1. Archiwum starego Forum jest dostępne pod adresem: forum2.nasionakonopi.pl
    Dismiss Notice

Przez gastro ostro podjadam przed snem

Dyskusja w dziale Problemy ze zdrowiem rozpoczęta przez ProrokX485X w dniu 27.03.2018

1. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Siemka
    od pewnego czasu pale przed snem i zawsze to wyglada tak ze na max 1h przed snem wpierdole jakiś jogurt czy batona czasem herbatniki czy nawet zdarzyla się cała paczka rafaello
    macie jakąś rade na to
    nie chce przestać palić przed snem bo to pomaga mi na sam koniec dnia uporządkować mysli no i lepiej sie spi

--- Dodano ---

boje się ze nabawie sie jakies choroby przez to

2. TSW

TSW Weteran

jebnij kreske to stracisz apetyt

Cudowna likes this.
  3. Kacper Jaracz

Kacper Jaracz Tuptuś

ja przed snem wpierdalam jak Pojebany i mi nic nie jest ?? lol.

4. Wiadrolistka

Wiadrolistka Moderator Moderator

Ja potrafię o północy wciągnąć jajecznicę z 5 jaj ;d
    Nic nie zrobisz ;d
    Albo głodny spać , albo penetracja lodówki ;d ;d

5. PanBadura

PanBadura Weteran

6. mr.nikt

mr.nikt Dyskutant

7. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

No to grunt ze nie jestem sam
    Wydaje mi sie ze jednak zdrowe przepisy beda tu najlepsze
    Ale o ironio gastro takie ze wciągam pol lodowki rano wstaje oczywiscie zdrowa kupka wchodze na wage a tam od paru lat ciagle ta sama cyfra gdzie to znika ?

8. Mroczny

Mroczny Weteran

Ja jak ostre gastro mam to na drugi dzień z rana posram się ze 3 razy;f Też się zawsze zastanawiam gdzie to mieszczę i dlaczego nie tyję jak prosiak;d

9. Evidox

Evidox Wiedza nadprzyrodzona

Przynajmniej masz tego farta że nie musisz się ciągle pilnować jak ja z jedzeniem. Ja już po tylu latach poskromiłem moje gastro :bijekonia: i jem naprawdę mało jak zapalę, no chyba że jakaś biba to mi się włącza odkurzacz bo zawsze ktoś kusi chipsami... Na gastro w nocy proponuję 3 kostki gorzkiej czekolady, ale ma przez ciebie nie przelecieć jak kebs kupiony w Krakowie na dworcu :kloc: tylko masz się nią delektować i sama ma się rozpuścić w gębie tworząc mega zalepę po której już nic nie biedzisz chciał jeść.

10. Wielki Zdrowy Topas

Wielki Zdrowy Topas Wiedza nadprzyrodzona

Też tak robię,najważniejsze żeby zawierała co najmniej 60-70% kakao np marki Wawel polecam ;d

11. fotokot

fotokot Dyskutant

Prorok, zrób to co ja:

1) Kup sobie parowar

2) Przyrządź sobie jakieś bataty z kurczakiem z ziołami w miodzie

3) Nastaw parowar

4) Bakaj ile wlezie

5) Po pół godziny w parowarze masz przynajmniej zdrowe gastro! ;d

Gorąco polecam! ;d Jak wychodziłem z chlania, to kupiłem sobie parowar by zacząć nadrabiać utraty witamin i innych pierdół, i jak zacząłem intensywniej jarać to mnie to ratowało w opór! tylko musisz sobie podzespoły wcześniej przygotować ;d

12. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Pomysle nad parowarem
    Wczoraj jajeczniczka na gastro byla idealnym pomysłem :3

13. marcopolo

marcopolo Moderator Moderator

Polecam koktail owocowy: 2xkiwi,2xbanan,1/2 mango,1 pomarancza.Mozesz dodac kilka kostek ciemnej czekolady:gotuje:

14. SoniaBlack

SoniaBlack Tuptuś

Prorok, ja jem marchew surową, czasem kalarepe. Fajnie się chrupie i wypycha żołądek. Marchew to wypychacz więc się nie tyje ;)

15. Norma.Człowiek obiecuje sobie,że na pewno tyle nie zje. Ale wychodzi inaczej. Ja złapie ochota to idzie się do lodówki i sięga się po coś co jest pod ręką. Polecam wcześniej przygotować sobie jakież zdrowe, mało kaloryczne przekąski. Nie kupujcie batonów czy słodyczy w sklepie.Nie dość,że są tuczące, to jeszcze są niezdrowe. Dobrze jest jeść warzywa i owoce.
    Zamiast kupnych czipsów można zrobić sobie swoje z warzyw i owoców:
    https://www.garneczki.pl/blog/jak-zrobic-zdrowe-domowe-chipsy/

16. Jak dla mnie, to nic złego, i to czy nabawisz się choroby lub innych problemów zależy od tego co jesz, jeśli brdziesz sobie robił zdrowe potrawy, dobrze przyprawione, to nawet może Ci zasmakować a co za tym idzie bedziesz jadł zdrowo, wiecej i częściej. Powodzenia w kuchennych rewolucjach :3

17. ProrokX485X

ProrokX485X Weteran

Aktualnie od dobrych paru tygodni mam takie palenie ze gastro jest cholerne ale len jeszcze wiekszy i wyglada to w glowie tak
    "Ale bym cos ojebal ehhh jak sie ruszalo nogami hmm a jebac leze dalej haha"
    Zakupilem cos ciekawszego a mianowicie taki wynalazek jak termomix goraco polecam jak juz jakims cudem wstane to nawrzucam byle czrgo zaleje woda i pyszna zupa gotowa ostatnio robilem krem z brokuł dobrze wchodzi na gastro oczywiscie jak ktos lubi brokuly

nasiona marihuany, nasiona konopi