tym stał. Główna pała puchnie, mniejsze bombki też. Siadać oglądać!

DSC03635.JPG

główny
    DSC03637.JPG

mniejsze pacynki
    DSC03638.JPG

DSC03639.JPG

20. GrabuZZZ

GrabuZZZ Tuptuś

Ciekaw jestem kiedy ludzie zaczną uprawiać takie wielkie pały w korkach po coca coli haha niezły świerk z tego Crittesa ;d

nasiona marihuany, nasiona konopi