Puszka Henryka czyli starcie Gnomów!

Heniekzbagien 04.11.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Za przykładem Venoma zakładam osobną FR na puszkina, który startuje w jakże zacnym starciu.

PESTKA - AK47 fem Gnom
    DONICA - puszka po Tyćkim
    ZIEMIA - CannaTerra Proffesional
    OŚWIETLENIE - Ledison 150W
    NAWOZY - Plagron - AlgaGrow/Bloom + GreenSensation, Humus UP, Humus Active, własny ukorzeniacz z wierzby, sproszkowane skórki z bananów, Palm ash i Superplon K na awaryjne stresy.
    WYCIĄG - kanałowy
    FILTR - węglowy
    MIESZAK - SecretJardin 16W dwubiegowy

Waruny:
    Temperatura - 27-30stopni
    Wilgotność - 45-65%
    Wiek - 11dni

I na dzień dzisiejszy prezentuje się tak
    DSC03512.JPG

• Lubie to x 14
  2. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Lecimy z tematem dalej!
    Puszkin ma 19dni, za 2 przełączam na flo.
    Waruny:
    - 26-30stopni
    - RH 65-85%
    Podlewany praktycznie codziennie lub co drugi dzień 200ml wody na zmiane z 200ml roztworu z AlgaGrow, Humus Active i Humus UP.
    Tak się zamotałem, że umknęło mi zupełnie ile czasu już minęło i że puszkin coraz starszy, a ja - debil - lałem mu minimalną dawkę AlgaGrowa hehe. Dzisiaj zaglądam a tu na końcach dolnych wiatraków liście coraz bledsze. Dzisiaj dostał więcej ml nawozu + oba humusy. Tyle :)
    DSC03526.JPG

tu widoczne lekkie tracenie koloru
    DSC03527.JPG

• Lubie to x 8
  3. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP!
    Waruny:
    - 26-30stopni
    - RH 65-85%
    - wiek - 27dni
    Puszkin od 6dni po przełączeniu dalej nie pokazuje włochów. Być może to przez fakt że w pt przed wyjazdem 3 dniowym dostał solidną porcję z plagronem alga grow :/ i do tego po powrocie był lekko głodnawy a puszka ważyła tyle co nic kurwajegomać.
    Czekam dalej na pierwsze oznaki kwitnienia. Reszta panien też nichuchu więc może to kombo je trochę opóźnia.
    Zielonego pojęcia nie mam jak gada przytrenować. Jest opcja że zostanie nietknięty bo jedna pestka nei wyszła i jest miejsce dla niego w kąciku jak należy pełnoprawnie.
    Tak wygląda z resztą bandy.
    DSC03534.JPG

• Lubie to x 9
  4. ProrokX485X

ProrokX485X Zagubiony

spoko mam podobnie
    moj pokazuje ze ma braki azotu a wloskow dalej brak takze mysle ze ten typ tak ma

• Lubie to x 1
  5. uho667

uho667 Moderator Staff Member

jol chlopaki kwiatki nie pokazuja plci kiedy wy chcecie i to nie ze ten typ tak ma , czasem indukcja trwa 10 dni czasem 14 ak 47 to sativka i bardzo czesto kwitnienie zalezy od dojrzalosci planta rowniez od wzrostu a nie od 12/12 , ja zeby szybko kwitly to z 3-4 dni przed 12/12 im daje juz nawoz bloom na kwitnienie i zaczynaja kwitnac szybciej pozdro

• Lubie to x 2
  6. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

No to dużo się nie pomyliłem z moją amatorską dedukcją. Nic się nie dzieje, luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz, ja tylko, z możliwą dostępną mi dokładnością, opisuję wydarzenia, które mają miejsce w tym boksie. Chill man :D

