Przeszczep włosów

Maziarz 21.10.2018

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
  1. Może ktoś miał albo sie nad nim zastanawiał?

Jak długo się utrzymuje efekt? I czy każdy może coś takiego wykonać?

2. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Pomyśl o tym żeby się zainteresować przyczynami wypadania włosów. Mojego kumpla kuzyn zrobił przeszczep za 10 tys i dalej łysieje. Jak nie znajdziesz przyczyn to się ogol na łyso i będziesz mieć po problemie

• Lubie to x 1
  3. starmilks

starmilks Tuptuś

No cóż. Przeszczep włosów nie jest na zawsze, jednak w przypadku poważnego łysienia androgenowego jest to jedyna mozliwość odzyskania swojej starej czupryny. Pomaga w przypadku łysienia:
    łysienia androgenowego
    łysienia pourazowego
    łysienia pooparzeniowego skóry głowy
    ubytków owłosienia w okolicy rzęs, brwi, wąsów i brody

Aktualnie nowoczesną metodą jest metoda fue: https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/przeszczep-wlosow-metoda-fue/

tak jak jednak osoba powyżej pisze,polecam na poczatku skontaktować sie z dermatologiem, czy przypadkiem przyczyna nie jest inna.

4. Trzeba sobie zdac sprawe z jednej waznej rzeczy .. przeszczep wlosow to coraz bardziej popularna metoda walki z lysieniem .. a do tego bardzo skuteczna. Zazwyczaj jest wykonywana w prywatnych klinikach chirurgii plastycznej i estetycznej na terenie calego kraju. Niestety ten problem dotyka czesto mezczyzn nawet po 30 roku zycia. Czytalam kiedys troche na temat preparatow zwiekszajacych szanse na odrost wlosow ale wnioski mozna wyciagnac dosc szybko .. 99% z nich nie dziala. Na szczescie medycyna estetyczna jest aktualnie w stanie zaradzic temu delikatnemu problemowi. Oczywiscie najpierw potrzebna jest konsultacja by wykazac brak przeciwskazan do takiego zabiegu. Trzeba tez zadbac by udac sie na niego do kogos sprawdzonego w branzy. Jesli chodzi o przeszczep włosów gliwice to mozliwosci jest kilka. Doswiadczenie bedzie tutaj kluczem do odniesienia sukcesu.

• HAHA XD x 1
  5. RastaMann

RastaMann Tuptuś

Ja słyszałem opinie że kerabione booster jest najlepszym suplementem na łysienie zaraz za hormonami ale pewnie jak hormony tak skuteczny nie jest lecz hormony mają swoje skutki uboczne.

Post się przydał? Oceń go proszę:
/5,
Loading...
Loading...