1. Czy nowe forum Ci się podoba?

Chętnie wysłuchamy Twoich uwag na temat funkcjonowania nowej odsłony forum. Zapraszamy do tego tematu aby podzielić się z nami swoimi wrażeniami.
    Dismiss Notice

Przydatny schowek

Dyskusja w dziale Rozrywka rozpoczęta przez Eazy-E w dniu 12.01.2012

1. Eazy-E

Eazy-E Wiedza nadprzyrodzona

2. NOWY1910a

NOWY1910a Inspiracja

masz rację jakis doobry schowek przydałby się ;d ten z zapalniczką zajebisty co na filmiku musze taką zrobic ;d
    ja żadnych schowków nie mam ;(

może taki ;d tylko zamiast spreju to jakis dezodorant ;d

[video=youtube:x387HE0aHDA]http://www.youtube.com/watch?v=X387HE0aHDA[/video]

Last edited: 12.01.2012
  3. name612

name612 Autorytet

4. Eazy-E

Name ja z takiej korzystam tylko nie zippo tylko jakaś na odpuście kupiona :P z wiadomych powodów nie chciałem o niej pisać ale już jest :P

5. cybuch

cybuch Błyskotlwy

to z puszką calkiem nie głupie i sie przyda ;]
    Właśnie zaczynam robic ten scchowek z zapalniczka :P

6. TrawaPaleStresy

TrawaPaleStresy Dyskutant

Puszka jest dobra;d

7. Enteogenny

Enteogenny Wiedza nadprzyrodzona

Puszka jest dobra do w miarę bezpiecznego trzymania na chacie, ja swoją okleiłem od środka i wypełniłem pogniecionymi chusteczkami, dzięki tamu nawet jak ktoś weźmie ją do reki to nic w środku nie lata i nie stuka (np rura o ścianki) ;) A co do kitrania w zapalniczce to jest przypał, bo u mnie zawsze takie zapalarki każą otwierać przy trzepaniu.

8. Vedro

Vedro Błyskotlwy

Dobry motyw ale jeżeli bierzecie coś na miasto a macie w zapalniczce to uważajcie bo kryminalna mi 5 minut zapalniczki sprawdzała ;d

9. jaqub13

jaqub13 Inspiracja

10. Eazy-E

Chyba każdy już to widział bo reklama jamajki jest w każdym temacie a te puszki są na stronie głównej i dlaczego link do allegro ?

11. Bliku

Bliku Kumaty

Ten z zapalniczka bardzo fajny temacik , chyba pomajstruję ;d

12. NOWY1910a

NOWY1910a Inspiracja

po co kupywac gotowy schowek w puszce jak można samemu zrobic taką puszke :P

13. pol_007

pol_007 Zagubiony

Heh takie schowki dobre rzeczy, ale nic nie zastąpi kurtki z ukrytymi kieszeniami ;d

14. Enteogenny

Zapalniczka to porażka ... przecież zawsze do nich zaglądają. A i tak nic nie zastąpi kitrania w majtach ;) zero przypału

15. MrKakao

MrKakao Kumaty

@up

zero przypału dopóki nie dostaniesz kipiszu ;)

16. Enteogenny

No przy przeszukaniu to wszędzie znajdą, ale przy kontroli osobistej przecież w majty nie zaglądają i przeglądają tylko rzeczy i kieszenie.

17. Grzelus21

Grzelus21 Zagubiony

No z taka zapalniczka to na legalu mozna latac xd

18. felu

felu Autorytet

Zapalniczka dobra ;) ukryte kiezonki lepsze ;d ja sam w swojej kurtce znalazłem jedną dopiero po miesiącu użytkowania xD