7. uho667

uho667 Moderator Staff Member

ale to jest chill kolego , tylko czasem nie wiem co ludzie rozumieja przez to co pisza bo jakby nowe informacje sie pojawiaja a nie zauwazylem naglych zmian u siebie, wiesz od zawsze czas indukcji trwal kolo 14 dni jak lepsze warunki czyli balans zarcia itd szybciej najlepiej to widac w hydro he po flushu,sativki maja czasem i 3 tyg albo i duzo dluzej zalezy rowniez od dojrzalosci jak pisalem bo to roznie moze byc ,ale zwyle mniejsza doniczka to przyszybsza co do wielkosci puszkina to nie wiem bo sam nie widzialem mojego z tydzien chyba i nie wiem czy ma wode , wiec jak na swiecie poziom co2 w powietrzu sie nie zmienill o czym mi nic nie wiadomo to wszystko jest spoko u ciebie to chcialem napisac wczesniej e pozdro

• Lubie to x 1
  8. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

9. Moonweed

Moonweed Tuptuś

Ale zajebiście leci Heniek :D

Jestem w szoku co tutaj wszystkim z magicznych puszek wychodzi. Powodzenia w konkursie, 5!

10. 2515

2515 Zagubiony

Zakładam że ty i venom będziecie mieli podobny wynik, bez dwóch gram.

11. napisz cos wiecej o tych skorkach z banana. jak to dawkujesz? warto to sypac?

12. karva fa ale Critters z tego puszkina hehe szacuken

13. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

Wiesz co, w takie sproszkowane skórki jestem uzbrojony dopiero drugie grow po namowie kogoś z forum. Sypię 2 łyżki stołowe na litr wody, dzień przed podlaniem.
    Na pewno plantom to nie szkodzi a na ile pomaga to już musisz poszukać konkretnych porównań w necie.

Haahahaahahaaaha Critters?? :D Niech będzie i Critters hehe, dzięki.

14. crit.jpg wypisz wymaluj hehe

15. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 33dni (2flo)
    Temperatura - 24-30st
    Wilgotność - 45-75%

W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce kilka wpisów wyżej, puszkin zmienia imię na Critters. Nie mam wyjścia :D
    Tak więc z nowości z życia Crittersa jest jeden ważny fakt - zaczął kwitnąć!! Już wczoraj coś tam podejrzałem mu pod kiece, ale wolałem się upewnić i dzisiaj przy podlewaniu wyszło szydło z wora - KWITNIE!
    Nic mu ogólnie nie dolega, na nic się nie skarży, żłopie praktycznie codziennie/co drugi dzień po jakieś 300ml. Raz dostaje wodę z humusami a raz woda + AlgaBloom + Hummus UP + Hummus Active. To tyle. Zapraszam do oglądania.

DSC03543.JPG

DSC03545.JPG

DSC03546.JPG

DSC03547.JPG

DSC03548.JPG

Pozdro!

• Lubie to x 5
  16. Woah! Piękny zdrowy plant. Przestanę się przegadywać o wielkość donicy. Obiecuję! Powodzenia i oby tak dalej :)

• Lubie to x 1
  17. Sz kaarva niezła franca! Pewno bedzie gryzla jak wściekła! Uważaj na to i nie karm po 24 !!! hahaha piona

• Lubie to x 1
  18. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

No ma jebany jakąś dzikośc w spojrzeniu. Powiem Ci w tajemnicy że troche się go boję przy karmieniu...

19. Heniekzbagien

Heniekzbagien Zagubiony

UP
    Wiek 38dni (7flo)
    Temperatura - 24-30st
    Wilgotność - 45-75%

Critters jak to Critters - idzie po swojemu jak mu się podoba. Najebał odrostów jak głupek i normalnie Critikal to się zaczyna obrażać że jak to tak kurwa - w puszce?!?
    Podlewany tak jak reszta - na zmianę woda i woda z AlgaBloom, Humus UP i Humus Active. Nudy hehe. Jak tylko niczego nie spierdole to będzie zajebista choinka na święta :D

DSC03552.JPG

łeb
    DSC03553.JPG

• Lubie to x 9
  20. LubięPaczać

LubięPaczać Tuptuś

Jak na puszkowca to naprawdę wygląda dobrze. Dychę z niego ściągniesz jak nic ;D

• Lubie to x 1
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...