Pudełko do suszenia hmm

Janiewypije 24.01.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Witam zrobiłem takie pudełko do suszenia proszę mnie sprostować jeśli idę w zła stronę :)

wymiary w środku:

Szerokość :

Długość :

Wysokość od sitki do pokrywy: 13,5 cm

Wysokość od siatki w dół 3,5cm

Sito(siatka) „KO” otwory około 5x5mm

pudełko zrobione z wiórów coś typu sklejka ale nie jest warstwowo przekładana klejem tylko jest w całości prasowana.

Teraz czas na otwory wentylacyjne : moja propozycja 16mm otwory pod sitem Na jednej ściance dwa i po przeciwnej stronie tez dwa. Nad sitem w przestrzeni gdzie będzie susz to samo jak wyżej. Co myślicie ? A i na dnie pod sitem będzie położona ta filia śniadaniowa (sreberko)

Wrzucam foty:

7BD58B8C-6704-4395-ADB1-28EF62C623BA.jpeg

2. A nie lepiej jako otwory wentylacyjne dać to sito z 2 przeciwnych stron?

3. Łatwiej zabrać wkrętarkę i wiertło do drzewa i wywiercić kilka otworów. Tym bardziej ze wszystko na miejscu. A skrzynka już skręcona jak na zdjęciach wyżej.

4. Łatwiej ,nasionka już masz?

• Lubie to x 1
  5. Tak tak nasiona mam pisałem już ze popełniłem podstawowy box pierwsze co kupiłem to kupiłem nasiona haha a potem boxa i czekam teraz na kolejny przypływ gotówki aby kupić resztę brakujących elementów :) mam pytanie bo pierwsza uprawa pójdzie na 3x purple mazar auto.
    I jak czytałem to są to rośliny wypuszczającą duży centralny top i się tak zastanawiam czy będę miała je trenować skoro wysokość boxa ma 100cm bo jak widzę jak trenujecie wasze pomidory to widzę macie bardziej rozgałęzione kwiaty a jeśli tu ma być jeden centralny pałąg to będzie trzeba trenować ?

6. Opis purple Rośliny osiągają przeważnie 60-70cm wysokości, tworząc duży fioletowy pąk w środku rośliny otoczony przez jasnozielone liście. Właśnie ze względu na specyficzną kolorystykę Purple Mazar Auto ciężko pomylić z jakąkolwiek inną odmianą. Ten fioletowy kamuflaż pomaga roślinom wtopić się w kwiatowe otoczenie bez niepotrzebnego przykuwania uwagi. Ze względu na stosunkowo niewielkie rozmiary i paletę kolorów, odmiana ta idealnie nadaje się na outdoor. Po wysuszeniu topki robią się niemal czarne i wydają bardzo specyficzny zapach przypominający sosnę i owoce leśne. Silnie relaksujące działanie sprawia, że jest idealna do użytku medycznego.

7. nie

8. To chociaż to na plus dla początkującego ze obędzie się bez treningu mam pytanie bo widzę ze dużo ludzi chce np kwiaty z przewaga Sativa o co chodzi bo teraz czytam a te moje kwity maja Sativa 5%, Indica 85%, o co chodzi ?

• Lubie to x 1
  9. I wszystko jasne :) podziękować czy taki zestaw startowy starczy ? Ja wiem ze masz cała kolekcje nawozów ale ja bym chciał to na tyle uprościć aby mieć przy tyłku najpotrzebniejsze nawozy i używać ich w razie problemów z roślinami hmm

10. starczyć powinny:)

• Lubie to x 1
  11. To myśle ze to kupię jak by co i tyle. bo jeśli chodzi o ziemie to lightmix i allmix?
    No i melasa do tego kilka razu dojdzie ale tylko na jednej roślinie chce zobaczyć czy będzie różnica w smaku i jakości tak jak piszą.

12. Zrób tak jak ja teraz i powinno starczyć :)

• Lubie to x 1
  13. Przypomnij mi jak ty robiłeś teraz ?

14. Lepiej od razu do lightmix a

15. No ale gadają ze na tych krążkach lepiej wychodzi nasionko

16. A myślisz że w naturze nasionka też mają takie kostki?

17. No nie ale wiesz ze jestem amator a to podobno ułatwia wykielkowanie nasion a nie chce się bawić w jakieś moczenie czy kładzenie na watę itp

kupiłem te eazy plag

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...