Przypał z policją

szaj1 20.11.2020

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. pozytyw

pozytyw Kumaty

kasuje. nie warto ze szmatą pisowską sie babrać. ale skopiuje na wszelki wypadek na kiedys :)

Last edited: 22.11.2020
  2. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Hehe pozi bedzie obcinal łapy ,ale po co ? Tych mefedronirzy to ciachac po nosie trzeba, kumfel spadnie i po gnidzie uschnie jak drzewo bez wody. Ale fakt jest mefedronow od chuja wiekszosc daje po sluzowkach pierdolone fałszywe kurwisza. Proszki w modzie i chuj dobrze jest kazdy zadowolony pierdolona patologia hazard alkohol i scierwo to jest Polska. Jakby przyszlo nam walczyc jak kiedys naszym dziadom to spierdalali bysmy gdzie popadnie i strzelali do rodakow tak sie pojebalo w glowach. Syf jebany bez zasad.

• Lubie to x 1
  3. pozytyw

pozytyw Kumaty

wyjąłęś mi to przyjacielu drogi z ust. Pamietam jak ciebie załatwili - własna rodzina. Ale spoko miałem znacznie gorzej. Tak to prawda co napisales. Bagno szambo pełne gówna wylewa sie przeciez

4. pozytyw

pozytyw Kumaty

No moj kolega ma cała szafe pancerną broni. Ma takie giwery , że ja pierdole. Nawet kałasza ma , tylko ograniczenie , ze seriami nie moze jebac. I pare innych , jak np. karabin snajperski ;) nawet niezly pomysl miec jakas bron.
    ja wracam do formy i jeszcze nunchaku sobie dokupie + kastet :)

5. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Mi sie marzy chociaz jakas dubeltowka czarnoprochowa zeby w razie w przypierdolic wrogowi. Ale kusza yez fajna sprawa , mozna cos upolowac bo na te zwykle to pozwolenie a mi w papierach najebali i chuj bombki strzelil. Mam siekiere i noz w razie rozroby ale nie chcialbym tego uzyc do rozlewu krwi co jedynie na zwierzyne. Kuzwa teraz mieszkam w takiej dziczy ze spie z tymi zabawkami .

• Lubie to x 1
  6. pozytyw

pozytyw Kumaty

taka rurka , z której tubylcy wypuszczają zatrute strzały - dmuchasz , trafiasz, wbija sie i bum :)

7. Lanrete

Lanrete Tuptuś

Jakie to pluca trzeba miec... . Spadam rano trzeba wstac. 5. A tu nic madrego juz nie wymyslimy :)

8. Jebać taką hołotę w łeb, najlepiej siekierami. Jeszcze bardziej utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że proch to ścierwo największe. Najgorsze, że po tym nawet najmniejszy patus z metra cięty jest nie do zatrzymania, kiedyś widziałem takiego pojeba to mu aż piana z pyska szła.

9. pozytyw

pozytyw Kumaty

niestety to prawada. nacpanemu mozesz nic nie zrobic bo nawet złamania nie poczuje. takze lepiej uwazac bo chodza z nozami , wiem bo slyszalem jak gadali co maja przy sobie

10. pozytyw

pozytyw Kumaty

skasowac to na razie , jak pisowska kurwa ryja otworzy to dojebie o nim fakty pewne wszedzie

pisowcy to takie zalosne kurwy, nastwazaja nazmyslaja nakłamią a prawda i tak wyjdzie, są gównem

Last edited: 26.11.2020
  11. szaj1

szaj1 Tuptuś

Dzięki wszystkim za odpowiedz z fartem uważajcie ;))

12. Do autora !
    Czy miąłeś kipisz w domu po wpadce na spocie ?

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...