1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Przypał - szkoła

Dyskusja w dziale Prawo narkotykowe w Polsce rozpoczęta przez Przypał1234 w dniu 12.03.2018

1. Witam, wiem że to post jest naprawde głupi, ale nie wiem już co robic.

Zacznijmy od tego, że nawet nie wiem czy w dobrym dziale zakładam temat. Ale dochodzać do mojego problemu:

-Mam 16 lat i jestem tutaj nielegalnie ;d
    -mam wyremontowaną piwnice w domu w której ze znajomymi palimy lolki
    -cała ta piwnica została wysprzątana po tym przypale który jest opisany niżej

I teraz tak, wczoraj moi rodzice zostali wezwani do szkoły, psycholog mówiła że dostała jakiś cynk o paleniu zioła i jakiejś piwnicy, do tego reszta rodziców została wezwana, a sprawa podobno trafiła do dyryktora.

Tak wygląda teraz sprawa, nie wiadomo czy wzywana będzie policja i nie wiadomo też od kogo ta informacja w ogóle poszła.

Teraz pytanie, czy policja ma prawo wejść i przeszukać mój dom? I jak nawet jak już będzie przeszukanie i nic nie znajdą to wtedy cała sprawa leci do kosza?
    Tyle głupich pytań, tak mało odpowiedzi. Aczkolwiek za każdą z góry dziękuje.

2. fotokot

fotokot Dyskutant

Jak nie mają co znaleźć to nie dygaj :) poza tym muszą mieć podstawę do tego by przeszukać chatę, na podstawie tego, że ktoś tak komuś powiedział to raczej na chatę nie wchodzą ;)

3. siuwarex

siuwarex Zagubiony

Nie dygaj małolat za to ze ktoś tam coś powiedział Cię nie zamkną i raczej nie wezwą psów jak nic przy tobie nie znaleźli. Jedynie starzy mogą zrobić Ci testy dla własnej wiadomości no chyba że ich to mało obchodzi bo może są zajęci innymi sprawami. Gdyby jednak sprawa się skończyła na komendzie to pamiętaj że nie wiesz skąd jak i gdzie hehe. I radzę w tym wieku nie przesadzaj z paleniem bo zamiast dojrzeć jak mężczyzna to na długie lata pozostaniesz jeszcze chłopcem. Pozdro

4 people like this.
  4. Gandalf.

Gandalf. Expert

W większości przypadków pały później mają oko na takich deliwkentów jeśli istniało podejrzenie, więc się pilnuj jak będziesz się bujał na osi
    Prosty przykład ś.p koleżke męczyli wezwaniami na komende przez dobre parę miechów jak jakiś konfident wykrecił 997 po poczuł temat na klatce, kolezka nic nie miał ale przez bardzo długi czas był na obserwacji, ciągle w okolicy jego chaty przesiadywały w nie oznakowanych kurwy policyjne, które nie odbiegały od stylowki na osiedlu
    oni nie są głupi, potrafią wtopić się w otoczenie i wyłapywać ziomów na gorącym uczynku

5. Dobra, mam kolejne info - nie wiem czy potwierdzone. Podobno czyjaś matka czytała klasową konwersacje, pisaliśmy tam o jaraniu w tej piwnicy, mogły być tam jakieś zdjęcia etc. Ziomek od tej matki powiedział mi że usunał wszystkie konwersacje po tym, ale nie wiem czy jestem w stanie mu uwierzyć

--- Dodano ---

Co masz na myśli mówiąc "zostaniesz przez długie lata chłopcem" ;d

6. fotokot

fotokot Dyskutant

To znaczy, że w końcu dostaniesz od Rodziców taki wpierdol, że się zatrzymasz w rozwoju! ;d huehuehue haha

5 people like this.
  7. Testowyziom

Testowyziom Autorytet

Tez macie pomysly, zeby na konfie sobie fotki wysylac ;d

8. Mam nadzieje, że rodzice złoją wam dupe.. i to nie dlatego że źle wam życzę, a dlatego że dobrze. Policja teoretycznie nie ma podstaw do przeszukania, ale praktycznie żadnych podstaw, ani tym bardziej nakazów mieć nie musi żeby wejść :) Jednak raczej za samą informacje że palisz to nie będą nic robić no bo kurwa, kto teraz nie pali ? ;d Rodzice mogą kłódke na piwniczkę zajebać jedynie haha Spodziewaj się napewno dokładniejszego trzepania przy spisywaniu. Zależy też czy w dużym czy mniejszym mieście, to też ma znaczenie bo jednak anonimowość troche pomaga w takich sytuacjach. No i pogadajcie z tym kolegą żeby więcej nie pokazywał mamie waszych rozmów ;f pzdr

1 person likes this.
  9. Mimo wszystko u rodziców takiego przypału nie ma ::wiadro:

nasiona marihuany, nasiona konopi