1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Puszka Henryka czyli starcie Gnomów!

Dyskusja w dziale Aktualne fotorelacje indoor rozpoczęta przez Heniekzbagien w dniu 04.11.2018

1. Uwaga podaję odpowiedź... okoń ;d

A tak serio wydaje mi się, że jak pucha jest taka mała i ziemi tak niewiele, a żre z tego nie kto inny jak sam Critters - to po prostu jest głodzien i ma za mało wody ;)

Heniekzbagien likes this.
  2. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Male medium,duza roslina-papu,papu..ladnie wyglada:)

3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Forumowy guru

Wyjeżdżając dodałem mu podstawkę z wodą której nie wypił przez 3dni, a ciąnął dołem bo puszka była ciężkawa. Druga rzecz - juz z 1,5tyg temu jak te liście zauważyłem to zacząłem mu dodawać deczko algagrowa co by azot podgonić i chyba trochę przystopował, ale za to końcówki czupryn zbrązowiały.
    Kurde a może troche mniej Algablooma lać w stosunku do Algagrowa. Muszę pokombinować.
    A co sądzisz Raven o tych końcówkach liści uschniętych? Lampa?

4. Heniekzbagien

MArco to samo pytanie ci wyżej do Ravena. I co sądzisz z tymi końcówkami?

5. marcopolo

Mozliwe ze lampa,ale teraz ona ma parcie na PiK wiec sklaniam sie ,ze moze to byc brak PiK.

6. No jeżeli temperatura i wilgotność w miarę w normie a jak pisałeś górne listki się tak zawijają, to wg. mnie może być to lampa.

7. Heniekzbagien

Ok dzięki. Dostanie zupe ze sproszkowanych skórek banana. A na święta wjedzie PK Plagrona od dziadka mroza.

8. marcopolo

A moze zrob sobie kompot ze skorek bananowych,dziala lepiej.

benger likes this.
  9. Heniekzbagien

Mam już zmielone przygotowane od miecha. Duża różnica w szybkości działania?

10. Siemanko Heinrich :P dawaj fotyyyyyyyyyyyy!! ;d

11. Heniekzbagien

Kurwix jebanix źle się dzieje na bagiennej polanie.
    Critters chyba tak się rozpędził z puchnięciem że wpierdala sam siebie debil.
    Jak widać na fotce duże wiatraki wyssane z żarcia. Dostawał ostatnio większa dawkę AlgaBlooma i potem AlgaGrowa i mało skurwielowi.
    Wczoraj wieczorem wjechało PK 13/14 od Plagrona i dostał jebaniec końską dawkę. + oprysk. Nie chce tez przegiąc żeby go nie przyblokować.
    Nic no, czekamy na efekty :/
    Jak ktoś ma radę co tu jeszcze zrobić to pisać !
    Marne foto bo już noc na włościach.

ak.png

12. Krowe mu tam wrzuć to sie naje! haha bardzo ładny Crittersik niech wysysa dużo czasu mu nie zstalo z 2tyg? nie ma co koksować. melaska albo miodzik i na luzaczku bo i tak jest "the best of the best from natural high promotors :P piona

13. Heniekzbagien

A co Ty, jakie 2 tygle. Tu to się dopiero zaczyna bajabongo ;d

14. Niektórzy dopiero się rozkręcają, a inni już kończą ;d

Heniu, Critters jak na ciągłej gastrofazie... ciągle głodny ;d

15. hehe albo sieknij mu jakis improwizowany system DWC i na bank pomoże :P ale to chyba wbrew regulaminowi konkursu hehe pozdro

16. Heniekzbagien

A co to DWC? Coś do auto nawadniania? Strzelam.

17. LubięPaczać

LubięPaczać Dyskutant

Jebnij tam azotu śmiało bo czasu do dojścia trochę masz. Na koniec wykluczysz go całkowicie i smak będzie ok

18. Heniekzbagien

Wsadziłem puche w pojemnik i stoi w wodzie z odrobiną PK. Doleje tam AlgaGrowa i oby pomogło.

19. No takie hydro heh auto nawadnianie auto napowietrzani. Obczaj temat to nic skomplikowanego. Pompka do akwarium wiadro troche druciarskiej roboty i wuala :P

20. Heniekzbagien

O stary bez szans. Ogrzyca mnie zajebie za takie cuda. Już i tak balansuje na baaaardzo cienkiej linii :)
    Ale wstawiłem puche w pojemnik z wodą i troszkę od rana zassał.

nasiona marihuany, nasiona konopi