Purple Maroc OUT 2015!

Dejw 01.06.2015

Thread Status:
Not open for further replies.
Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam jest to moja druga fotorelacja, tym razem posiadam x1 Purple Maroc FEM, narazie roślinka stoi na p arapecie postoi jeszcze ze 2 tyg.
    Zastanawiam się czy wywalić ją póżniej w pola czy może do szklarni. Nawozy jakich będe stosował: jeszcze niewiem zobaczymy. treningi: FIM, oraz może LST ale nie jestem pewny :)

Dzień 1 :D

• Lubie to x 1
  2. A tu jeszcze słonecznik haha :D Też będe prowadził jego fotorelacje :P

• Lubie to x 1
    • Kocham to ! x 1
  3. Z Fartem kolego będę zaglądał

4. KIMkolwiek

KIMkolwiek Zagubiony

kolejny out do sledzenia i slonecznik :D powodzenia :D blant w Twe rece :)

5. CharlieTango

CharlieTango Użytkownik

Ja tu bede paczoł na słonecznik..

NIE NO :D :D Powodzenia :)

6. Zdjęcia będą co 7 dni pewnie, a roślinka idzie jak burza na tym parapecie :)

7. Dzień 6 :D

• Lubie to x 1
  8. Obecnie roślinka stoi w szklarni ;)

• Lubie to x 1
  9. No to lecisz z tematem ziomek :) Ja mam 3 PMaroci już wsadzone, jeden potężny krzaczek, dwa mniejsze, i cztery troszkę mniejsze niż Twoje - mają też około 6 dni, oby roślinki zdążyły dać z siebie wszystko bo to sezonówka :) Powodzonka!

10. Dobrze jest ! :D

11. Nuub czy prowadzisz fotorelacje swoich P.maroczków? :) Chętnie bym obejrzał :)

12. Niestety nie prowadzę, ale mogę cyknąć fotki ale dopiero koło piątku :(

13. Nie ważne kiedy abym tylko luknoł, chętnie oglądam fotorelacje tej odmiany :)

14. Niestety nic nie będzie z tego, musiałem zlikwidować planty - wścibskie otoczenie. Ale Purple Maroczki były już w kij duże i rozwinięte prawidłowo, aż szkoda było to robić. :(

15. Witam mam problem ze swoją roślinką :( jest bardzo mała, słabo rośnie lecz gdy ją przesadzałem do większej doniczki zobaczyłem że korzenie są bardzo długie. Co to może oznaczać?

--- Dodano ---

Zdjęcia dodam jakoś wprzeciągu trzech dni

16. Yo, mam dobre wieści moja dama zaczeła rosnąć :) dzisiaj postaram się dodać foty :)
    -ps przyczyną jej niero śnięcia były chyba korzenie bardzo szybko rosły a teraz roślinka idzie jak burza :)

17. Witam fotek jeszcze nie mam, ale chciał bym się zapytać na którm szczycie zrobić trning fim? :)
    Nie che aby roślinka była za wysoka :)

18. Na głównym topie ciachaj ale jak nie masz pewności to zrób topping zawsze masz pewność ze ujebales caly szczyt a nie tylko polówkę. Moim zdaniem nawet możesz na którymś z dolnych odrostów zajebac topping wiele odgalezien to więcej jarania takze sam decyduj o losie twojego planta ;D

19. Zrobiłem gilotynke, ujebałem szczyt :) nwm czy nie był jeszcze za mały ten szczyt czy nie ma to znaczenia?

20. TheSpecialOne

TheSpecialOne Błyskotlwy

pokaż jak to zrobiłeś :D

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Thread Status:
Not open for further replies.

Użytkownicy znaleźli tę stronę, wyszukując:

1. purple maroc fotorelacja

Loading...