Przyjechali po paczkę ze słodyczami. Odkryli linię do produkcji marihuany

Żwirek 28.11.2013

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Żwirek

Żwirek Błyskotlwy

• Lubie to x 1
  2. Jak to na zdjęciu to profesjonalna linia do uprawy to sprzęt który jest dostępny w sklepach branżowych jest najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem jaki widział świat i okolice :)

• Lubie to x 1
  3. Czemu ja żyje w tak zacofanym tępym kraju?! Jak czytam takie rzeczy to na miejscu tych, którzy piszą to zapadł bym się pod ziemie :/
    DOSŁOWNIE JESTEM ZAŻENOWANY!

4. OUT

OUT Gość

No i wpadł przez przypadek..
    Szkoda mi takich ludzi :(

5. Przecież nie hodował to co mu zrobią za growboxa ? :D

6. P0RT0WIEC1948

P0RT0WIEC1948 Zagubiony

połowa sukcesów policji jest przez przypadek a druga połowa to konfidenci ;] oni sami nic nie umieją haha

• Lubie to x 2
  7. ten kraj jest bez przyszłości jesteśmy sto lat za murzynami i rządzą tu ubecy i komuchy jebane niestety ale może kiedyś doczekamy się pięknej chwili legalizacji i wszyscy wspólnie się zajebiemy słowa od serca .

8. malvs

malvs Gość

gruba linia produkcyjna, pewnie kilogram suchego co 2 miesiące miał z tego

9. 997

997

''Jak ustalili śledczy, w paczce, którą szukali policjanci, były słodycze. 21-latek zdążył je zjeść przed przyjazdem funkcjonariuszy.''
    hahahaha, bystrzy są jak woda w spłuczce :D

10. wentylator

wentylator Błyskotlwy

TVN zawsze potrafi zaskoczyć newsami xD Nie powiem, linię produkcyjną miał konkret okurwa

• Lubie to x 1
  11. A$AP ROWER

A$AP ROWER Gość

Pewnie miał gastro i zajebał ciasteczka, a swoją drogą prowizoryczny box z pudełek po pizzy nie jest linią produkcyjną, tefałenie litości haha

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...